Overzicht voorinschrijvers HM 22/2/2020

Voorinschrijvers Halve Marathon van Jasperse 22/2/2020

Startnr Naam M / V Woonplaats Land
1 Erwin Harmes  M Middelburg Nederland
2 Edwin de Neijs M Tilburg Nederland
3 Martijn de Vries M Middelburg Nederland
4 Els Zweistra V Terneuzen Nederland
5 Guillaume de Jonge M Oost-Souburg Nederland
6 Cedric Callebaut M Aalst België
7 Jelle Vermeerbergen M Aalst België
8 Wouter Vanderhaeghen M Gent België
9 Piet Pijpelink M Terneuzen Nederland
10 Kenny Schouppe M Liedekerke België
11 Steven van den bogaert M Denderleeuw België
12 Philippe De Windt M Adegem België
13 Bart Creminger M Oostende België
14 Allan van Alten M Axel Nederland
15 Leon van Bavinchoven M Terneuzen Nederland
16 Angelo Roelandt M Sas van Gent Nederland
17 Pascal de Graeve M Westdorpe Nederland
18 Edwin de Jager M Zuiddorpe Nederland
19 Wendy van den Broeke V Axel Nederland
20 Erwin van den Broeke M Axel Nederland
21 Jean-Pierre Nolet Axel Nederland
22 Martijn Kox M Axel Nederland
23 Edwin de la Ruelle  Koewacht Nederland
24 Tiny van Doeselaar V Axel Nederland
25 Tamara Van de Walle V Wachtebeke België
26 Tony Demaret M Sint-Kruis-Winkel België
27 Wim De Lannoy M Aalter  België
28 Marcel Adriaanse M Middelburg Nederland
29 Monica Sanderse  V Vlissingen Nederland
30 Bas Jasperse M Terneuzen Nederland
31 Rudi de Caluwe M Sas van Gent Nederland
32 Lion Baas M Vlissingen Nederland
33 Niko Schelfhout M Sint Amandsberg België
34 Corine de Jonge V Terneuzen Nederland
35 Evert de Rijke M Hoek Nederland
36 Chantal Gering V Hulst Nederland
37 Mark Dankers  Essen België
38 Greet Leurs  V Berchem België
39 Ronald de Graaf M Den Haag Nederland
40 Lenno Huizer M Den Haag Nederland
41 Dennis Florissen M Terneuzen Nederland
42 Raoul De Wilde M Zele België
43 Jan-Niek Boeije M Terneuzen Nederland
44 Jolanda Jasperse V Terneuzen Nederland
45 Endy Slock M Axel Nederland
46 Jack Folkersma M Terneuzen Nederland
47 Stef Faingnaert M Kalken België
48 Roland Unterweger M Gent België
49 Kristy Van Kerckhove V Sint-Niklaas België
50 Windy Mestdagh  V Gent België
51 Dieter Nutten M Ieper België
52 Lennart Piek M Hust Nederland
53 Daniel Leonardo Masabanda Kapellen België
54 Christophe Durris Zaamslag Nederland
55 Johan Spruit M Kapelle Nederland
56 Freer van Roeyen M Axel Nederland
57 Koen de Theije M Middelburg Nederland
58 Roland Van Braak M Terneuzen Nederland
59 Mirthe Overkamp V Koudekerke Nederland
60 Piet Ovaa Meliskerke Nederland
61 Filip Ooghe Erpe België
62 Wendy Wortman V Hengstdijk Nederland
63 Chris Van Honacker Desselgem België
64 Bram Verhage M Aagtekerke Nederland
65 Bas Goeree M Middelburg Nederland
66 Ernestine Lahey V Middelburg Nederland
67 Patrick van Remortel Hulst Nederland
68 Ludo Frijters Kalmthout België
69 Diana Koopman V Krabbendijke Nederland
70 Peter Koopman M Krabbendijke Nederland
71 Sjef Goris M Middelburg Nederland
72 Geert Rombaut M Mexico City Mexico
73 Jostein Decorte M Wolphaartsdijk Nederland
74 Crum van der Linden M Oost-Souburg Nederland
75 Jan Seynaeve M Gent België
76 ramon van de grift M Kamperland Nederland
77 René Goetheer M Wolphaartsdijk Nederland
78 Melissa ten Kate V Axel Nederland
79 Didier Veerle M Heikant Nederland
80 Pieter-Jan de Baar M Wolphaartsdijk Nederland
81 Andy Cocquyt M Zelzate België
82 Gino Van Broeck M Temse België
83 Danny Scheffer M Hulst Nederland
84 Chantal Schilperoordt V Terneuzen Nederland
85 Erwin Vancauwenberghe M Sinaai België
86 Jean-François Mahy M Charleroi  België
87 Patrick de Vos M Zierikzee Nederland
88 Mélanie Lambotte V Quarouble Frankrijk
89 Reggy Heijens M Vogelwaarde Nederland
90 Christian Herteleer M Bellem Aalter België
91 Maurice Steketee Middelburg Nederland
92 Kristof van Acker M Hulst Nederland
93 Frederik Merckx M Sint-Pauwels België
94 Tommy De Waegeneer M Sint-Pauwels België
95 Erwin Adan M Koudekerke Nederland
96 Evert Kuijk M Terneuzen Nederland
97 Kurt Taghon M Lievegem België
98 Rene Ruiter M Gent België
99 Tom Erpelinck M Sint Jansteen Nederland
100 David Boddaert M Sint-Niklaas België
101 Marnix Van den Brande M Terneuzen Nederland
102 Frank Schoof M Destelbergen België
103 Eliny Diakakis V Terneuzen Nederland
104 Peter Meeuwsen M Krabbendijke Nederland
105 Frank De Waal M Hulst Nederland
106 Marije Besuijen V Middelburg Nederland
107 Berry Knibbeler M Westdorpe Nederland
108 Leentje Van Haute V Sint-Gillis-Waas België
109 Patrick Broekhuis M Middelburg Nederland
110 Hans Burm M Sint-Pauwels België
111 Yassine Azzouza M Gent België
112 Patrick Gauwe M Zuiddorpe Nederland
113 Alain Geerts M Impe België
114 Samuel Fernandes  M Affligem België
115 Hanneke Verschuren V Axel Nederland
116 Meggie Devos V Maldegem België
117 Nico Meerpoel M Erpe-Mere België
118 Simon De Milde  M Maldegem België

Schrijf een reactie: (Klik hier)

123website.nl
Tekens over: 160
OK Verzenden.

Arthur Stijns | Antwoord 21.02.2018 11.42

Is er onderweg ook een drankpost?

Bekijk alle reacties

Nieuwe reacties

21.02 | 21:24

Inschrijving is van 12.30u tot 13.45u

...
21.02 | 20:53

Tot hoe laat is het mogelijk in te schrijven?

...
19.02 | 16:20

Er zijn 5 drankposten. Op 5KM 12KM en 16KM en start en finish.

...
19.02 | 09:51

Is er bevoorrading voorzien op het parcours en waar juist?

...
Je vindt deze pagina leuk