Halve van Jasperse 28-2-2015

Halve Marathon van Jasperse 28-2-2015

Plts StNr Naam Wnplts Uitslag Cat Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- ---------- ----  ------ ----- -------- ------ -------
1 1 Erwin Harmes Middelburg 1e Man 01:13:25 17,244 03:28
2 93 Maarten Loopgids Lovendegem 2e Man 01:19:33 15,915 03:46
3 154 Mark Verbrughe zaamslag 3e Man 01:19:40 15,891 03:46
4 14 Francesco Degroote Gent 4e Man 01:19:45 15,875 03:46
5 23 Sander Post Terneuzen 5e Man 01:20:10 15,792 03:47
6 18 Erwin van de Broeke Axel 6e Man 01:20:15 15,776 03:48
7 106 Erik Goossen Terneuzen 7e Man 01:21:37 15,512 03:52
8 185 Maarten Dhollander Stekene 8e Man 01:21:48 15,477 03:52
9 103 Frederik Christiaens Berlare 9e Man 01:22:08 15,414 03:53
10 175 edwin de Nijs Tilburg 10e Man 01:22:31 15,342 03:54
11 33 Dennis Florussen Terneuzen 11e Man 01:24:39 14,956 04:00
12 66 Sander d'Hont Kuitaart 12e Man 01:24:41 14,95 04:00
13 183 Joos Pauwel Kleit 13e Man 01:25:25 14,821 04:02
14 27 Martijn Kox Westdorpe 14e Man 01:25:28 14,813 04:03
15 13 Pieter Pladdet Terneuzen 15e Man 01:25:32 14,801 04:03
16 38 Bart Teirlynck Sint-Kruis 16e Man 01:26:36 14,619 04:06
17 145 Ronny Wagenaer Melsele 17e Man 01:26:38 14,613 04:06
18 174 Sander van Doorn terneuzen 18e Man 01:27:37 14,449 04:09
19 135 Marnis Hillaert Moerbeke 19e Man 01:28:18 14,337 04:11
20 180 Angelo delfoye Hulst 20e Man 01:28:24 14,321 04:11
21 176 edwin de la Ruelle Koewacht 21e Man 01:28:36 14,289 04:11
22 122 Fank v/d Branden st-Janstaa 22e Man 01:28:39 14,281 04:12
23 9 Andres de Witte Terneuzen 23e Man 01:29:05 14,211 04:13
24 26 Endy Slock Axel 24e Man 01:30:40 13,963 04:17
25 181 fons de rijcke Kloosterza 25e Man 01:31:47 13,793 04:20
26 153 Sofie Claus Sinaai 1e Vrouw 01:31:55 13,773 04:21
27 88 Martin Noens Kemzeke 26e Man 01:32:18 13,716 04:22
28 123 Peter van de Walle Lembeke 27e Man 01:32:37 13,669 04:23
29 36 Wim Van Nieuwenhuize Oudenaarde 28e Man 01:32:56 13,623 04:24
30 61 Chris Rogghe  Deinze-Ast 2e Vrouw 01:33:35 13,528 04:26
31 62 Peter De Petter Dendermond 29e Man 01:33:37 13,523 04:26
32 96 Peter ghyselinck Waregem 30e Man 01:33:47 13,499 04:26
33 125 Nico Ros Waarschoot 31e Man 01:34:22 13,416 04:28
34 87 Tom v/d Voorde Hulst 32e Man 01:34:57 13,333 04:29
35 159 Philip Braem Vogelwaard 33e Man 01:35:32 13,252 04:31
36 157 Geert waelput Vogelwaard 34e Man 01:35:35 13,245 04:31
37 158 Huybie Kiplagat Kenia 35e Man 01:35:40 13,233 04:32
38 179 Luc d'heer moerbeke-w 36e Man 01:36:33 13,112 04:34
39 19 Allan van Alten Axel 37e Man 01:36:38 13,101 04:34
40 43 Gert-Jan Verbrugge Goes 38e Man 01:36:43 13,09 04:35
41 171 erwin Scheele Terneuzen 39e Man 01:36:57 13,058 04:35
42 172 dirk van Puynbroeck rupelmonde 40e Man 01:37:01 13,049 04:35
