Halve Marathon van Axel - 6KM - 10.6KM

Halve Marathon van Axel

Plts   StNr Naam Woonplaats Plaats Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
-----  ----- ------------------------- ------------- ----  ------ ----- -------- ------ -------
1     83 Kevin de Poorter Serskamp 1e Man 01:14:39 16,959 03:32
2      4 Jente Samson Berlare 2e Man 01:15:11 16,839 03:33
3     67 Sander d'Hont Kuitaart 3e Man 02:15:11 17,839 03:34
4     38 Alain Geerts Impe 4e Man 01:16:14 16,607 03:36
5    135 Kevin Brijsbaert Westvleten 5e Man 01:16:32 16,542 03:37
6      2 Edwin de Neijs Kapellebrug 6e Man 01:16:35 16,531 03:37
7    151 Tom van Driessche Zele 7e Man 01:16:39 16,517 03:37
8    192 Frederik Christianens Berlare 8e Man 01:17:32 16,328 03:40
9     79 Corne van Belzen Middelburg 9e Man 01:19:16 15,971 03:45
10    268 Maarten Dhollander Stekene 10e Man 01:19:20 15,958 03:45
11    214 Mark Verhage Axel 11e Man 01:19:27 15,935 03:45
12     28 Erwin van den Broeke Axel 12e Man 01:19:34 15,911 03:46
13     82 Gino van Broeck Temse 13e Man 01:20:48 15,668 03:49
14    109 Wim Sparrentak St. Laurens 14e Man 01:21:08 15,604 03:50
15     96 Tim Buysse Assenede 15e Man 01:21:55 15,455 03:52
16    103 Christoph Schelfout Wetteren 16e Man 01:21:57 15,448 03:53
17    259 Joris Zaman Nieuw Namen 17e Man 01:22:05 15,423 03:53
18     96 Tim Buysse Assenede 18e Man 01:22:08 15,414 03:53
19    272 Tristan van Velde Melle 19e Man 01:22:11 15,405 03:53
20    142 Monica Sanderse Vlissingen 1e Vrouw 01:22:14 15,395 03:53
21    197 Jordy Leenknecht Hulst 20e Man 01:22:19 15,380 03:54
22    181 Patrick Hembrecht Sint Gilis Wa 21e Man 01:22:21 15,373 03:54
23    219 Elke Heirman De Klinge 2e Vrouw 01:22:46 15,296 03:55
24    220 Joris de Schepper Sint Niklaas 22e Man 01:22:48 15,290 03:55
25     18 Martijn Kox Westdorpe 23e Man 01:23:49 15,104 03:58
26    152 Frederik van de Velde Zele 24e Man 01:23:53 15,092 03:58
27     34 Emardo de Rijck St. Jansteen 25e Man 01:24:20 15,012 03:59
28     57 Didier Verlee Heikant 26e Man 01:24:28 14,988 04:00
29     44 Edwin van Alphen Vlissingen 27e Man 01:24:29 14,985 04:00
30      7 Pieter Pladdet Terneuzen 28e Man 01:24:37 14,962 04:00
31     72 Ramon van de Gift Kamperland 29e Man 01:24:42 14,947 04:00
32     37 Heather Dobbelaer St. Niklaas 30e Man 01:24:43 14,944 04:00
32    137 Jeremy Rens Gistel 31e Man 01:24:45 14,932 04:00
33    243 Jurgen de Clerc Wondelgem 32e Man 01:25:31 14,804 04:03
34    136 Glenn Brijsbaert Westvleteren 33e Man 01:25:50 14,750 04:04
35    120 Wim de Roos Stekene 34e Man 01:25:54 14,738 04:04
36     29 Niki Debakker Kluisbergen 35e Man 01:26:01 14,718 04:04
37    190 Erik Goossen Terneuzen 36e Man 01:26:04 14,710 04:04
38     12 Lion Baas Vlissingen 37e Man 01:26:12 14,687 04:05
39    158 Rudi Willems Ertvelde 38e Man 01:26:20 14,664 04:05
40     59 Marnix van den Brande Terneuzen 39e Man 01:26:21 14,661 04:05
41    154 Giovanni van Lokeren Zele 40e Man 01:26:32 14,630 04:06
