UITSLAGEN 2017-2018

Uitslagen Appelloop 4 november 2017

Ook te bekijken (8KM en 14.6KM) op website van Atletiek Zeeland

http://www.atletiekzeeland.nl/index.php?pg=weduitslag&wedid=10719 

5.95KM

Plts Voornaam  Achternaam Wnplts GbJr  Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 Andy Cocquit Zelzate 1981 Man 21:38:00 16,502 03:38
2 Leo Bracke Axel 1963 Man 23:05:00 15,466 03:52
3 Kenzo Obrie Terneuzen 2000 Man 23:18:00 15,322 03:54
4 Matti Buysse Stekene 1983 Man 23:23:00 15,267 03:55
5 Alex Cocquyt Boekhoute 1955 Man 23:45:00 15,032 03:59
6 Paul Haertjens Boekhoute 1963 Man 24:05:00 14,824 04:02
7 Johan Schepens Wetteren 1961 Man 24:18:00 14,691 04:05
8 Danny Baere de Waasmunster 1962 Man 25:00:00 14,280 04:12
9 Mark d'Hont Kuitaart 1966 Man 25:09:00 14,195 04:13
10 Gregory Kerckhove van de Kuurne 1982 Man 25:12:00 14,167 04:14
11 Frank Schoof Destelbergen 1971 Man 26:24:00 13,523 04:26
12 Irma Karahotka Zottegem 1960 Vrouw 26:33:00 13,446 04:27
13 Hillebrand Kessel van Kloosterzande 1993 Man 28:55:00 12,346 04:51
14 Merel Demaret St. Kruis-Winkel 1998 Vrouw 28:58:00 12,325 04:52
15 Nikkie Broekaart Nieuw Namen 1994 Vrouw 29:31:00 12,095 04:57
16 Pascale Smit de Kloosterzande 1995 Vrouw 29:33:00 12,081 04:57
17 Wanda Zegers Terneuzen 1972 Vrouw 29:45:00 12,000 04:59
18 Leo Kaijser Terneuzen 1960 Man 30:02:00 11,887 05:02
19 Nic Verkinderen Gent  1964 Man 30:19:00 11,776 05:05
20 Anthony Masson Gentbrugge 1990 Man 30:28:00 11,718 05:07
21 Guus Beljouw van Kloosterzande 2005 Man 31:03:00 11,498 05:13
22 Georges Vonck St. Gillis-waes 1948 Man 31:06:00 11,479 05:13
23 Vivien Kingl Axel 1982 Vrouw 31:17:00 11,412 05:15
24 Yente Syvertsen St.Niklaas 2003 Man 31:41:00 11,268 05:19
25 Charlotte Baere de Maldegem 1975 Vrouw 31:58:00 11,168 05:22
26 Linda Vanrijckeghem Waasmunster 1961 Vrouw 32:18:00 11,053 05:25
27 Annick Vanderstraeten Westdorpe 1965 Vrouw 32:27:00 11,002 05:27
28 Marian Voren van Terneuzen 1954 Vrouw 33:04:00 10,796 05:33
29 Tim Cornelissen Axel 2003 Man 34:26:00 10,368 05:47
30 Ines Claes Wachtebeke 1956 Vrouw 34:35:00 10,323 05:48
31 Jacky Dooms Sluiskil 1960 Man 34:37:00 10,313 05:49
32 Bernadette Salome Kloosterzande 1959 Vrouw 34:40:00 10,298 05:49
33 Anne Sophie Vroe de Sleidinge 2001 Vrouw 34:42:00 10,288 05:49
34 Veerle Rentergem van St. Kruis-Winkel 1968 Vrouw 34:48:00 10,259 05:50
35 Alyssa Genbrugge St. Kruis-Winkel 2005 Vrouw 34:54:00 10,229 05:51
36 Yves Bracke Zelzate 1977 Man 34:57:00 10,215 05:52
37 Nonah Verlee Sinaai 2005 Vrouw 34:59:00 10,205 05:52
38 Els Kerckhove van   St. Kruis-Winkel 1974 Vrouw 35:02:00 10,190 05:53
39 Mario Ryckaerd Axel 1960 Man 35:35:00 10,033 05:58
40 Carlo Magnus Vogelwaarde 1994 Man 35:53:00 9,949 06:01
41 Olivia Pooter de Axel 2007 Vrouw 36:40:00 9,736 06:09
42 Kyeno Freyzer Axel 2007 Man 36:42:00 9,728 06:10
43 Johan Beelde de St. Niklaas 1962 Man 36:49:00 9,697 06:11
44 Carin Willemse Terneuzen 1969 Vrouw 37:32:00 9,512 06:18
45 Freddy Bakker Axel 1968 Man 38:00:00 9,395 06:23
46 Lidy Jonker Terneuzen 1966 Vrouw 40:16:00 8,866 06:46
47 Tiny Vooren van Evergem 1972 Vrouw 40:24:00 8,837 06:47
48 Dominique Daele van den Wachtebeke 1965 Vrouw 40:27:00 8,826 06:47
49 Guido Vliegher de Bachte Maria Leerne 1957 Man 40:34:00 8,800 06:49
50 Christine Brandt Axel 1961 Vrouw 40:38:00 8,786 06:49
51 Sabine  Zinger Terneuzen 1975 Vrouw 40:41:00 8,775 06:50
52 Jeanine Wieland Axel 1971 Vrouw 40:49:00 8,746 06:51
53 Ellen Bruyne de Zelzate 1993 Vrouw 40:53:00 8,732 06:52
54 Evy Bruyne de Axel 1992 Vrouw 40:55:00 8,725 06:52
55 Allan Alten van Axel 1973 Man 40:57:00 8,718 06:52
56 Keith Brandt Axel 1974 Man 41:00:00 8,707 06:53
57 Blijde Driessche van Destelbergen 1992 Vrouw 43:13:00 8,261 07:15
58 Nancy  Bracke Wachtebeke 1969 Vrouw 43:15:00 8,254 07:16
59 Georges Colman Rupelmonde 1933 Man 44:04:00 8,101 07:24