43 143 Danny Versluys Watervliet 41e Man 01:37:21 13,005 04:36
44 130 Hedwig van beveren Moerbeke 42e Man 01:37:27 12,991 04:37
45 116 Kurt Taghon zomergem 43e Man 01:37:47 12,947 04:38
46 173 Peter Warnier hulst 44e Man 01:38:01 12,916 04:38
47 127 Freek Haarmans Philippine 45e Man 01:38:13 12,89 04:39
48 186 Marcel van Delder middelburg 46e Man 01:38:21 12,872 04:39
49 101 Rudy Michiels Oosterzele 47e Man 01:38:24 12,866 04:39
50 162 Geerd de Ryck Stekene 48e Man 01:38:26 12,861 04:39
51 71 Willen van der Heyden Kieldrecht 49e Man 01:38:27 12,859 04:39
52 17 Stefan van Damme Terneuzen 50e Man 01:38:30 12,853 04:40
53 95 Cathy Poppe Terneuzen 3e Vrouw 01:38:43 12,825 04:40
54 142 Jack Mechielsen spui 51e Man 01:38:49 12,812 04:40
55 169 Thoe roels kloosterza 52e Man 01:38:58 12,792 04:41
56 146 Gino Dhanis St Janstee 53e Man 01:39:15 12,756 04:42
57 63 Evert Kuijk Terneuzen 54e Man 01:39:18 12,749 04:42
58 68 Erik Bolleman Axel 55e Man 01:39:22 12,741 04:42
59 3 Sjakkie van den Broeke Hoek 56e Man 01:39:38 12,707 04:43
60 167 nicole Spruit Veldhoven 4e Vrouw 01:39:57 12,666 04:44
61 74 Franky van Haevere Sint-Nikla 57e Man 01:40:30 12,597 04:45
62 64 Koen Koutstaal Hulst 58e Man 01:40:51 12,553 04:46
63 69 Peter van den Berg Hulst 59e Man 01:41:05 12,524 04:47
64 8 Jean Pierre Nolet Axel 60e Man 01:41:23 12,487 04:48
65 86 Joos Francke Biggekerke 61e Man 01:42:05 12,402 04:50
66 41 Jean-Pierre de Keijzer Goes 62e Man 01:42:08 12,396 04:50
67 70 Johnny Dooms Terneuzen 63e Man 01:42:17 12,377 04:50
68 168 Etienne Kouijzer hulst 64e Man 01:42:32 12,347 04:51
69 166 Rene Hamelik zaamslag 65e Man 01:42:50 12,311 04:52
70 161 Ben Schärmann Stint jan 66e Man 01:42:59 12,293 04:52
71 124 Ferdie de Klerk Terneuzen 67e Man 01:43:06 12,279 04:53
72 48 Alwin Bolleman Axel 68e Man 01:43:22 12,248 04:53
73 42 Leon van Bavinchoven Terneuzen 69e Man 01:43:51 12,191 04:55
74 156 Thomas de Lonnoy aalter 70e Man 01:44:08 12,157 04:56
75 109 Gisela van den Berg zele 5e Vrouw 01:44:17 12,14 04:56
76 187 Johan de Wolf vlissingen 71e Man 01:44:32 12,111 04:57
77 132 Patrick willems Wachtebeke 72e Man 01:44:34 12,107 04:57
78 34 Jackie Koole Koudekerke 73e Man 01:44:39 12,097 04:57
79 136 william de Jonge Nieuwdorp 74e Man 01:44:44 12,088 04:57
80 137 Martin Blancguaert Laarne 75e Man 01:45:41 11,979 05:00
81 177 Astrid Verhage zuiddorpe 6e Vrouw 01:45:43 11,975 05:00
82 77 Ruud Geldof Middelbrug 76e Man 01:46:16 11,913 05:02
83 6 Mario Felius Someren 77e Man 01:46:27 11,893 05:02
84 184 Brigitte Mulder Kluizen 7e Vrouw 01:46:32 11,884 05:02
85 78 John Guequierre Middelburg 78e Man 01:46:41 11,867 05:03
86 178 Marco Bakker axel 79e Man 01:46:57 11,837 05:04
87 54 Hans Gijzel 's-Heer Ar 80e Man 01:47:25 11,786 05:05
