Standaard pagina

Erpelkappersloop 14/02/2015 - 17 Kilometer

Plts StNr Naam Woonplaats Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- --------------------  ---- ------ ----- -------- ------ -------
1 849 Erwin van den Broeke Axel 1e Man 01:02:19 16,368 03:39
2 857 Dirk van Wesepoel Eeklo 2e Man 01:02:50 16,233 03:41
3 859 Sander Post Terneuzen 3e Man 01:03:15 16,126 03:43
4 802 Geldof Barthelemy Heverlee 4e Man 01:03:35 16,042 03:44
5 852 Bart Haesebeyt Zottegem 5e Man 01:04:36 15,789 03:48
6 826 Wilco Boogaard Middelburg 6e Man 01:06:00 15,455 03:52
7 823 Dennis Florussen Terneuzen 7e Man 01:06:35 15,319 03:55
8 827 Sander d'Hont Kuitaart 8e Man 01:06:50 15,262 03:55
9 833 Andy Huybens Beveren 9e Man 01:06:58 15,231 03:56
10 804 Marnix Hillaert Wevershof 10e Man 01:07:00 15,224 03:56
11 834 Geert Waelput Vogelwaarde 11e Man 01:07:04 15,209 03:56
12 836 Alexander Vanwalleghem Veldegem 12e Man 01:07:41 15,07 03:58
13 845 Bart Teirynck Sint-Kruis-Winkel 13e Man 01:07:52 15,029 03:59
14 863 Sander van doorn Terneuzen 14e Man 01:08:23 14,916 04:01
15 821 Vincent Verleysen Gent 15e Man 01:10:05 14,554 04:07
16 868 Luc D'heer Moerbeke 16e Man 01:10:11 14,533 04:07
17 847 John van Dijcke Kloosterzande 17e Man 01:11:30 14,266 04:12
18 809 Martin Noens Kemzeke 18e Man 01:11:41 14,229 04:13
19 855 Sofie Claus Sinaai 1e Vrouw 01:11:46 14,213 04:13
20 819 Ruben Boutens Rotterdam 19e Man 01:12:44 14,024 04:16
21 822 Endy Slock Axel 20e Man 01:12:49 14,008 04:17
22 844 Herman Kuyer Terneuzen 21e Man 01:13:07 13,95 04:18
23 848 Jo Verfaillie oostakker 22e Man 01:13:46 13,827 04:20
24 810 Dimitri Cuyvers Stekene 23e Man 01:14:21 13,719 04:22
25 881 Geerd de Ryck stekene 24e Man 01:18:00 13,077 04:35
26 815 Philip Braem Vogelwaarde 25e Man 01:18:05 13,063 04:35
27 843 Evert Kuijk Terneuzen 26e Man 01:18:21 13,019 04:36
28 828 Rudy Michiels Oosterzele 27e Man 01:18:25 13,007 04:36
29 874 Erik Bolleman Axel 28e Man 01:18:56 12,922 04:38
30 856 Theo Roels Kloosterzande 29e Man 01:19:07 12,892 04:39
31 842 Ebe Blaauw Terneuzen 30e Man 01:19:24 12,846 04:40
32 858 Marc Corijn Terneuzen 31e Man 01:20:35 12,658 04:44
33 878 Gerald Monteyne Oost-Eeklo 32e Man 01:20:59 12,595 04:45
34 853 Sjakkie van den Broeke Hoek 33e Man 01:21:01 12,59 04:45
35 876 Stefaan Heirman Moerbeke 34e Man 01:21:04 12,582 04:46
36 864 Selena Temmerman Kemzeke 2e Vrouw 01:21:22 12,536 04:47
37 865 Dirk de Bosscher `Lokeren 35e Man 01:22:20 12,389 04:50
38 840 Ivan de Keyser Waasmunster 36e Man 01:22:23 12,381 04:50
39 814 J.P. Lepoudre Ichtegem 37e Man 01:22:29 12,366 04:51