  

8KM

 

Nr StNr Voornaam Achternaam Woonplaats GebJr M/V Tijd
1 272 Mark Verhage Zaamslag 1986 Man 28:58:00
2 270 Peter Rottier Kalken 1979 Man 29:11:00
3 256 Dennis Vlassenrood Sint Jansteen 1979 Man 30:54:00
4 257 Jan Rouwendaal Vogelwaarde 1981 Man 31:02:00
5 277 Ben Vliet van Terneuzen 1977 Man 31:26:00
6 208 Ralph Schaalje Axel 1984 Man 31:31:00
7 218 Joakim Gasse van St Pauwels 1983 Man 31:32:00
8 279 Joris Neve de Eeklo 1971 Man 33:35:00
9 214 Cathy Poppe Terneuzen 1977 Vrouw 33:46:00
10 254 Omar Hillaert Westdorpe 1970 Man 33:57:00
11 205 Patrick Sutter de Stekene 1961 Man 34:01:00
12 211 Erwin Beljouw van Kloosterzande 1972 Man 34:03:00
13 224 Alexander D'Hont Eksaarde 1986 Man 34:09:00
14 228 Jos Gremberghe van Koewacht 1955 Man 34:32:00
15 210 Martin Noens Kemzeke 1965 Man 34:44:00
16 269 Jordy Alvarez Morcus Kuitaart 1987 Man 34:50:00
17 271 Roland Syvertsen St.Niklaas 1958 Man 34:57:00
18 266 Dimitri Cuyvers Stekene 1975 Man 35:11:00
19 268 Menno Dekker den Terneuzen 1971 Man 35:11:00
20 294 Alain Lippens Ertvelde 1971 Man 35:17:00
21 273 Marco Baart Lamswaarde 1975 Man 35:24:00
22 286 Menno Zanden van der Philippine 1983 Man 35:28:00
23 212 Patrick Roosenboom Zele 1966 Man 36:01:00
24 226 Sjakkie Broecke van de Hoek 1968 Man 36:06:00
25 283 Martijn Heijens Hulst 1979 Man 36:24:00
26 213 Wim Veire van de Sint Jan_in eremo 1981 Man 36:31:00
27 280 Hennie Driessen Axel 1975 Man 36:32:00
28 252 Artjan Lambert Vogelwaarde 1979 Man 36:38:00
29 288 Wim Bakker Terneuzen 1950 Man 36:44:00
30 245 Cedric Beelde de St.Niklaas 1993 Man 36:49:00
31 250 Marc dekeyser Moerbeke 1965 Man 37:02:00
32 293 Philip Vioen Koewacht 1984 Man 37:21:00
33 249 Laurens Meeuwsen Krabbendijke 1960 Man 37:28:00
34 219 Matthieu Verlee Sinaai 1981 Man 36:49:00
35 227 Inge Booij de Graauw 1989 Vrouw 37:00:00
36 263 Ebe Blaauw Terneuzen 1953 Man 37:58:00
37 243 Jochem Dijcker de Axel 1978 Man 38:07:00
38 292 Erwin Scheele Terneuzen 1971 Man 37:11:00
39 251 Ko Bruyne de Kloosterzande 1966 Man 37:31:00
40 239 Dirk Bosscher de Lokeren 1962 Man 38:42:00
41 241 Corina Wege van de Philippine 1964 Vrouw 38:59:00
42 223 Marc Baets de Heusden 1958 Man 39:07:00
43 216 Rommy Smet Sinaai 1959 Man 39:24:00
44 276 Pascal Graeve de Westdorpe 1969 Man 39:42:00
45 207 Rony Adriaenssens Lokeren 1957 Man 39:56:00
46 259 Tim Baert Ertvelde 1979 Man 40:03:00
