Appelloop 5 november 2016 te Axel

Appelloop 5 november 2016 -13.8 KM


Plts StNr Naam plts sl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- --- ----- -------- ------ -------
1 412 Sander Post Terneuzen 1e Man 48:03:00 17,232 03:28
2 449 Joris de Schepper St. Niklaas 2e Man 48:38:00 17,025 03:31
3 431 Jente Samson Berlare 3e Man 48:56:00 16,921 03:32
4 455 Wim Vercruyssen Nieuw Namen 4e Man 54:27:00 15,207 03:56
5 421 Alexander van Walleghem Veldegem 5e Man 54:38:00 15,156 03:57
6 468 Patrick Roelandt St. Niklaas 6e Man 54:45:00 15,123 03:58
7 447 Leo Bracke Axel 7e Man 57:55:00 14,296 04:11
8 465 Erik Bolleman Axel 8e Man 58:24:00 14,178 04:13
9 413 Geerd de Ryck Stekene 9e Man 58:27:00 14,166 04:14
10 424 Maurice van Specbroeck Ertvelde 10e Man 58:40:00 14,114 04:15
11 422 Jos van Gremberghe Koewacht 11e Man 58:51:00 14,07 04:15
12 409 Martin Noens Kemzeke 12e Man 59:31:00 13,912 04:18
13 452 Rene Florussen Terneuzen 13e Man 59:34:00 13,9 04:18
14 458 Frank Boerebach Hoek 14e Man 01:00:10 13,762 04:21
15 463 Guy van Driesche Graauw 15e Man 01:00:52 13,604 04:24
16 437 Omar Hillaert Westdorpe 16e Man 01:01:10 13,537 04:25
17 410 Peter Claes Sluiskil 17e Man 01:01:36 13,442 04:27
18 440 Yannick Vastenhout Terneuzen 18e Man 01:01:48 13,398 04:28
19 408 Willem de Blaeij Terneuzen 19e Man 01:02:24 13,269 04:31
20 433 Jochem de Dijcker Axel 20e Man 01:03:25 13,057 04:35
21 416 Jos Roos Frasnes 1e Man 01:03:40 13,005 04:36
22 464 Yos de Waele Axel 22e Man 01:03:52 12,965 04:37
23 444 Gino Dhanis St. Jansteen 23e Man 01:04:13 12,894 04:39
24 454 Paul Obbels Nijlen 24e Man 01:04:19 12,874 04:39
25 403 Rudi de Caluwe Sas van Gent 25e Man 01:04:31 12,834 04:40
26 404 Patrick de Sutter Stekene 26e Man 01:04:34 12,824 04:40
27 432 Marc Welvaert Oosteeklo 27e Man 01:05:10 12,706 04:43
28 462 Kris Goossens Kieldrecht 28e Man 01:05:30 12,641 04:44
29 448 Caudine Vlaminck St. Niklaas 1e Vrouw 01:05:42 12,603 04:45
30 406 Jean-Pierre Lepoudre Ichtegem 29e Man 01:05:46 12,59 04:45
31 423 Jos Put Vlissingen 30e Man 01:05:52 12,571 04:46
32 466 Maurice Dhaese Lokeren 31e Man 01:06:10 12,514 04:47
33 453 Theo Roels Kloosterzande 32e Man 01:06:15 12,498 04:48
34 438 Coen Kaijser Terneuzen 33e Man 01:06:43 12,411 04:50
35 457 Wim Strobbe Kloosterzande 34e Man 01:06:51 12,386 04:50
