Definitieve lijst voorinschrijvers IGA natuurloop

Definitieve lijst voorinschrijvers IGA Natuurloop 2021 (19/12/2021)

# Naam M/V Woonplaats Land Afstand
1 Mike van Eck M Hulst Nederland 12KM
2 Manouk Faassen V Spui Nederland 12KM
3 Marjolein de Jonge V Axel Nederland 5KM
4 Kim Francke V Terneuzen Nederland 12KM
5 Monique Kokke V Sluiskil Nederland 12KM
6 Geert Standaert M Assenede België  12KM
7 Jacky dooms M Sluiskil Nederland 8KM
8 Berry Knibbeler M Westdorpe Nederland 12KM
9 Sheila Baars V Axel Nederland 8KM
10 Sheila Francke V Terneuzen Nederland 5KM
11 Renate van Huffel V Sint Jansteen Nederland 12KM
12 Dominique Van Den Daele V Wachtebeke België  5KM
13 Nancy Asselman  V Moerbeke-Waas België  5KM
14 Tom van Houte M Terneuzen Nederland 12KM
15 Robert Lafertin M Terneuzen Nederland 12KM
16 Arina Lafertin V Terneuzen Nederland 12KM
17 Pim Vinke M Axel Nederland 8KM
18 Natasja de booij V Walsoorden Nederland 12KM
19 Anne-Marie Thomaes V Hoofdplaat Nederland 12KM
20 Cindy Dijkers V Biervliet Nederland 12KM
21 Ilvy van Poecke  V Westdorpe Nederland 8KM
22 Petra van Vooren V Sas van Gent Nederland 8KM
23 Imo Jongepier M Nieuw en Sint Joosland Nederland 12KM
24 Romain Bolssens M Kieldrecht België  12KM
25 Wouter Breepoel M Sluiskil Nederland 12KM
26 Marjan Hamelinck V Hulst Nederland 12KM
27 Cédric Gysel  M Sinaai België  8KM
28 Douwe Wortman M Axel Nederland 8KM
29 Amber Hacquaert V Westdorpe Nederland 8KM
30 Mark Verhage M Axel Nederland 12KM
31 Maarten de Cock M Sint Jansteen Nederland 12KM
32 Freer van Roeyen M Axel Nederland 12KM
33 Liesbeth Genbrugge V Eksaarde België  12KM
34 Christian Herteleer M Bellem Aalter België  8KM
35 Marie Jeanne De Keyser V Bellem Aalter België  8KM
36 Ine De Deyne V Kemzeke België  8KM
37 Greta De Vijlder V Sint-Gilles-Waas België  8KM
38 Dominique De Mey V Sint-Niklaas België  12KM
39 Rudy Vande Velde M Wachtebeke België  12KM
40 Renske van Roeyen V Axel Nederland 8KM
41 Jolanda van Driessche V Terhole Nederland 12KM
42 Johan de Zeeuw M Axel Nederland 12KM
43 Stefan De Saedeleer M Zelzate België  5KM
44 Carine Cleemput V Zelzate België  5KM
45 Monique Allefs V Hulst Nederland 12KM
46 Marieke Mullaert V Biervliet Nederland 12KM
47 Daan Salome M Hulst Nederland 12KM
48 Joke Moerkerke V Zelzate België  5KM
49 Kate Ergo V Wachtebeke België  5KM
50 Maya Claeys V Sint Jansteen Nederland 8KM
51 Katleen Hermans V De Klinge België  8KM
52 Marlies van den Bergen V Hulst Nederland 8KM
53 Heidi Hermans V De Klinge België  8KM
54 Jack Folkersma M Terneuzen Nederland 12KM
55 Maarten van Goethem M Hulst Nederland 12KM
56 Bart Kerwyn M Eeklo België  12KM
57 Filip Hoornaert M Eeklo België  12KM
58 Kathleen Plasschaert V Moerbeke-waas België  5KM
59 Fenny Kint V Axel Nederland 8KM
60 Herman Kuijer M Terneuzen Nederland 12KM
61 Ann Duellaert V Moerbeke-Waas Nederland 5KM
62 Elvira Vermeulen V Lokeren Nederland 12KM
63 Dennie Knol M Sint Jansteen Nederland 12KM
64 Joke Ameel V Moerbeke-Waas België  5KM
65 Kathleen Herremans V Koewacht België  5KM
66 Stefaan Heirman M Moerbeke-Waas België  12KM
67 Erik Loof M Terneuzen Nederland 12KM
68 Ronald Breepoel M Sluiskil Nederland 8KM
69 Wouter Breepoel M Sluiskil Nederland 8KM
70 Tim Cornelissen M Axel Nederland 5KM
71 Erwin Nachtegael M Heikant Nederland 12KM
72 Frank van de Ree M Spui Nederland 8KM
73 Yentl Velghe M De Klinge België  5KM
74 Martijn De Letter M Koewacht Nederland 12KM
75 Matthijs Bijlsma M Sas van Gent Nederland 12KM
76 Geert Waelput M Axel Nederland 12KM
77 Astrid Verhage V Koewacht Nederland 12KM
78 Lennart Piek M Hulst Nederland 12KM
79 Marisha van Laere V Sint Jansteen Nederland 5KM
80 Huyghe Christopher M Moerbeke-Waas België  12KM
81 Peter Verlinden M Sluiskil Nederland 5KM
82 Renate van der Zanden V Kapellebrug Nederland 12KM
83 Ynske van den Heuvel V Hulst Nederland 5KM
84 Mikay de Jaeger M Zuiddorpe Nederland 5KM
85 Henk De Brauwer M Lievegem België  12KM
86 Martine Boute V Lievegem België  12KM
87 Ludwig Van Geyte M Zele België  5KM
88 Jan De Mits M Evergem België  8KM
89 Chris Schelkens  M Dendermonde België  12KM
90 Edwin de Jaeger M Zuiddorpe Nederland 8KM
91 Rens Blessing M Vlissingen Nederland 12KM
92 Jozef Goubert M Dendermonde België  12KM
93 Lieve De Witte V Dendermonde België  12KM
94 Martijn kox M Axel Nederland 8KM
95 Johan Brouwers M Ossenisse Nederland 8KM
96 Martin de Jaeger M Terneuzen Nederland 12KM
97 Marc Lefevre M Dendermonde België  8KM
98 Magda Borms V Dendermonde België  5KM
99 Valerie Permentier V Moerbeke-Waas België  5KM
100 Paul Bosman M Koewacht Nederland 12KM
101 Lia Provoost V Biervliet Nederland 12KM
102 Rinus van Arenthals M Koewacht Nederland 8KM

Schrijf een reactie: (Klik hier)

123website.nl
Tekens over: 160
OK Verzenden.

Arthur Stijns | Antwoord 21.02.2018 11:42

Is er onderweg ook een drankpost?

Bekijk alle reacties

Nieuwe reacties

21.02 | 21:24

Inschrijving is van 12.30u tot 13.45u

...
21.02 | 20:53

Tot hoe laat is het mogelijk in te schrijven?

...
19.02 | 16:20

Er zijn 5 drankposten. Op 5KM 12KM en 16KM en start en finish.

...
19.02 | 09:51

Is er bevoorrading voorzien op het parcours en waar juist?

...
Je vindt deze pagina leuk