47 246 Freer Roeyen van Axel 1965 Man 40:05:00
48 238 Stefaan Heirman Moerbeke 1969 Man 40:22:00
49 215 Patrick Carlier Ertvelde 1964 Man 40:29:00
50 248 Bennie Bouterse Terneuzen 1966 Man 40:39:00
51 258 Alex Vanhove Gent 1949 Man 40:53:00
52 221 Peter Slock Vrasene 1968 Man 40:31:00
53 285 Kees Geloof van Hulst 1959 Man 41:01:00
54 284 Seppe Lambert Hulst 1987 Man 41:13:00
55 222 Patrick Michiels Nieuw Namen 1965 Man 41:40:00
56 231 Didier Bulcke vanden Gent 1967 Man 41:45:00
57 244 Ludwig Geyte van Zele 1958 Man 41:49:00
58 242 Claudia Paelinck Puivelde 1991 Vrouw 41:55:00
59 287 Wim Greyt de Stekene 1967 Man 42:09:00
60 230 Harry Durinck Kalken 1966 Man 42:19:00
61 225 Guy Severen van Lovendegem 1945 Man 42:33:00
62 247 Ferdie Klerk de Terneuzen 1946 Man 42:35:00
63 262 Remco Everaard Kloosterzande 1978 Man 43:24:00
64 232 Dirk Hoecke van den Zaamslag 1967 Man 42:33:00
65 253 Hubert Roels Kloosterzande 1948 Man 42:35:00
66 281 Daan Dieleman Zaamslag 1949 Man 43:24:00
67 237 Annelies Rombaut Kieldrecht 1953 Vrouw 44:10:00
68 217 Ides Cocquyt Dendermonde 1979 Man 44:20:00
69 282 Rene Bakker de Hulst 1955 Man 45:06:00
70 291 Samantha Rijck de Sint jansteen 1993 Vrouw 46:20:00
71 233 Andrea Koning Goes 1977 Vrouw 46:33:00
72 234 Katinka Glind van de Kloetinge 1975 Vrouw 46:43:00
73 267 Karin Dekker den Terneuzen 1972 Vrouw 47:25:00
74 206 Arlette Hendrickx Hallaar 1955 Vrouw 47:29:00
75 278 Ron Salome Kloosterzande 1960 Man 47:30:00
76 235 Jean-Piere D'Hauw Zelzate 1950 Man 47:33:00
77 209 Anthonie Mathys De Pinte 1947 Man 48:06:00
78 275 Carine Wykaert Ertvelde 1958 Vrouw 48:07:00
79 274 Luc Rondas Ertvelde 1956 Man 48:08:00
80 240 Isabelle Jacobs Lokeren 1964 Vrouw 49:12:00
81 264 Mariette Gucht van Sinaai 1948 Vrouw 50:24:00
82 260 Annelore Bosscher de Lokeren 1993 Vrouw 50:29:00
83 265 Maria Belle van Ertvelde 1946 Vrouw 50:30:00
84 290 Guy Gaelens Gentbrugge 1958 Man 53:05:00
85 203 Brigitte Vreeze de Beveren 1963 Vrouw 53:10:00
86 261 Rudi Waesberghe van Sint-Pauwels 1954 Man 53:15:00
87 201 William Verdonck Beveren-Waas 1944 Man 53:20:00
88 220 Aime Samson St-Pauwels 1948 Man 53:25:00
89 255 Carlos Willemaecker de Alst 1954 Man 53:30:00
90 204 Greta Vylder de St.Gillis Waas 1945 Vrouw 53:35:00
91 202 Wim Coppieters Strombeek 1936 Man 53:40:00
92 289 Rita Avermaet van Assenede 1949 Vrouw 53:45:00
93 236 Geert Hoof van Sleidinge 1976 Man 54:00:00