88 73 Guy van Severen Lovendegem 81e Man 01:47:32 11,773 05:05
89 105 Sabine Vasseur Axel 8e Vrouw 01:47:36 11,766 05:05
90 15 Yves De Waele Axel 82e Man 01:47:58 11,726 05:07
91 44 Wim Bommeljé Vlissingen 83e Man 01:48:26 11,675 05:08
92 31 Roland Flipse Koudekerke 84e Man 01:48:29 11,67 05:08
93 91 J.P. Lepoudre Ichtegem 85e Man 01:48:32 11,665 05:08
94 113 Rene Goetheer Wolphaarts 86e Man 01:48:58 11,618 05:09
95 59 Chris Koppejan `s-Gravenp 87e Man 01:49:14 11,59 05:10
96 52 Fiona Reijers Terneuzen 9e Vrouw 01:49:17 11,585 05:10
97 58 Richard Klap Goes 88e Man 01:49:29 11,563 05:11
98 2 Dirk Van Den Hoecke Zaamslag 89e Man 01:49:34 11,555 05:11
99 39 Frans Verwilligen Hulst 90e Man 01:49:41 11,542 05:11
100 92 Jurgen Segers Hulst 91e Man 01:50:33 11,452 05:14
101 104 Danny Helder Gent 92e Man 01:50:40 11,44 05:14
102 7 Jaap Kievit Hellevoets 93e Man 01:51:02 11,402 05:15
103 108 wim Lockefeir Nieuw-Name 94e Man 01:51:18 11,375 05:16
104 98 Peter Erpelinck Hulst 95e Man 01:51:28 11,358 05:16
105 12 Hanneke Verschuren-de Bro Axel 10e Vrouw 01:51:46 11,327 05:17
106 131 Niek van Belzen Middelburg 96e Man 01:52:13 11,282 05:19
107 76 Julie Serrarens Lamswaarde 11e Vrouw 01:52:44 11,23 05:20
108 75 D. Vroonland Lamswaarde 97e Man 01:52:46 11,227 05:20
109 25 Nadia Bleyenberg Nieuw-Name 12e Vrouw 01:52:52 11,217 05:20
110 102 Glenn Christiaens Zele 98e Man 01:53:25 11,162 05:22
111 144 Geertjan de Smet Axel 99e Man 01:53:28 11,157 05:22
112 129 Imo Jongepier Nieuw en S 100e Man 01:53:50 11,122 05:23
113 29 Jeanet Meeuwse-Becks Arnemuiden 13e Vrouw 01:54:04 11,099 05:24
114 94 Wanda Zegers Terneuzen 14e Vrouw 01:54:08 11,092 05:24
115 150 Eddy Waelput stekene 101e Man 01:54:11 11,087 05:24
116 134 Corina van de wege Philippine 15e Vrouw 01:54:13 11,084 05:24
117 110 Inge Baart Kloosterza 16e Vrouw 01:54:17 11,078 05:24
118 112 Ester de Zwart Kloosterza 17e Vrouw 01:54:20 11,073 05:25
119 65 Tristan Vierbergen Hulst 102e Man 01:54:30 11,057 05:25
120 147 Michael Verstraeten Moerbeke W 103e Man 01:54:36 11,047 05:25
121 55 Harry Durinck Kalken 104e Man 01:55:02 11,006 05:27
122 37 Wouter Julsing Terneuzen 105e Man 01:55:06 10,999 05:27
123 133 Marianne Kniff Philippine 18e Vrouw 01:55:52 10,926 05:29
124 35 Dagmar Van Eesvelde Ertvelde 19e Vrouw 01:56:04 10,908 05:30
125 119 Veerle Willems Evergem 20e Vrouw 01:56:08 10,901 05:30
126 155 Wim de Lannoy Aalter 106e Man 01:56:11 10,897 05:30
127 128 Marga Haarmans Philippine 21e Vrouw 01:56:52 10,833 05:32
128 170 dennis Verdurme Sint janst 107e Man 01:57:05 10,813 05:32
129 82 Piet Beijer Middelburg 108e Man 01:57:18 10,793 05:33
130 188 Stefan Provoost stekene 109e Man 01:57:21 10,788 05:33