42     25 Edwin de Jager Zuiddorpe 41e Man 01:26:44 14,596 04:06
43    248 Wim Vercrussen Nieuw Namen 42e Man 01:27:13 14,516 04:08
44     61 Martijn de Vries Middelburg 43e Man 01:27:16 14,507 04:08
45    178 Sven Vermmeulen Vlissingen 44e Man 01:27:47 14,422 04:09
46    108 Matti Buysse Stekene 45e Man 01:27:52 14,408 04:09
47    145 Ronald Geertste Serooskerke 46e Man 01:27:55 14,400 04:09
48    260 Wouter van Caspel Oost Souburg 47e Man 01:27:58 14,392 04:10
49    185 Michel Ridderhof Middelburg 48e Man 01:28:14 14,348 04:10
50    189 Tony Demaret Sint Kruis Wi 49e Man 01:28:19 14,335 04:11
51    193 Gertjan Boeykens Hamme 50e Man 01:28:30 14,305 04:11
52    239 Christian de Meijer Philippine 51e Man 01:28:41 14,276 04:12
53    234 Benny Thuy Sint Jansteen 52e Man 01:28:57 14,233 04:12
54    150 Kris Cornelis Zele 53e Man 01:29:04 14,214 04:13
55     91 Edwin de la Ruelle Koewacht 54e Man 01:29:29 14,148 04:14
56    119 Kenny Engels Zingem 55e Man 01:29:33 14,137 04:14
57     19 Gert Jan Verbrugge Goes 56e Man 01:29:36 14,129 04:14
58    240 Jeroen vd Broeke Terneuzen 57e Man 01:29:57 14,074 04:15
59     94 Sjef Goris Middelburg 58e Man 01:30:18 14,020 04:16
60     14 Richard van der Werf Oosterland 59e Man 01:30:51 13,935 04:18
61    252 Arne Lippens Waarschoot 60e Man 01:30:54 13,927 04:18
62    188 Ada Geuze Middelburg 3e Vrouw 01:30:57 13,920 04:18
63    160 Marcel Adriaanse Middelburg 61e Man 01:31:00 13,912 04:18
64     85 Kevin Lossie St. Niklaas 62e Man 01:31:11 13,884 04:19
65    111 Ken Hunninck Haaltert 63e Man 01:31:22 13,856 04:19
66    215 Filip van Goethem Sint Giliswaas 64e Man 01:32:14 13,726 04:22
67    141 Steven Beirnaert Lokeren 65e Man 01:32:21 13,709 04:22
68    118 Menno den Dekker Terneuzen 66e Man 01:32:22 13,706 04:22
69     70 Franky Beljaars Vlissingen 67e Man 01:32:26 13,696 04:22
70     88 Peter van Lit Middelburg 68e Man 01:32:31 13,684 04:23
71    146 Cathy Poppe Terneuzen 4e Vrouw 01:32:34 13,677 04:23
72    269 Lies Hoorelbeke Stekene 5e Vrouw 01:33:36 13,526 04:26
73     11 Mattheo Moerland Oosterland 69e Man 01:33:42 13,511 04:26
74    172 Thijs Jasperse Clinge 70e Man 01:33:57 13,475 04:27
75    116 Rene Florussen Terneuzen 71e  Man 01:33:59 13,470 04:27
76    174 Roland Bracke Sint Gilis Waas 72e Man 01:34:26 13,406 04:28
77    199 Danny Meeus Nijlen 73e Man 01:35:13 13,296 04:30
78    100 Joakim van Gasse St. Pauwels 74e Man 01:35:17 13,287 04:30
79    163 Geerd de Ryck Steken 75e Man 01:35:26 13,266 04:31
80     55 Niek van Belzen Middelburg 76e Man 01:35:35 13,245 04:31
81     33 Patrick Vervaet St. Jansteen 77e Man 01:35:41 13,231 04:32
82     42 Sjakkie van de Broeke Terneuzen 78e Man 01:35:58 13,192 04:32
83    204 Patrick de Waard Lochristi 79e Man 01:36:04 13,178 04:33
84    127 Jan Joris Jooss Goes 80e Man 01:36:08 13,169 04:33
85     56 Filip Ooghe Erpe 81e Man 01:36:14 13,156 04:33
86    144 Edwin Geluk Heinkenzand 82e Man 01:36:30 13,119 04:34
87     86 Edwin Thys Hulst 83e Man 01:36:56 13,061 04:35