36 471 Jack Mechielsen Spui 35e Man 01:07:10 12,328 04:52
37 417 Ivan de Keyser Waasmunster 36e Man 01:07:54 12,194 04:55
38 414 Chris Schelkens Dendermonde 37e Man 01:07:58 12,182 04:55
39 428 wim Lockefeir Nieuw-Namen 38e Man 01:08:04 12,165 04:55
40 415 Jan de Mits Evergem 39e Man 01:08:13 12,138 04:56
41 451 Piet Pijpelink Terneuzen 40e Man 01:08:24 12,105 04:57
42 460 Ellen Hamelink Terneuzen 2e Vrouw 01:08:38 12,064 04:58
43 459 Hanno de Hoon Terneuzen 41e Man 01:08:42 12,052 04:58
44 425 Edwin Riemens Axel 42e Man 01:08:46 12,041 04:58
45 456 Sjaak Vroonland Lamswaarde 43e Man 01:08:49 12,032 04:59
46 472 Renate van Huffel St. Jansteen 3e Vrouw 01:08:58 12,006 04:59
47 439 Guy van Severen Lovendegem 44e Man 01:09:04 11,988 05:00
48 467 Cor Leunis Terneuzen 45e Man 01:10:28 11,75 05:06
49 427 Ferdie de Klerk Terneuzen 46e Man 01:10:30 11,745 05:06
50 434 Miranda Hamelink Zaamslag 4e Vrouw 01:10:37 11,725 05:07
51 445 Frans Verwilligen Hulst 47e Man 01:10:40 11,717 05:07
52 430 Jean-Pierre Nolet Axel 48e Man 01:11:32 11,575 05:11
53 411 Arnold Mannaert Ossenisse 49e Man 01:12:14 11,463 05:14
54 443 Maarten De Cock Sluiskil 50e Man 01:12:53 11,361 05:16
55 469 Iris Vermeulen Hulst 5e Vrouw 01:13:41 11,237 05:20
56 405 Nic Verkinderen Gent 51e Man 01:13:50 11,214 05:21
57 426 Marc van der Male Axel 52e Man 01:14:01 11,187 05:21
58 470 Annemiek de Die Terneuzen 6e Vrouw 01:14:26 11,124 05:23
59 461 anniek de Reijck-Serraren St. Jansteen 7e Vrouw 01:14:29 11,117 05:23
60 442 Alex van Leuven St. Jansteen 53e Man 01:14:32 11,109 05:24
61 401 Marleen Pijpelink Leiden 8e Vrouw 01:16:01 10,892 05:30
62 420 Christian Herteleer Bellem Aalter 54e Man 01:16:06 10,88 05:30
63 419 Diric van den Hoecke Zaamslag 55e Man 01:17:04 10,744 05:35
64 474 Conrad de Ridder Vlissingen 56e Man 01:17:55 10,627 05:38
65 418 Harry Durinck Kalken 57e Man 01:19:09 10,461 05:44
66 446 Ko de Koeyer Zaamslag 58e Man 01:19:29 10,417 05:45
67 436 Antoine van den Broek Terneuzen 59e Man 01:19:39 10,395 05:46
68 407 Patrick Pieters Tereuzen 60e Man 01:20:19 10,309 05:49
69 429 Els Zweistra Terneuzen 9e Vrouw 01:20:56 10,231 05:51
70 402 Dominiqeu de Mey Sint-Niklaas 10e Vrouw 01:21:06 10,21 05:52
71 450 Louis van der Steen Gent 61e Man 01:21:55 10,108 05:56
72 435 Romain Bolssens Kieldrecht 62e Man 01:22:46 10,004 05:59
               