 

14.6KM

 

Plts StNr Voornaam Achternaam Wnplts gebJr M/V Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 451 Pieter-Jan Bosscher de Zele 1990 Man 52:39:00 16,64 03:36
2 432 Erwin Broeke van den Axel 1979 Man 54:59:00 15,93 03:45
3 419 Sander Doorn van Terneuzen 1983 Man 55:35:00 15,76 03:48
4 433 Andy Huybens Beveren 1974 Man 55:55:00 15,67 03:49
5 438 Peter Meeuwsen Krabbendijke 1992 Man 56:04:00 15,62 03:50
6 423 David Vooren van Eeklo 1970 Man 56:29:00 15,51 03:52
7 410 Gino Broeck van Temse 1982 Man 58:08:00 15,07 03:58
8 413 Geert Waelput Koewacht 1972 Man 58:31:00 14,97 04:00
9 425 Stefan Broeke van den Axel 1984 Man 58:34:00 14,96 04:00
10 476 Patrck Roeland Belsele 1962 Man 58:36:00 14,95 04:00
11 411 Marnix Hillaert - 1969 Man 59:03:00 14,84 04:02
12 461 Marlon Roels Terneuzen 1971 Man 59:10:00 14,81 04:03
13 436 Christian Meijer de Philippine 1974 Man 01:00:04 14,58 04:06
14 447 Jordy Leenknecht Hulst 1979 Man 01:00:41 14,44 04:09
15 409 Tony Demaret Sint-Kruis-Winkel 1966 Man 01:01:04 14,35 04:10
16 408 Thomas Wulfraat Terneuzen 1982 Man 01:01:24 14,27 04:12
17 429 Jeroen Broeke van den Terneuzen 1981 Man 01:01:33 14,23 04:12
18 469 Lorenzo d'Hont Koewacht 1983 Man 01:01:38 14,21 04:13
19 463 Ronald Geertse Serooskerke 1975 Man 01:01:52 14,16 04:14
20 427 Fons Rijcke de Kloosterzande 1963 Man 01:02:45 13,96 04:17
21 402 Maurice Speybroeck van Ertvelde 1957 Man 01:03:12 13,86 04:19
22 404 Peter Decker de Maldegem 1976 Man 01:04:38 13,55 04:25
23 456 Jeroen Dijk van Kloosterzande 1978 Man 01:04:47 13,52 04:26
24 439 Luc Coninck de Eeklo 1964 Man 01:06:01 13,27 04:31
25 426 Peter Berg van den Hulst 1965 Man 01:06:26 13,19 04:33
26 459 Frank Boerebach Hoek 1960 Man 01:06:47 13,12 04:34
27 448 Geerd Reijck de Stekene 1956 Man 01:07:15 13,03 04:36
28 464 Saskia Vercammen St. Niklaas 1976 Vrouw 01:07:25 12,99 04:37
29 466 Danny Damme van Sinaai 1957 Man 01:07:27 12,99 04:37
30 468 Eric Dieleman Terneuzen 1976 Man 01:07:28 12,98 04:37
31 412 Gino Dhanis St. Jansteen 1963 Man 01:08:07 12,86 04:39
32 401 Jos Wyns Hallaar 1952 Man 01:08:09 12,85 04:40
33 434 Jos Put Vlissingen 1964 Man 01:08:19 12,82 04:40
34 480 Erwin Nachtegael Heikant 1962 Man 01:08:20 12,82 04:40
35 440 Theo Roels Kloosterzande 1958 Man 01:09:13 12,66 04:44
36 455 Linda Coppens Moorsel 1960 Vrouw 01:09:19 12,64 04:44
37 467 Renate Huffel van St. Jansteen 1977 Vrouw 01:09:31 12,6 04:45
38 428 Chris Schelkens Dendermonde 1961 Man 01:09:40 12,57 04:46
39 471 Kris Goossens Kieldrecht 1975 Man 01:09:50 12,54 04:46
40 458 Jean-Pierre Nolet Axel 1966 Man 01:10:03 12,51 04:47
41 454 Patrick Dobbelaar Hoek 1965 Man 01:10:19 12,46 04:48
77 430 Frans Verwilligen Hulst 1955 Man 01:10:26 12,41 04:49
