Uitslag Fruitloop 5 November 2022

14.6 KM

Plts   StNr   Naam Wnplts GbJr  Uitsl Categ Tijd KM/U P/KM
1    219  Jordi van Guyse Wachtebeke 1e Man 52:37:00 16,71 03:35
2    203  Tom Van Driessche Zele 2e Man 54:53:00 16,02 03:44
3    225  Marnix van de Brande Terneuzen 3e Man 56:29:00 15,56 03:51
4    200  Henk De Brouwer Lievegem 4e Man 56:56:00 15,44 03:53
5    202  Axel Aerts Minderhout 5e Man 59:20:00 14,82 04:03
6    228  Gunter Coppens Stekene 6e Man 01:00:04 14,63 04:06
7    220  Stefan van de Broeke Axel 7e Man 01:00:07 14,62 04:06
8    212  Allan van Alten Axel 8e Man 01:00:28 14,54 04:07
9    216  Edwin de Jaeger Zuiddorpe 9e Man 01:00:43 14,48 04:08
10    233  Robert Lafertin Terneuzen 10e Man 01:01:32 14,29 04:12
11    205  Jonas de Conick Meigem 11e Man 01:02:06 14,16 04:14
12    223  Jochem de Dijcker Axel 12e Man 01:02:41 14,02 04:16
13    218  Alco Brink Terneuzen 13e Man 01:04:06 13,71 04:22
14    208  Alexander Vanwalleghem Veldegem 14e Man 01:04:29 13,63 04:24
15    231  Geert Waelput Axel 15e Man 01:05:32 13,41 04:28
16    222  Tianda Donker Philippine 1e Vrouw 01:06:58 13,13 04:34
17    226  Werner Van Goethem Vogelwaarde 16e Man 01:09:13 12,7 04:43
18    210  Aafje van Remoortere Biervliet 2e Vrouw 01:09:45 12,6 04:45
19    227  Marco Wauters Vogelwaarde 17e Man 01:09:58 12,56 04:46
20    235  Frank Boerebach Hoek 18e Man 01:11:02 12,37 04:50
21    201  Frans Verwilligen Hulst 19e Man 01:12:33 12,12 04:57
22    224  Patrick Gauwe Zuiddorpe 20e Man 01:13:10 12,01 04:59
23    206  Luc Smet St. Niklaas 21e Man 01:13:45 11,92 05:02
24    234  Thomas Decaestecker Bassevelde 22e Man 01:15:57 11,57 05:11
25    215  Paul de Booij Lamswaarde 23e Man 01:16:48 11,45 05:14
26    230  Piet Pijpelink Terneuzen 24e Man 01:17:41 11,32 05:18
27    232  Koen Koutstaal Hulst 25e Man 01:19:39 11,04 05:26
28    207  Marina Mol-Krijger s-Heer Abskerke 3e Vrouw    01:20:03 10,98 05:27
29    229  Nienke Boogmans Moerbeke 4e Vrouw 01:20:04 10,98 05:27
30    209  Marieke Mullaert Biervliet 5e Vrouw 01:22:10 10,7 05:36
31    211  Cindy Dijkers Biervliet 6e Vrouw 01:22:58 10,6 05:39
32    214  Imo Jongepier St. Joostland 26e Man 01:24:38 10,39 05:46
33    217  Cecile Mullaert-Kinds Biervliet 7e Vrouw 01:25:50 10,24 05:51
34    221  Astrid Hamelink Terneuzen 8e Vrouw 01:26:51 10,12 05:55
35    213  Jack Folkersma Terneuzen 27e Man 01:27:45 10,02 05:59
36    204  Tonnie van Eijk Terneuzen 28e Man 01:27:46 10,02 05:59