88    202 Herman Krijger Terneuzen 84e Man 01:37:11 13,027 04:36
89    273 Andy Corijn Zelzate 85e Man 01:37:15 13,018 04:36
90    233 Erik Loof Terneuzen 86e Man 01:37:18 13,011 04:36
91     80 Wouter Vanderhaeghen Gent 87e Man 01:37:20 13,007 04:36
92    165 Etienne den Toom Zoetemeer 88e Man 01:37:22 13,002 04:36
93    253 Gregory Fraikin Wetteren 89e Man 01:37:27 12,991 04:37
94    195 Tom van Remoortere Hulst 90e Man 01:37:36 12,971 04:37
95     24 Dennis van den Broeke Axel 91e Man 01:37:45 12,951 04:37
96    106 Stefan van den Broecke Axel 92e Man 01:37:48 12,945 04:38
97     75 Jelle Santes Sas van Gent 93e Man 01:37:50 12,940 04:38
98     76 Tom de Puy IJzendijke 94e Man 01:37:52 12,936 04:38
99     49 Wendij Verhulst Essen 6e Vrouw 01:37:57 12,925 04:38
100    143 Kees v.d.Heijden Vlissingen 95e Man 01:37:59 12,921 04:38
101    237 Maurice Steketee Middelburg 96e Man 01:38:05 12,907 04:38
102    117 Alexander D'hont Lokeren 97e Man 01:38:10 12,896 04:39
103    247 Davy Feirlunch Moerbeke 98e Man 01:38:12 12,892 04:39
104    245 Michael Verstraeten Moerbeke Waes 99e Man 01:38:14 12,888 04:39
105    139 Sofie Picavet Zele 7e Vrouw 01:38:17 12,881 04:39
106      1 Bas Jasperse Terneuzen 100e Man 01:38:40 12,831 04:40
107     99 Philip Vioen Koewacht 101e Man 01:38:47 12,816 04:40
108     90 Mario Felius Someren 102e Man 01:39:07 12,773 04:41
109    162 De Vleeschouwer Stekene 103e Man 01:39:11 12,764 04:42
110    177 Andre Meijers Hoedekenskerk 104e Man 01:39:14 12,758 04:42
111     62 Melissa ten Kate Terneuzen 8e Vrouw 01:39:32 12,719 04:43
112    265 Jan Strymes Sint Laurens 105e Man 01:39:42 12,698 04:43
113    121 Guillaume de Jonge Oost-Souburg 106e Man 01:40:17 12,624 04:45
114     98 Evert Kuijk Terneuzen 107e Man 01:40:28 12,601 04:45
115     66 Eric Dieleman Terneuzen 108e Man 01:40:32 12,593 04:45
116    249 Ellen de Wever Boekhoute 9e Vrouw 01:40:49 12,557 04:46
117     46 Jochem de Dijcker Axel 109e Man 01:40:55 12,545 04:46
118    166 Peter de Decker Maldegem 110e Man 01:40:59 12,537 04:47
119    241 Eteinne Kouijzer Hulst 111e Man 01:41:02 12,531 04:47
120    218 Bart van Noorden Yerseke 112e Man 01:41:09 12,516 04:47
121    173 Frank Schoof Destelbergen 113e Man 01:41:34 12,465 04:48
122    170 Wilco Franken Kappeburg 114e Man 01:41:59 12,414 04:49
123    110 Gino van Eetvelt Belsele 115e Man 01:42:04 12,404 04:50
124    167 John Compiet Hulst 116e Man 01:42:23 12,365 04:51
125    129 Ellen Hamelink Terneuzen 10e Vrouw 01:42:53 12,305 04:52
126    169 Bjorn de Betue Sint Jansteen 117e Man 01:42:58 12,295 04:52
127    115 Erwin Vervaet Belsele 118e Man 01:42:59 12,293 04:52
128    236 Eric van Remortel Goes 119e Man 01:43:12 12,267 04:53
129    222 Kevin Sermijn Wachtebeke 120e Man 01:43:29 12,234 04:54
130    226 Isabel van Nieuwenhuize Kalken 11e Vrouw 01:43:35 12,222 04:54
131    227 Bart van Hauwermeiren Wetteren 121e Man 01:43:37 12,218 04:54
132    277 Renate v Huffel Sint Jansteen 12e Vrouw 01:43:58 12,177 04:55