Appelloop 5 november 2016 -9.15 KM

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts Plts Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ----  ------ ----- -------- ------ -------
1 262 Joos Pauwel Maldegem 1e Man 34:14:00 15,774 03:48
2 269 Jens Taeckens Oudenaarde 2e Man 34:20:00 15,728 03:48
3 238 Erwin van den Broeke Axel 3e Man 34:42:00 15,562 03:51
4 273 Matti Buijsse Stekene 4e Man 35:10:00 15,355 03:54
5 277 Peter Rottier Hulst 5e Man 35:30:00 15,211 03:56
6 230 Niko Schelfhout Gent 6e Man 36:12:00 14,917 04:01
7 278 Christophe de Beule Maldegem 7e Man 36:40:00 14,727 04:04
8 255 Tonny Lauret Zaamslag 8e Man 37:06:00 14,555 04:07
9 241 Dennis Vlassenrood Sint Jansteen 9e Man 37:09:00 14,536 04:07
10 272 Daan ? ? 10e Man 37:12:00 14,516 04:08
11 292 Charles Kayizzi Dendermonde 11e Man 37:19:00 14,471 04:08
12 271 Chris de Groote Zelzate 12e Man 37:31:00 14,394 04:10
13 288 Martijn Kox Westdorpe 13e Man 38:24:00 14,063 04:16
14 220 Cathy Poppe Terneuzen 1e Vrouw 38:26:00 14,05 04:16
15 256 Joris de Neve Eeklo 14e Man 38:34:00 14,002 04:17
16 282 Alain Lippens Ertvelde 15e Man 38:44:00 13,941 04:18
17 213 Kurt Schreyen Evergem 16e Man 39:24:00 13,706 04:22
18 261 Arne Lippens Waarschoot 17e Man 39:49:00 13,562 04:25
19 224 Paul Haertjens Boekhoute 18e Man 40:36:00 13,3 04:30
20 263 Kevin de Wulf Zelzate 19e Man 41:00:00 13,171 04:33
21 274 Gilles Faas Terneuzen 20e Man 41:19:00 13,07 04:35
22 249 Herman Kuyer Terneuzen 21e Man 41:26:00 13,033 04:36
23 245 Ronny Stekene 22e Man 41:39:00 12,965 04:37
24 258 Menno van der Zanden Philippine 23e Man 42:10:00 12,806 04:41
25 221 Didier van den Bossche Stekene 24e Man 42:14:00 12,786 04:41
26 246 Ebe Blaauw Terneuzen 25e Man 42:24:00 12,736 04:42
27 218 Eric de Meulenare Sint-Gillis-Waas 26e Man 42:45:00 12,632 04:45
28 289 William Helskens Sint Kruis Winkel 27e Man 42:54:00 12,587 04:46
29 248 Dirk de Bosscher Lokeren 28e Man 43:01:00 12,553 04:46
30 223 Natasja de Booij Walswoorden 2e Vrouw 43:04:00 12,539 04:47
31 204 Rony Adriaenssens Lokeren 29e Man 43:07:00 12,524 04:47
32 250 Willem van der Heyden Kieldrecht 30e Man 43:23:00 12,447 04:49
33 253 Leo Kaijser Terneuzen 31e Man 44:30:00 12,135 04:56
34 239 Jan Boonman Axel 32e Man 45:04:00 11,982 05:00
35 283 Ronny Traas Philippine 33e Man 46:07:00 11,709 05:07
36 240 F van Roeyen Axel 34e Man 46:20:00 11,655 05:08
37 232 Dagmar van Eesvelde Ertvelde 3e Vrouw 46:23:00 11,642 05:09
38 242 Ludwig van Geyte Zele 35e Man 46:31:00 11,609 05:10
39 219 Wanda Zegers Terneuzen 4e Vrouw 46:57:00 11,502 05:13
40 290 Wim de Greyt Stekene 36e Man 47:05:00 11,469 05:13
41 208 Patrick Ceuppens Halle 37e Man 47:20:00 11,408 05:15
42 260 eva van der Steen Gent 5e Vrouw 48:59:00 11,024 05:26
43 251 Jessica de Vet Axel 6e Vrouw 49:04:00 11,005 05:27
44 270 Daan Dieleman Zaamslag 38e Man 49:33:00 10,898 05:30