131 126 judith Kruithof Zuid-Beije 22e Vrouw 01:57:26 10,781 05:33
132 141 Gerben Saethaert Terneuzen 110e Man 01:57:42 10,756 05:34
133 46 Marco Wauters Terneuzen 111e Man 01:58:22 10,696 05:36
134 47 Kathy Petit Oudenaarde 23e Vrouw 01:58:53 10,649 05:38
135 99 Bart Veholen Berlare 112e Man 01:58:55 10,646 05:38
136 100 Lie vande Plassche Zele 24e Vrouw 01:58:59 10,64 05:38
137 84 Marian van Damme Clinge 25e Vrouw 01:59:16 10,615 05:39
138 164 Annemiek van Bellen Nijmegen 26e Vrouw 01:59:27 10,599 05:39
139 139 jakobus Meulenberg Oudelande 113e Man 01:59:35 10,587 05:40
140 163 Rob van Bellen Hulst 114e Man 02:00:01 10,549 05:41
141 56 Jacco Lucasse Zaamslag 115e Man 02:00:09 10,537 05:41
142 148 Tonnie Hoogstraate Hulst 116e Man 02:00:15 10,528 05:41
143 121 Patrick Versluis Terneuzen 117e Man 02:00:54 10,471 05:43
144 120 Joop Lauret Terneuzen 118e Man 02:01:02 10,46 05:44
145 22 Bram van de Hoeve Terneuzen 119e Man 02:01:49 10,393 05:46
146 138 els Zwiestra Terneuzen 27e Vrouw 02:01:55 10,384 05:46
147 83 Walter de Block Hulst 120e Man 02:02:41 10,319 05:48
148 72 Bernadette Declerck Zwijndrech 28e Vrouw 02:02:43 10,316 05:48
149 165 Dirk Houtepen Terneuzen 121e Man 02:04:10 10,196 05:53
150 85 Marleen de Rechter Nieuw Name 29e Vrouw 02:04:19 10,184 05:53
151 151 Linda van Gool st- Kruis 30e Vrouw 02:06:07 10,038 05:58
152 182 Mauries d'Haese Lokeren 122e Man 02:06:16 10,026 05:59
153 60 Louis van der Steen Gent 123e Man 02:06:43 9,991 06:00
154 79 Antoine Mathys de Pinte 124e Man 02:09:32 9,774 06:08
155 152 Philip de Vroe sleidinge 125e Man 02:09:49 9,752 06:09
156 140 Rudy van de Velde Wachtebeke 126e Man 02:09:53 9,747 06:09
157 160 R. Bolssens Kieldrecht 127e Man 02:10:02 9,736 06:09
158 107 Marian Goossen Terneuzen 31e Vrouw 02:10:12 9,724 06:10
159 57 Erno Dupon Kieldrecht 128e Man 02:10:15 9,72 06:10
160 115 Kimberly van Waesberghe St- Pauwel 32e Vrouw 02:11:17 9,643 06:13
161 149 Greet Langeberg Sluiskil 33e Vrouw 02:12:19 9,568 06:16
162 114 Rudi van Waesberghe Sint Pauwe 129e Man 02:17:21 9,217 06:30
163 80 Wim Coppieters Strombeek- 130e Man 02:17:26 9,212 06:30

Schrijf een commentaar: (Klik hier)

123website.nl
Tekens over: 160
OK Verzenden.
Bekijk alle commentaren

Nieuwe commentaren

23.02 | 07:33

Beste,
Is een beoogde eindtijd van 2.30 u aanvaardbaar voor de organisatie op de halve?
Wat is de inschrijvingsprijs op de dag zelf?

Bedankt en Groeten

Tillo

...
21.02 | 11:53

Je kan ALTIJD op de dag zelf inschrijven Steven!

...
21.02 | 11:52

Voorinschrijving is alleen voor de Halve Marathon aangezien dit voor ons en deelnemers vanwege drukte gemakkelijker is. Je kan ALTIJD op de dag zelf inschrijven

...
21.02 | 11:42

Is er onderweg ook een drankpost?

...
Je vindt deze pagina leuk