133    201 Harold de Maat Terneuzen 122e Man 01:44:17 12,140 04:56
134    130 Andre van den Hooven Oost-Sourg 123e Man 01:45:12 12,034 04:59
135    217 Gerrit Spaans Goes 124e Man 01:45:19 12,021 04:59
136     41 Luc Kusseneers Rumst 125e Man 01:45:26 12,008 04:59
137    275 Yannick Vastenhout Terneuzen 126e Man 01:45:44 11,974 05:00
138     23 William Bolleman Axel 127e Man 01:45:52 11,958 05:01
139    250 Heirman Moerbeke 128e Man 01:46:22 11,902 05:02
140     63 Koen de Theye Middelburg 129e Man 01:46:37 11,874 05:03
141    278 Kurt de Smet Eeklo 130e Man 01:46:41 11,867 05:03
142     20 Piet Pijpelink Terneuzen 131e Man 01:46:50 11,850 05:03
143    180 Frans Verwilligen Hulst 132e Man 01:46:54 11,843 05:03
144    198 Dirk Wagenaer Steken 133e Man 01:47:01 11,830 05:04
145    261 Claudia vd Poel Delft 13e Vrouw 01:47:05 11,823 05:04
146    207 Marco Wauters Vogelwaarde 134e Man 01:47:08 11,817 05:04
147     71 Gino Dhanis St. Jansteen 135e Man 01:47:39 11,760 05:06
148    264 Corine de Jonge Terneuzen 14e Vrouw 01:47:45 11,749 05:06
149     68 Corina van de Wege Philippine 15e Vrouw 01:48:00 11,722 05:07
150    276 Koen Koutstaal Hulst 136e Man 01:48:16 11,693 05:07
151    208 Ellen van Leuven Breda 16e Vrouw 01:48:23 11,681 05:08
152    179 Bennie Heijmans Hulst 137e Man 01:48:39 11,652 05:08
153    235 Margot Thuy Zeist 17e Vrouw 01:48:52 11,629 05:09
154    225 Jo Wille Laarne 138e Man 01:48:57 11,620 05:09
155     58 Pieter Francois Uitbergen 139e Man 01:49:00 11,615 05:09
156    256 Carmen Boogaert Steken 18e Vrouw 01:49:15 11,588 05:10
157    157 Patrick Michiels Nieuw Namen 140e Man 01:49:18 11,583 05:10
158    156 Willem vd Heyden Kieldrecht 141e Man 01:49:30 11,562 05:11
159    267 Pascal van Hulle Maldegem 142e Man 01:49:59 11,511 05:12
160    210 Jack Folkersma Terneuzen 143e Man 01:50:24 11,467 05:13
161    231 Ronny Smet Sinaai 144e Man 01:50:44 11,433 05:14
162     89 Lenn Depooter Serskamp 145e Man 01:51:08 11,392 05:16
163    238 Pascal Cotton Sint Pauwels 146e Man 01:51:13 11,383 05:16
164    228 Hans Minnaard Yerseke 147e Man 01:52:04 11,297 05:18
165    175 Marjan Dhollander Meijer Sint Gillis W 19e Vrouw 01:52:08 11,290 05:18
166    254 Johan Brouwers Ossenisse 148e Man 01:53:06 11,194 05:21
167    164 Peter Maranus Aagtekerke 149e Man 01:53:17 11,176 05:22
168    223 Paul d Haens Hulst 150e Man 01:53:37 11,143 05:23
169    251 Etien Ferket Heikant 151e Man 01:53:43 11,133 05:23
170    138 Martin de jager Terneuzen 152e Man 01:54:05 11,097 05:24
171    216 Marc van der Male Axel 153e Man 01:54:21 11,071 05:25
172    122 Glenn de Roos Lokeren 154e Man 01:54:22 11,070 05:25
173    186 Jo Cardon Zele 155e Man 01:54:30 11,057 05:25
174    271 Stefaan Arryn Lokeren 156e Man 01:54:36 11,047 05:25
175    148 Brigitte Roels Kalken 20e Vrouw 01:54:42 11,037 05:26
176    147 Ronny de Groene Kalken 157e Man 01:54:44 11,034 05:26
177     45 Natalie Sinke Vlissingen 21e Vrouw 01:55:07 10,998 05:27
178    159