45 222 Tonny van Mulken Breskens 39e Man 50:08:00 10,771 05:34
46 264 Fred Peelen s Gravenpolder 40e Man 50:14:00 10,75 05:34
47 276 Stefan de Saedeleer Zelzate 7e Vrouw 50:39:00 10,661 05:37
48 267 Menno Bult Terneuzen 41e Man 50:52:00 10,616 05:39
49 254 Annelies Rombaut Kieldrecht 8e Vrouw 51:02:00 10,581 05:40
50 229 Dirk Vanwalleghem Zedelgem 42e Man 51:20:00 10,519 05:42
51 275 Carine Cleempot Zelzate 9e Vrouw 51:34:00 10,472 05:43
52 247 Isabelle Jacobs Lokeren 10e Vrouw 51:39:00 10,455 05:44
53 211 Andrea Vermote Evergem 11e Vrouw 51:42:00 10,445 05:44
54 280 Marc Melsele 43e Man 52:13:00 10,342 05:48
55 244 Ingrid Jones Terneuzen 12e Vrouw 52:18:00 10,325 05:48
56 228 Marie de Keyzer Aalter 13e Vrouw 52:33:00 10,276 05:50
57 202 Marijke Aarnoudse ? 14e Vrouw 52:59:00 10,192 05:53
58 268 Ellen Bult Terneuzen 15e Vrouw 53:08:00 10,163 05:54
59 291 Carla Zegers Koewacht 16e Vrouw 53:12:00 10,15 05:54
60 252 Gerard Klapwijk Axel 44e Man 53:13:00 10,147 05:54
61 281 Sabine van Dyck ? 17e Vrouw 53:17:00 10,135 05:55
62 231 Cedric de Beelde Sint-Niklaas 45e Man 53:41:00 10,059 05:57
63 235 Rudi van Waesberghe Sint-Pauwels 46e Man 53:44:00 10,05 05:58
64 212 Norbert Ingels Evergem 47e Man 53:58:00 10,006 05:59
65 259 Cindy van den Brande Hulst 18e Vrouw 54:01:00 9,997 06:00
66 243 Peter van den Steen Dendermonde 48e Man 54:09:00 9,972 06:01
67 207 William Verdonck Beveren Waas 49e Man 54:46:00 9,86 06:05
68 266 J Roovers Wommelgem 50e Man 54:51:00 9,845 06:05
69 215 Jean-Pierre d Hauw Zelzate 51e Man 55:10:00 9,789 06:07
70 210 Anthonie Mathys De Pinte 52e Man 56:02:00 9,637 06:13
71 217 Jurgen Lippens Waarschoot 53e Man 56:34:00 9,546 06:17
72 214 Stefan Pijpelink Philippine 54e Man 57:27:00 9,399 06:23
73 234 Kimberly van Waesberghe Sint-Pauwels 19e Vrouw 57:36:00 9,375 06:24
74 233 Tonny de Vos Haasdonk 55e Man 57:39:00 9,367 06:24
75 226 Veerle van Rentergem Sint-Kruis-Winkel 20e Vrouw 57:47:00 9,345 06:25
76 225 Aime Samson ST-Pauwels 56e Man 58:14:00 9,273 06:28
77 227 Maria van Belle Ertvelde 21e Vrouw 58:50:00 9,178 06:32
78 201 Tamara Dieleman Axel 22e Vrouw 59:03:00 9,145 06:33
79 257 Rudy van de Velde Wachtbeke 57e Man 59:13:00 9,119 06:34
80 287 Tiny van Vooren Evergem 23e Vrouw 01:01:27 8,788 06:49
81 265 Ann Lommelen Ossenisse 24e Vrouw 01:03:01 8,569 07:00
82 203 Nancy de Vet Axel 25e Vrouw 01:03:24 8,517 07:02
83 237 `Rita vvan Avermaet Assenede 26e Vrouw 01:05:19 8,267 07:15
84 236 Guy Gaelens Gent Brugge 58e Man 01:05:21 8,263 07:15
85 279 Linda van Meurs Axel 27e Vrouw 01:05:39 8,225 07:17
86 286 Dominique Kuijlen Axel 28e Vrouw 01:05:44 8,215 07:18
87 285 Marianne Vercruijse Axel 29e Vrouw 01:06:02 8,178 07:20
88 284 Suzanna Koster Axel 30e Vrouw 01:06:06 8,169 07:20
89 205 Greta de Vylder St gillis Waas 31e Vrouw 01:06:31 8,118 07:23
90 216 Wim Coppieters Strombeek-Bever 59e Man 01:06:33 8,114 07:23