8KM

Plts   StNr   Naam Woonplts Nr# Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
1    117  Erik Cappon Breskens 1e Man 29:06:00 16,33 03:40
2    133  Matti Buysse Stekene 2e Man 29:58:00 15,86 03:47
3    135  Mikay de Jaeger Zuiddorpe 3e Man 30:08:00 15,77 03:48
4    116  Giovanni van Lokeren Zele 4e Man 30:14:00 15,72 03:49
5    125  Gino van Broeck Temse 5e Man 30:41:00 15,49 03:52
6    129  Pieter Pladdet Terneuzen 6e Man 30:49:00 15,42 03:53
7    163  Martijn Kox Axel 7e Man 31:12:00 15,23 03:56
8    148  Paul Bosman Koewacht 8e Man 31:28:00 15,1 03:58
9    127  Thierry de Caluwe Terneuzen 9e Man 31:36:00 15,04 03:59
10    157  Jan Niek Boeije Terneuzen 10e Man 32:01:00 14,84 04:02
11    150  Joakim van Gasse Sint-Pauwels 11e Man 32:19:00 14,7 04:04
12    134  Casper Baas Middelburg 12e Man 32:23:00 14,67 04:05
13    145  Sharon Bogaart Stekene 1e Vrouw 32:45:00 14,51 04:08
14    139  Dennis van Passel Vogelwaarde 13e Man 33:02:00 14,39 04:10
15    156  Gert Jan Kolijn Terneuzen 14e Man 33:05:00 14,36 04:10
16    138  Bart van Jole Terneuzen 15e Man 33:26:00 14,21 04:13
17    161  Christophe Dorris Zaamslag 16e Man 34:29:00 13,78 04:21
18    159  Jeroen Verpoorte Koewacht 17e Man 34:33:00 13,75 04:21
19    141  Davy de Wolf Hulst 18e Man 34:51:00 13,64 04:24
20    126  Niek Obrie Terneuzen 19e Man 35:27:00 13,41 04:28
21    111  Benny Torfs Ilegem 20e Man 35:35:00 13,36 04:29
22    124  Jos van Gremberghe Koewacht 21e Man 35:41:00 13,32 04:30
23    110  Jos Wyns Hallaar 22e Man 35:59:00 13,21 04:32
24    103  Rudi de Caluwe Sas van Gent 23e Man 36:03:00 13,18 04:33
25    122  Stefaan Segout Lokeren 24e Man 36:06:00 13,16 04:33
26    146  Rene Florussen Terneuzen 25e Man 36:12:00 13,13 04:34
27    152  Melissa van Eetvelt Sint-Pauwels 2e Vrouw 36:39:00 12,97 04:37
28    155  Didier Vercee Heikant 26e Man 36:41:00 12,95 04:37
29    136  Cedric de Beelde Sint Niklaas 27e Man 37:01:00 12,84 04:40
30    118  Patrick Roosenboom Zele 28e Man 37:04:00 12,82 04:40
31    114  Chris Schelkens Dendermonde 29e Man 37:37:00 12,63 04:44
32    140  Natasja de Booy Walsoorden 3e Vrouw 38:02:00 12,49 04:48
33    137  Marco de Block Hulst 30e Man 38:38:00 12,3 04:52
34    109  Patrick van Veire Sint Laureins 31e Man 38:41:00 12,28 04:53
35    147  Marco Baart Lamswaarde 32e Man 39:14:00 12,11 04:57
36    113  Luc Kusseneers Rumst 33e Man 39:31:00 12,03 04:59
37    119  Marco van Avermaete Philippine 34e Man 39:55:00 11,91 05:02
38    153  Peter Vint Vogelwaarde 35e Man 40:10:00 11,83 05:04
39    120  Marc Welvaert Oost eeklo 36e Man 40:42:00 11,68 05:08
40    154  Ronald Wauters Vogelwaarde 37e Man 40:55:00 11,61 05:09
41    142  Marc van Passel Vogelwaarde 38e Man 41:22:00 11,49 05:13
42    151  Chantal Nachtegael Terneuzen 4e Vrouw 41:30:00 11,45 05:14
43    115  Mariette Hofmans Dendermonde 5e Vrouw 41:50:00 11,36 05:16
44    162  Daphne Boddaert Sint-Jansteen 6e Vrouw 42:22:00 11,22 05:20
45    107  Willy Merckx Stekene 39e Man 42:26:00 11,2 05:21
46    121  Jan de Mits Stekene 40e Man 44:11:00 10,76 05:34
47    158  Daan Dieleman Zaamslag 41e Man 44:20:00 10,72 05:35
48    143  Ronald Breepoel Sluiskil 42e Man 44:32:00 10,67 05:37
49    112  Arlette Hendrickx Hallaar 7e Vrouw 44:35:00 10,66 05:37
50    105  Patrick Ceupens Halle 43e Man 44:45:00 10,62 05:39
51    149  Annelies Rombaut Kieldrecht 8e Vrouw 44:55:00 10,58 05:40
52    160  Esther Faas Koewacht 9e Vrouw 45:00:00 10,56 05:40
53    131  Eddy Waelput Stekene 44e Man 45:36:00 10,42 05:45
54    102  Chris de Koe Vlissingen 45e Man 46:19:00 10,26 05:50
55    123  Harry Durinck Kalken 46e Man 46:49:00 10,15 05:54
56    130  Patrick van Cleemput Sint-Niklaas 47e Man 49:40:00 9,568 06:16
57    128  Dominique de Mey Sint Niklaas 10e Vrouw 49:48:00 9,542 06:17
58    101  Lieve Moons Antwerpenq 11e Vrouw 50:58:00 9,324 06:26
59    132  Romain Bolssens Kieldrecht 48e Man 51:19:00 9,26 06:28
60    106  Ine de Deyne Kemzeke 12e Vrouw 51:32:00 9,221 06:30
61    144  Rudy van de Velde Wachtebeke 49e Man 51:36:00 9,209 06:30
62    104  Greta de Vylder St -Gillis Waas 13e Vrouw 01:01:41 7,704 07:47