Berry Knibbeler

Westdorpe 158e Man 01:55:10 10,993 05:27
179    104 Marco Olivier Vlissingen 159e Man 01:55:13 10,988 05:27
180    230 Bas Valckx Hulst 160e Man 01:55:57 10,918 05:29
181     40 Steven Vermeulen Zelzate 161e Man 01:56:16 10,889 05:30
182     35 Guy van Severen Lievegem 162e Man 01:56:24 10,876 05:30
183     69 Pascal Elegeert Hulst 163e Man 01:56:35 10,859 05:31
184    212 Ko de Koeyer Zaamslag 164e Man 01:56:41 10,850 05:31
185    209 Jonas Heyvoet Lichtevelde 165e Man 01:57:04 10,814 05:32
186    187 Marianne Knijf Philippine 22e Vrouw 01:57:15 10,797 05:33
187    133 Patrick Ceupens Halle 166e Man 01:57:31 10,773 05:34
188    246 Kristof van d Moerbeke 167e Man 01:57:33 10,770 05:34
189    280 Nienke Boogmans Moerbeke 23e Vrouw 01:57:35 10,767 05:34
190    274 Jolein Daenicnk Melle 24e Vrouw 01:57:49 10,746 05:35
191     17 Allan van Alten Axel 168e Man 01:57:55 10,736 05:35
192    200 Tony Gouwy Assende 169e Man 01:58:07 10,718 05:35
193     77 Arthur Stijns Oudelande 170e Man 01:58:40 10,669 05:37
194    224 Piet Beijer Middelburg 171e Man 01:58:42 10,666 05:37
195      8 Simone van Kerckhoven Kloosterzande 25e Vrouw 01:58:57 10,643 05:38
196     60 Tom Erpelinck St. Jansteen 172e Man 01:59:02 10,636 05:38
197     47 Stefan Provoost Stekene 173e Man 01:59:34 10,588 05:39
198    244 Danielle Kosten Hulst 26e Vrouw 01:59:37 10,584 05:40
199    242 Stephan Schouten Hulst 174e Man 01:59:40 10,579 05:40
200    232 Nicole Serrarens Sint Jansteen 27e Vrouw 02:00:10 10,535 05:41
201    203 Filip Hoornaert Eeklo 175e Man 02:00:37 10,496 05:42
202     39 Daniella de Deckere-Reijn Hulst 28e Vrouw 02:01:16 10,440 05:44
203     74 Els Zweistra Terneuzen 29e Vrouw 02:01:57 10,381 05:46
204     87 Judith Wentzler Kloosterzande 30e Vrouw 02:02:10 10,363 05:47
205    270 Karen de Schepper Lokeren 31e Vrouw 02:02:40 10,321 05:48
206    258 Werner Stallaart Cape Town 176e Man 02:03:48 10,226 05:52
207     48 Paul Lauryssens Essen 177e Man 02:04:13 10,192 05:53
208    168 Elisabeth dehandschutter Sint Niklaas 32e Vrouw 02:04:15 10,189 05:53
209    107 Anniek de Rijck-Serrarens St. Jansteen 33e Vrouw 02:04:22 10,180 05:53
210    255 Imo Jongepier Nieuw en sint 178e Man 02:04:25 10,175 05:53
211    262 Yves Bracke Zelzate 179e Man 02:05:03 10,124 05:55
212    263 Mieke Boone Oosteeklo 34e Vrouw 02:05:05 10,121 05:55
213    191 Marion Goosen Terneuzen 35e Vrouw 02:06:00 10,048 05:58
214    128 Esther Faas Koewacht 36e Vrouw 02:07:46 9,909 06:03
215    134 Kristof Masure Hulst 180e Man 02:08:02 9,888 06:04
216    257 Ilja Tollenaar Kloosterzande 37e Vrouw 02:09:35 9,770 06:08
217    123 Louis van der Steen Gent 181e Man 02:13:02 9,516 06:18
218    155 Jessie Verbeke Sint Laurens 38e Vrouw 02:14:14 9,431 06:21
219    205 Lieve de Cock Lokeren 182e Man 02:14:25 9,418 06:22
220    206 Patricia Vereecke Lochristi 39e Vrouw 02:14:34 9,408 06:22
221    182 Edwin Molders Graauw 183e Man 02:14:36 9,406 06:22
222     93 Eddy van Boven Schoonaarde 184e Man 02:15:57 9,312 06:26
223    132 Charlotte de Baere Maldegem 40e Vrouw 02:15:59 9,310 06:26
224    124 Marianne de Baedts Eeklo 41e Vrouw 02:16:01 9,308 06:26
225    266 Van Laeken   185e Man 02:16:04 9,304 06:26
226    279 Rudy van de Velde Wachtebeke 186e Man 02:17:27 9,211 06:30
227     50 Jackey Ramos Schiedam 187e Man 02:28:01 8,553 07:00