Appelloop 5 november 2016 - 5.9 KM

 

Plts Nr Naam plts uitslag Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ----  ------ ----- -------- ------ -------
1 33 Dirk Brynaert Temse 1e Man 20:42 17,246 03:28
2 28 Tim Buysse Assenede 2e Man 22:35 15,808 03:47
3 52 Michel van Gasse Kieldrecht 3e Man 23:07 15,443 03:53
4 9 Andy Cocquit Zelzate 4e Man 23:12 15,388 03:53
5 39 Danny de Baere Waesmunster 5e Man 23:19 15,311 03:55
6 59 Remco Ivens Stekene 6e Man 23:25 15,246 03:56
7 63 Lorenzo d,Hont Hulst 7e Man 23:43 15,053 03:59
8 11 Alex Cocquit Boekhoute 8e Man 23:46 15,021 03:59
9 47 Evert Kuijk Terneuzen 9e Man 23:59 14,885 04:01
10 62 Ben van Vliet Terneuzen 10e Man 24:03:00 14,844 04:02
11 53 joakim van Gasse St pauwels 11e Man 24:54:00 14,337 04:11
12 42 Frederik ce Backer Waregem 12e Man 25:07:00 14,214 04:13
13 10 Irma Karahotka Zottegem 1e  Vrouw 25:12:00 14,167 04:14
14 48 Michael Verstraeten Moerbeke Waes 14e Man 25:15:00 14,139 04:14
15 74 Leon Bavinchoven Terneuzen 15e Man 25:20:00 14,092 04:15
16 76 Roald van den Bergen Clinge 16e Man 25:29:00 14,009 04:16
17 21 Frank Schoof Destelberge 17e Man 25:34:00 13,963 04:17
18 67 Roy Wortman Axel 18e Man 26:00:00 13,731 04:22
19 64 Gregorij Van dekerkhove Kuurne 19e Man 26:05:00 13,687 04:23
20 24 Ralph Schaalje Axel 20e Man 26:51:00 13,296 04:30
21 55 Marc Bosman Melsele 21e Man 27:16:00 13,093 04:34
22 60 Yves Bracke Zelzate 22e Man 27:49:00 12,834 04:40
23 54 Albert van Bunder St Gillis Waes 23e Man 27:53:00 12,803 04:41
24 46 Kriss Buyle De Klinge 24e Man 27:57:00 12,773 04:41
25 68 Marcel Verschren Heikant 25e Man 28:23:00 12,578 04:46
26 16 Stefan van Damme Terneuzen 26e Man 28:27:00 12,548 04:46
27 45 Eddy Waelput Stekene 27e Man 28:29:00 12,534 04:47
28 3 Marc de Baets Heusden 28e Man 28:38:00 12,468 04:48
29 56 Fiona Reyers Terneuzen 2e Vrouw 29:05:00 12,275 04:53
30 31 Jan Schalleman Zelzate 29e Man 29:23:00 12,15 04:56
31 30 Robbe de Letter Assenede 30e Man 29:26:00 12,129 04:56
32 32 Jan Verbeke Antwerpen 31e Man 29:52:00 11,953 05:01
33 77 Hennie Driessen Axel 32e Man 29:56:00 11,927 05:01
34 34 Wendy van den Broeke Axel 3e Vrouw 29:58:00 11,913 05:02
35 8 Kristiaan Gijssels Zomergem 33e Man 30:44:00 11,616 05:09
36 66 Amber wortman Axel 4e Vrouw 30:50:00 11,578 05:10
37 70 Jolien Daeninck Melle 5e Vrouw 31:22:00 11,382 05:16
38 69 Tristan van de Velde Assenede 34e Man 31:24:00 11,369 05:16
39 57 Luc Rondas Ertvelde 35e Man 31:42:00 11,262 05:19
40 44 Dirk Roodzant Axel 36e Man 32:29:00 10,99 05:27
41 20 Annid van der Straeten Westdorpe 6e Vrouw 33:10:00 10,764 05:34
42 40 Lineda Vanrijckeghem Waasmunster 7e Vrouw 33:13:00 10,748 05:34
43 19 Piet Verbeek Lokeren 37e Man 33:28:00 10,667 05:37