40 866 Jaques Zaman Tereuzen 38e Man 01:23:58 12,148 04:56
41 841 Ferdie de Klerk Terneuzen 39e Man 01:24:00 12,143 04:56
42 889 wim strobbe kloosterzande 40e Man 01:24:07 12,126 04:56
43 816 Guy van Severen Lovendegem 41e Man 01:24:24 12,085 04:57
44 861 Jan Magnus borsbeek 42e Man 01:25:29 11,932 05:01
45 831 Gwen Krawinkel Lier 43e Man 01:25:32 11,925 05:01
46 835 Sabine Vasseur Axel 3e Vrouw 01:25:57 11,867 05:03
47 886 Ronald d'Hondt Kemzeke 44e Man 01:26:00 11,86 05:03
48 880 Maarten Drayer Zaamslag 45e Man 01:26:16 11,824 05:04
49 867 Rene Vink Terneuzen 46e Man 01:26:22 11,81 05:04
50 862 Wim Lockefeir Nieuw-Namen 47e Man 01:26:30 11,792 05:05
51 818 Marc de Baets Heusden 48e Man 01:27:07 11,708 05:07
52 885 d. Nachtegael - 49e Man 01:28:06 11,578 05:10
53 839 Dirk van den Hoecke Zaamslag 50e Man 01:28:23 11,541 05:11
54 869 Nadia Bleyenberg Nieuw-Namen 4e Vrouw 01:28:28 11,53 05:12
55 850 Frans Verwilligen Hulst 51e Man 01:28:33 11,519 05:12
56 870 Marco bakker Axel 52e Man 01:28:42 11,499 05:13
57 887 Jacco Koekoek Axel 53e Man 01:28:47 11,489 05:13
58 832 Arnold Mannaert ossenisse 54e Man 01:29:31 11,395 05:15
59 803 Michael verstraten Moerbeke-waas 55e Man 01:30:19 11,294 05:18
60 873 Paul obbels Nijlen 56e Man 01:31:22 11,164 05:22
61 872 Marcel Decanck Bottelare 57e Man 01:31:27 11,154 05:22
62 871 Jacco Lucasse Zaamslag 58e Man 01:32:06 11,075 05:25
63 824 William de Block Terneuzen 59e Man 01:33:36 10,897 05:30
64 888 Filip Goeman Waarschoot 60e Man 01:34:26 10,801 05:33
65 838 Harry Durick Kalken 61e Man 01:36:02 10,621 05:38
66 851 Els Zweistra Terneuzen 5e Vrouw 01:39:01 10,301 05:49
67 860 Louis van der Steen Gent 62e Man 01:39:34 10,244 05:51
68 801 William Verdonck Beveren-Waas 63e Man 01:40:31 10,148 05:54
69 854 Romain Bolssens Kieldrecht 64e Man 01:41:20 10,066 05:57
70 884 Maurice D'haese Lokeren 65e Man 01:41:30 10,049 05:58
71 875 Linda de Gooi sint-Kruis-Winkel 6e Vrouw 01:42:03 9,995 06:00
72 879 Philip de Vroe Sleidinge 66e Man 01:42:07 9,989 06:00
73 807 Mari Jeane de Keyser Aalter 7e Vrouw 01:42:16 9,974 06:00
74 846 Kimberly van Waesberghe Sint-Pauwels 8e Vrouw 01:44:15 9,784 06:07
75 808 Carlos de Willmacker Aalter 67e Man 01:46:36 9,568 06:16
76 812 Antoine Mathys De Pinte 68e Man 01:47:58 9,447 06:21
77 820 Wim Coppieters Strombeek-Bever 69e Man 01:48:03 9,44 06:21
78 877 Rudy van de Velde Wachtebeke 70e Man 01:48:09 9,431 06:21
79 830 Johnny Dooms Terneuzen 71e Man 01:48:17 9,42 06:22

Erpelkappersloop 14/02/2015 - 9,2 Kilometer