10.6 KM

Plts   StNr Naam Woonplaats Plaats CAT Tijd Km/Uur Tijd/Km
-----  ----- ------------------------- -------------------- ----  ------ ----- -------- ------ -------
1    444 Roosenboom Zele 1e Man 37:42:00 16,87 03:33
2    465 Jens Taeckens Oudenaarde 2e Man 40:17:00 15,788 03:48
3    411 Chris de Smit Hulst 3e Man 41:34:00 15,301 03:55
4    423 Alexander v Walleghem Veldegem 4e Man 42:47:00 14,866 04:02
5    439 Bart Maes Sint-Niklaas 5e Man 42:52:00 14,837 04:02
6    452 Joke de Baets Kapellen 1e Vrouw 43:02:00 14,779 04:03
7    453 Tim Willems Kapellen 6e Man 43:04:00 14,768 04:03
8    418 Robert van Roon Breskens 7e Man 44:14:00 14,378 04:10
9    424 Paul Haertjens Boekhoute 8e Man 45:08:00 14,092 04:15
10    401 Ard Koeken Terneuzen 9e Man 45:34:00 13,958 04:17
11    455 Katrien van Geertsom Sint-Niklaas 2e Vrouw 45:59:00 13,831 04:20
12    471 Luc D'hont Zaffelare 10e Man 46:18:00 13,737 04:22
13    464 Bogaert stekene 3e Vrouw 46:31:00 13,673 04:23
14    457 Theo de Bot Koewacht 11e Man 46:42:00 13,619 04:24
15    402 Patrick Roosenboom Zele 12e Man 47:45:00 13,319 04:30
16    419 Frans Daalman Breskens 13e Man 48:08:00 13,213 04:32
17    403 Wendy Verschelden Hamme 4e Vrouw 48:10:00 13,204 04:32
18    415 Arjen Zuidweg Yerseke 14e Man 48:23:00 13,145 04:33
19    414 Adriaan van de Vreede Kruiningen 15e Man 48:25:00 13,136 04:34
20    462 Paul de Booij Lamswaarde 16e Man 49:24:00 12,874 04:39
21    410 Bennie de Loof Vlissingen 17e Man 50:21:00 12,632 04:45
22    409 Rene Goetheer Wolphaartsdijk 18e Man  51:55:00 12,250 04:53
23    442 Theo Roels Kloosterzande 19e Man 52:38:00 12,084 04:57
24    463 Jack de Booij hulst 20e Man 53:46:00 11,829 05:04
25    466 Manouk Fassen Spui 5e Vrouw 54:06:00 11,756 05:06
26    405 Wanda Zegers Terneuzen 6e Vrouw 54:24:00 11,691 05:07
27    436 Anne-Marie Thomaes Hoofdplaat 7e Vrouw 54:28:00 11,677 05:08
28    459 Gerrit Langenberg Sluiskil 21e Man 54:32:00 11,663 05:08
29    431 John Guequierre Middelburg 22e Man 55:04:00 11,55 05:11
30    427 De Baets Heusden 23e Man 55:40:00 11,425 05:15
31    445 Eva van der Steen Gent 8e Vrouw 55:57:00 11,367 05:16
32    428 Ludwig van Geyte Zele 24e Man 56:03:00 11,347 05:17
33    437 Pim Vinke Axel 25e Man 56:29:00 11,26 05:19