44 43 Hubert Roels Kloosterzande 38e Man 33:41:00 10,599 05:39
45 4 Andre Maes Terneuzen 39e Man 34:03:00 10,485 05:43
46 78 Karin Verassel Kloosterzande 8e Vrouw 34:07:00 10,464 05:44
47 17 Aureel Lippens Waarschoot 40e Man 34:09:00 10,454 05:44
48 41 Marjc Coppens Axel 41e Man 34:43:00 10,283 05:50
49 58 Carine Wyckaert Ertvelde 9e Vrouw 34:45:00 10,273 05:50
50 13 Arsene van Laeken Assenede 42e Man 34:48:00 10,259 05:50
51 5 Ronnie Verhelst Axel 43e Man 35:01:00 10,195 05:53
52 35 Mariette van Gucht Sinaai 10e Vrouw 35:13:00 10,137 05:55
53 29 Amber de Letter Assenede 11e Vrouw 36:11:00 9,866 06:04
54 27 Pascal de Letter Biervliet 44e Man 36:13:00 9,857 06:05
55 23 Paulette de Huyvetter Zelzate 12e Vrouw 36:30:00 9,781 06:08
56 15 Tony van Moorhem Moerbeke 45e Man 36:33:00 9,767 06:08
57 61 Natasja Rijk Hulst 13e Vrouw 36:40:00 9,736 06:09
58 12 Els van Kerkhove St. Kruis Winkel 14e Vrouw 36:49:00 9,697 06:11
59 51 Katheleen van de Velde wachtebeke 15e Vrouw 36:58:00 9,657 06:12
60 38 Peggy Slock Axel 16e Vrouw 37:09:00 9,61 06:14
61 49 Guido de Vliegher Bachte Maria Leerne 46e Man 37:18:00 9,571 06:16
62 72 Rene Jansen Axel 47e Man 37:39:00 9,482 06:19
63 75 Hilda Sanders Opwijk 17e Vrouw 37:42:00 9,469 06:20
64 37 Nancy Vleurinck Dendermonde 18e Vrouw 37:45:00 9,457 06:20
65 71 Ilona Ekkebus Axel 48e Man 37:48:00 9,444 06:21
66 7 Andre Pieters   49e Man 38:58:00 9,162 06:32
67 26 Marinka Roegiers Zelzate 19e Vrouw 40:09:00 8,892 06:44
68 25 Wendy Bundervoet Zelzate 20e Vrouw 40:11:00 8,884 06:45
69 18 Marie Jeannee Weemaes St Gillis Waes 21e Vrouw 41:03:00 8,697 06:53
70 50 Dominique van den Daelle Wachtebeke 22e Vrouw 41:34:00 8,589 06:59
71 6 Georges Colman Ruprlmonde 50e Man 42:48:00 8,341 07:11
72 73 Mayo Reinders Zuiddorpe 51e Man 42:53:00 8,325 07:12
73 36 Marleen Bakker Axel 23e Vrouw 43:10:00 8,27 07:15
74 22 Chrisine Brandt Axel 24e Vrouw 43:14:00 8,258 07:15
75 2 Lisette Beelen Halle 25e Vrouw 43:30:00 8,207 07:18
76 1 Nancy Semey (verkeerd gelopen) Gent 26e Vrouw 55:23:00 6,446 09:18
               

Schrijf een commentaar: (Klik hier)

123website.nl
Tekens over: 160
OK Verzenden.
Bekijk alle commentaren

Nieuwe commentaren

23.02 | 07:33

Beste,
Is een beoogde eindtijd van 2.30 u aanvaardbaar voor de organisatie op de halve?
Wat is de inschrijvingsprijs op de dag zelf?

Bedankt en Groeten

Tillo

...
21.02 | 11:53

Je kan ALTIJD op de dag zelf inschrijven Steven!

...
21.02 | 11:52

Voorinschrijving is alleen voor de Halve Marathon aangezien dit voor ons en deelnemers vanwege drukte gemakkelijker is. Je kan ALTIJD op de dag zelf inschrijven

...
21.02 | 11:42

Is er onderweg ook een drankpost?

...
Je vindt deze pagina leuk