43 445 Wim Strobbe Kloosterzande 1965 Man 01:11:25 12,27 04:53
44 422 Patricia Verschuere Eelko 1968 Vrouw 01:11:27 12,26 04:53
45 481 Marco Bakker Axel 1971 Man 01:12:04 12,16 04:56
46 472 Piet Pijpelink Terneuzen 1966 Man 01:12:26 12,09 04:57
47 407 Johnny Dooms Terneuzen 1953 Man 01:12:42 12,05 04:58
48 403 Dagmar Eesvelde van Ertvelde 1976 Vrouw 01:12:49 12,03 04:59
49 406 Maarten Cock de Sluiskil 1984 Man 01:12:52 12,02 04:59
50 421 Stefaan Wert de Clinge 1971 Man 01:13:20 11,95 05:01
51 474 Koen Koutstaal Hulst 1970 Man 01:14:16 11,8 05:05
52 460 Cor Leunis Terneuzen 1958 Man 01:14:48 11,71 05:07
53 437 Trui Gonnissen Philippine 1976 Man 01:15:25 11,62 05:09
54 477 Dieuwert Sturm Zaamslag 1967 Man 01:16:45 11,41 05:15
54 450 Kris Devleeschauwer Stekene 1971 Man 01:16:57 11,33 05:17
55 431 Leo Hoekma Koewacht 1953 Man 01:17:40 11,28 05:19
56 415 Herman Glind van de Kloetinge 1975 Man 01:17:42 11,27 05:19
57 470 Michel Cambeen Vogelwaarde 1979 Man 01:18:23 11,18 05:22
58 475 Jack Folkersma Terneuzen 1968 Man 01:19:14 11,06 05:25
59 479 Chantal Nachtegael Heikant 1962 Vrouw 01:19:29 11,02 05:26
60 441 Stefan Dries van den Heinkenzand 1984 Man 01:20:21 10,9 05:30
61 473 Patrick Freijzer Hulst 1970 Man 01:20:51 10,84 05:32
62 414 Els Zweistra Terneuzen 1958 Vrouw 01:21:20 10,77 05:34
63 446 Wouter Dries van den Heikenzand 1981 Man 01:21:28 10,75 05:34
64 435 Marc Male van de Axel 1967 Man 01:21:42 10,72 05:35
65 444 Jos Bellen van Hulst 1955 Man 01:22:11 10,66 05:37
66 478 Anniek Rijck de St. Jansteen 1967 Vrouw 01:22:53 10,57 05:40
67 418 Patrick Steenbeke Eeklo 1949 Man 01:24:16 10,4 05:46
68 462 Gerald Monteyne Eeklo 1967 Man 01:24:18 10,39 05:46
69 443 Ko Koeijer de Zaamslag 1945 Man 01:25:22 10,26 05:50
70 420 Gerry Blaakman Terneuzen 1971 Man 01:26:10 10,17 05:54
71 405 Jessie Verbeke Sint-Laureins 1989 Vrouw 01:29:55 9,742 06:09
72 442 Romain Bolssens Kieldrecht 1955 Man 01:30:35 9,671 06:12
73 465 Philip Vroe de Sleidinge 1965 Man 01:30:56 9,633 06:13
74 457 Rudy Velde vande Wachtebeke 1963 Man 01:30:58 9,63 06:13
75 453 Kimberly Waesberghe van Sint-Pauwels 1989 Vrouw 01:36:15 9,101 06:35
76 452 Tonny Devos Haasdonk 1978 Man 01:36:17 9,098 06:35
78 416 Mieke Vangaver Eeklo 1971 Vrouw 01:50:00 8,5 7
79 417 Marianne Baedts de Eeklo 1965 Vrouw 01:50:00 8,5 7
80 424 Nico Ros Waarschoot 1965 Man  -  -   -

 

         

Schrijf een commentaar: (Klik hier)

123website.nl
Tekens over: 160
OK Verzenden.
Bekijk alle commentaren

Nieuwe commentaren

04.11 | 18:02

toffe dag

...
04.03 | 17:50

goed gelopen

...
24.02 | 15:35

Dag Marc-Jan,

Kosten zijn 5 euro en je krijgt nog een leuk aandenken en kans op verloting.

Groeten,
Douwe

...
24.02 | 10:51

Wat zijn de kosten voor de halve marathon?

...
Je vindt deze pagina leuk