34    447 Bart Lannoo aalter 26e Man 57:13:00 11,116 05:23
35    422 Hilde Moens Dendermonde 9e Vrouw 58:10:00 10,934 05:29
36    406 Willy Merckx Stekene 27e Man 58:13:00 10,925 05:29
37    472 Mia Clymans Vosselaar 10e Vrouw 58:26:00 10,884 05:30
38    473 Marc Goris Vosselaar 28e Man 58:28:00 10,878 05:30
39    430 Ilse Picavet Sint-Amandsberg 11e Vrouw 58:33:00 10,863 05:31
40    416 Leo Hoekma Koewacht 29e Man 58:37:00 10,85 05:31
41    461 Didier van Nieuwehuyse Assenede 30e Man 58:41:00 10,838 05:32
42    413 Jaqueline Meijers Hoedekenskerke 12e Vrouw 58:43:00 10,832 05:32
43    460 Ronald Breepoel Sluiskil 31e Man 58:44:00 10,829 05:32
44    417 Philippe van Geertruy Ekeren 32e Man 59:02:00 10,774 05:34
45    458 Marieke Olthuis Apeldoorn 13e Vrouw 59:06:00 10,761 05:34
46    443 Hubert Roels Kloosterzande 33e Man 59:18:00 10,725 05:35
47    404 Jeroen Kerpel Wemeldinge 34e Man 59:23:00 10,71 05:36
48    432 Carla Zegers Koewacht 14e Vrouw 59:25:00 10,704 05:36
49    450 annelies Rombout Kieldrecht 15e Vrouw 59:26:00 10,701 05:36
50    425 Alex van Leuven St. Jan Steen 35e Man 59:30:00 10,689 05:36
50    447 Bart Lannoo Aalter 36e Man 59:30:00 10,685 05:36
51    426 Mathijs Bijlsma Sas van Gent 37e Man 01:00:26 10,524 05:42
52    407 Agnes Deboeverie Berlare 16e Vrouw 01:01:08 10,403 05:46
53    408 Bart Verholen Berlare 38e Man 01:01:11 10,395 05:46
54    434 Marc Wiilems Dendermonde 39e Man 01:02:05 10,244 05:51
55    429 Didier van de Balcke Gent 40e Man 01:02:08 10,236 05:51
56    433 Carlo de Deckere Hulst 41e Man 01:03:27 10,024 05:59
57    454 Sheila Baars Axel 17e Vrouw 01:03:42 9,984 06:00
58    451 Frederik van de Velde Kruizen 42e Man 01:04:11 9,909 06:03
59    470 Domien van Parys Westdorpe 43e Man 01:04:19 9,889 06:04
60    456 Michiel Olthuis Sint jan Steen 44e Man 01:05:04 9,775 06:08
61    440 Jan de Jonge Driewegen 45e Man 01:05:30 9,71 06:10
62    438 Romain Bolssens Kieldrecht 46e Man 01:06:11 9,61 06:14
63    412 Ine de Deyne Kemzeke 18e Vrouw 01:07:49 9,378 06:23
64    469 Antoine Mathys de Pinte 47e Man 01:15:28 8,428 07:07
65    468 Carine Buysse Evergem 19e Vrouw 01:15:31 8,422 07:07
66    448 Domenique van den Daele Wachtebeke 20e Vrouw 01:20:54 7,862 07:37
67    435 Nancy Asselman Moerbeke Waas 21e Vrouw 01:20:55 7,86 07:38