5.9KM

Plts   StNr   Naam Wnplts Uitslag Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
1      7  Bryan Roosenboom Zele 1e Man 19:58 17,88 03:21
2      6  Franky Signin Dendermonde 2e Man 23:12 15,39 03:53
3     28  Dimitri Nijs Zuiddorpe 3e Man 24:57:00 14,31 04:11
4      5  Paul Haertjens Boekhoute 4e Man 25:17:00 14,12 04:14
5     11  Elisa Mol S'heer Abskerke 1e Vrouw 25:43:00 13,88 04:19
6      1  Wendy Verschelden Hamme 2e Vrouw 25:59:00 13,74 04:22
7      8  Anoucha Baute Terneuzen 3e Vrouw 26:35:00 13,43 04:28
8     23  Matthieu Verlee Stekene 5e Man 27:56:00 12,78 04:41
9     27  Sandra Beun Axel 4e Vrouw 28:55:00 12,35 04:51
10    2  Patrick de Sutter Stekene 6e Man 29:03:00 12,29 04:52
11   20  Gino Dhanis St Jansteen 7e Man 29:14:00 12,21 04:54
12   12  Niels Smits Terneuzen 8e Man 29:32:00 12,09 04:57
13    4  Koen van Houwelingen Hulst 9e Man 30:34:00 11,68 05:08
14   19  Dirk de Bosscher Lokeren 10e Man 31:00:00 11,52 05:12
15   13  Johan Dekker Middelburg 11e Man 32:55:00 10,85 05:31
16   29  Janneke Boutens Middelburg 5e Vrouw 33:04:00 10,8 05:33
17   25  Jeroen van den Broecke Terneuzen 12e Man 33:27:00 10,67 05:37
18   24  Fedde van den Broecke Terneuzen 13e Man 33:29:00 10,66 05:37
19   26  Tom de Rudder Temse 14e Man 34:09:00 10,45 05:44
20    9  Ludwig van Geyte Zele 15e Man 34:55:00 10,22 05:52
21  10  Mia Gelaude Oost Eeklo 6e Vrouw 36:00:00 9,917 06:03
22  15  Johan de  Beele St Niklaas 16e Man 36:14:00 9,853 06:05
23  18  Linda van Cool St. Kruis Winkel 7e Vrouw 36:33:00 9,767 06:08
24  16 Annick Vanderstraeten St. Kruis Winkel 8e Vrouw 36:33:00 9,767 06:08
25  14  Marie Jeanne  de Keyser Bellem Aalter 9e Vrouw 37:12:00 9,597 06:15
26  21  Linda Kiel Terneuzen 10e Vrouw 41:07:00 8,683 06:54
27  22  Adrie Riemens Axel 17e Man 41:09:00 8,676 06:54
28  17  Dominique van de Daele Wachtebeke 11e Vrouw 43:15:00 8,254 07:16
29    3  Lisette Beelen Halle 12e Vrouw 48:19:00 7,389 08:07

Schrijf een reactie: (Klik hier)

123website.nl
Tekens over: 160
OK Verzenden.
Bekijk alle reacties

Nieuwe reacties

25.09 | 21:54

Dag Wim
Stuur even je contactgevens naar Douwe.wortman@gmail.com

...
25.09 | 13:59

Beste Jaap Overdulve, wil je contact met mij op nemen, dit in verband met de Dienst tij 1972 op vliegbasis Deelen.

...
16.02 | 22:33

Deelname Halve Marathon 26/2 is alleen mogelijk via voorinschrijving!

...
08.02 | 09:31

Kan je ook ter plaatse inschrijven of enkel voorinschrijving HM 26 feb

...
Je vindt deze pagina leuk