Erpelkappersloop 9/2/2019

Erpelkapper 5.9KM

Plts   StNr   Naam Woonplaats #nr CAT Tijd Km/Uur
-----  -----  ------------------------- -------------------- ----  ------ ----- --------  
1    111  Andy Cocquit Zelzate 1e Man 21:45 16,303
2    124  Frederik de Backer Waregem 2e Man 22:30 15,674
3    117  Dieter Deprez Aalst 3e Man 23:07 15,145
4    108  Paul Haertjens Boekhoute 4e Man 24:08:00 14,501
5    133  Noah Roels Hulst 5e Man 24:29:00 14,374
6    121  Omar Hillaert Westdorpe 6e Man 24:37:00 14,326
7    110  Andre `Meijers Hoedenkenskerke 7e Man 24:48:00 14,261
8    136  Mats Vierbergen Hulst 8e Man 25:06:00 13,926
9    137  Kristen Vierbergen Hulst 1e Vrouw 25:46:00 13,704
10    129  Niek Wieland Axel 9e Man 25:51:00 13,677
11    126  Chris Schelkens Dendermonde 10e Man 26:10:00 13,363
12    116  Wendy Verschelden Hamme 2e Vrouw 26:23:00 13,296
13    119  Frank Schoof Destelberge 11e Man 26:36:00 13,229
14    127  Robbe de Letter Assenede 12e Man 27:19:00 12,819
15    128  Jaap Scheele Zaaqmslag 13e Man 27:21:00 12,810
16    138  Emma van Acker Hulst 3e Vrouw 28:13:00 12,384
17    144  Bart de Clerck Vogelwaarde 14e Man 29:25:00 11,903
18    146  Eveline Saman Hulst 4e Vrouw 30:36:00 11,460
19    120  Peter Verlinden Sluiskil 15e Man 31:35:00 11,092
20    141  Georges Vonck St Gillis 16e Man 32:56:00 10,672
21    123  Sander Wagenaer Melzele 17e Man 33:34:00 10,418
22    147  Tom de Roulden temse 18e Man 33:37:00 10,408
23    104  Kristen Servotte St. Niklaas 5e Vrouw 33:41:00 10,396
24    106  Marc Bruggemans Schoten 19e Man 33:43:00 10,389
25    118  Marian van Voren Terneuzen 6e Vrouw 34:17:00 10,160
26    139  Johan de Zeeuw Axel 20e Man 34:56:00 10,043
27    103  Roger Hys Vrasene 21e Man 34:58:00 10,037
28    150  Kim Franaa terneuzen 7e Vrouw 35:25:00 9,843
29    130  Hieke Hamelink Axel 8e Vrouw 35:40:00 9,800
30    148  Liese Stuer Beveren 9e Vrouw 36:02:00 9,780
31    143  Luc Masson Gent Brugge 22e Man 36:32:00 9,547
32    148  Sheila Francke Terneuzen 9e Vrouw 36:51:00 9,496
33    145  Lidy Jonker Terneuzen 10e Vrouw 37:29:00 9,293
34    115  Jacky Dooms Sluiskil 23e Man 37:32:00 9,286
35    134  Petra van Beljouw Kloosterzande 11e Vrouw 38:57:00 8,978
36    132  Annelore de Bosscher Moerbeke Waas 12e Vrouw 39:33:00 8,153
37    107  Lisette Beelen Halle 13e Vrouw 42:38:00 8,135
38    135  Dominique van den Daele Wachtebeke 14e Vrouw 42:47:00 8,029
39    109  Marie Jeanne Weemaes St. Gillis-Waes 15e Vrouw 43:02:00 7,953

Schrijf een commentaar: (Klik hier)

123website.nl
Tekens over: 160
OK Verzenden.
Bekijk alle commentaren

Nieuwe commentaren

21.02 | 17:22

inschrijven en ophalen nummers mogelijk vanaf 12.30u in de kantine van FC Axel aan de sportlaan. Tot zaterdag.

...
20.02 | 21:44

Tot wanneer kun je na inschrijven voor de halve en tot hoe laat kun je het startnummer afhalen?

...
18.02 | 22:26

Tijdslimiet is Max 2u en 30 min!

...
17.02 | 12:07

is er een tijdslimiet voor de halve marathon

...
Je vindt deze pagina leuk