6KM

Plts   StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr  Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
-----  ----- ------------------------- -------------------- ----  ------ ----- -------- ------ -------
1    310 Andy Cocquyt Zelzate 1e Man 20:58 16,884 03:33
2    317 Ruben Aeck   2e Man 21:05 16,791 03:34
3    319 Lars Andries Brugge 3e Man 21:42 16,313 03:40
4    321 Bart Teirlijnck St. Kruis-Winkel 4e Man 24:51:00 14,245 04:12
5    316 Peter Delen Wielsbeke 5e Man 25:16:00 14,011 04:16
6    315 Theirry de Caluwe Terneuzen 6e Man 25:37:00 13,819 04:20
7    324 Fiona Reijers Terneuzen 1e Vrouw 28:41:00 12,342 04:51
8    322 Leo Kayser Terneuzen 7e Man 28:48:00 12,292 04:52
9    313 Hanneke Verschuren Axel 2e Vrouw 29:27:00 12,02 04:59
10    309 Wendy van de Broeke Axel 3e Vrouw 29:32:00 11,986 05:00
11    304 Wim Volckaert Eeklo 8e Man 29:50:00 11,866 05:03
12    328 Tiny van Doeselaar Axel 4e Vrouw 29:57:00 11,82 05:04
13    305 Yara Roels Hulst 5e Vrouw 31:42:00 11,167 05:22
14    301 Gunter van Handenhove Gijlegem 9e Man 33:02:00 10,716 05:35
15    311 Marian van Voren Terneuzen 6e Vrouw 33:57:00 10,427 05:45
16    303 Patrick Steenbeke Eeklo 10e Man 34:31:00 10,256 05:51
17    306 Tessa Quite Vlissingen 7e Vrouw 36:04:00 9,815 06:06
18    323 Esther Lobbezoo Middelburg 8e Vrouw 37:54:00 9,34 06:25
19    327 Robin Verschure Wachtebeke 11e Man 38:50:00 9,116 06:34
20    326 Anne vam Hoorick Zaffelare 9e Vrouw 39:18:00 9,008 06:39
21    314 Mia van Belle Vlissingen 10e Vrouw 39:57:00 8,861 06:46
22    320 NancynVleurinck Dendermonde 11e Vrouw 40:11:00 8,81 06:48
23    318 Lutgarde Schepens Denderwindeke 12e Vrouw 40:13:00 8,802 06:48
24    325 Christine Brandt Axel 13e Vrouw 41:31:00 8,527 07:02
25    312 Samson Aime St. Pauwels 12e Man 42:11:00 8,392 07:08
26    302 Lisette Beelen Halle 14e Vrouw 42:17:00 8,372 07:09
27    307 Marie Jeanne Weemaes St Gillis-Waas 15e Vrouw 42:29:00 8,333 07:12
28    308 Wim Coppieters Strombeek-Bever 13e Man 42:31:00 8,326 07:12

Schrijf een commentaar: (Klik hier)

123website.nl
Tekens over: 160
OK Verzenden.
Bekijk alle commentaren

Nieuwe commentaren

21.02 | 17:22

inschrijven en ophalen nummers mogelijk vanaf 12.30u in de kantine van FC Axel aan de sportlaan. Tot zaterdag.

...
20.02 | 21:44

Tot wanneer kun je na inschrijven voor de halve en tot hoe laat kun je het startnummer afhalen?

...
18.02 | 22:26

Tijdslimiet is Max 2u en 30 min!

...
17.02 | 12:07

is er een tijdslimiet voor de halve marathon

...
Je vindt deze pagina leuk