Plts StNr Naam Woonplaats Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- --------------------  ---- ------ ----- -------- ------ -------
1 644 Mark Verhage Zaamslag 1e Man 32:00:00 18 03:20
2 674 Dider Verlee Sinaai 2e Man 34:27:00 16,72 03:35
3 682 Martijn Kox Westdorpe 3e Man 34:58:00 16,473 03:38
4 664 Joos Pauwels   4e Man 35:20:00 16,302 03:40
5 648 Dennis van den Broeke Heikant 5e Man 35:42:00 16,134 03:43
6 645 Tonny Lauret Zaamslag 6e Man 36:18:00 15,868 03:46
7 675 Remco Ivens Stekene 7e Man 37:33:00 15,34 03:54
8 666 Jeroen van Dijk Kloosterzande 8e Man 38:27:00 14,98 04:00
9 680 Peter de Clerck Waarschoot 9e Man 38:52:00 14,82 04:02
10 681 Arjan Deurwaarder Axel 10e Man 38:56:00 14,795 04:03
11 672 Alain Lippens Ertvelde 11e Man 39:36:00 14,545 04:07
12 655 Chris de Groote Zelzate 12e Man 39:41:00 14,515 04:08
13 653 Arnor Everaert Zelzate 13e Man 39:50:00 14,46 04:08
14 625 Arne Lippens Lovendegem 14e Man 40:10:00 14,34 04:11
15 613 Rudi de Caluwe Sas van Gent 15e Man 40:14:00 14,316 04:11
16 640 Frank Schoof   16e Man 40:19:00 14,287 04:11
17 634 Alwin Bolleman Axel 17e Man 40:25:00 14,252 04:12
18 624 Cathy Poppe Terneuzen 1e Vrouw 40:28:00 14,234 04:12
19 614 Willem van der Heyden Kieldrecht 18e Man 40:32:00 14,211 04:13
20 690 Gilles Faas Terneuzen 19e Man 40:37:00 14,181 04:13
21 607 Patrick Roosenboom Zele 20e Man 40:49:00 14,112 04:15
22 619 Gino van Eetvelt Belsele 21e Man 40:56:00 14,072 04:15
23 667 Jean Pierre Nolet Axel 22e Man 41:08:00 14,003 04:17
24 657 Gert de Groote Zelzate 23e Man 41:27:00 13,896 04:19
25 659 Gunther de Cock Stekene 24e Man 41:45:00 13,796 04:20
26 646 Chris Schelhaus Oudenaarde 25e Man 41:52:00 13,758 04:21
27 656 Kevin de Wolf Zelzate 26e Man 41:57:00 13,731 04:22
28 677 Leon Baumhoven Terneuzen 27e Man 42:01:00 13,709 04:22
29 654 Jos van Gremberghe Koewacht 28e Man 42:07:00 13,676 04:23
30 663 Bennie Bouterse Terneuzen 29e Man 42:32:00 13,542 04:25
31 600 Luc Kusseneers Rumst 30e Man 42:42:00 13,489 04:26
32 638 Monique Allefs Hulst 2e Vrouw 42:46:00 13,468 04:27
33 639 Ko de Bruyne Kloosterzande 31e Man 42:49:00 13,453 04:27
34 649 Jochem de Beelde Sint Niklaas 32e Man 42:52:00 13,437 04:27
35 636 Werner de Witte Nieuw Namen 33e Man 42:58:00 13,406 04:28
36 662 Leo Kayser Terneuzen 34e Man 43:02:00 13,385 04:28
37 609 Rony Adriaenssens Lokeren 35e Man 43:07:00 13,359 04:29
38 673 Johan Derrer Middelburg 36e Man 43:12:00 13,333 04:30
39 660 Ronny Smet Sinaai 37e Man 43:38:00 13,201 04:32
40 665 Rudy Vlyminck ST Gillis Waas 38e Man 43:44:00 13,171 04:33
41 669 Simon Harinck Terneuzen 39e Man 43:53:00 13,126 04:34
42 621 Natasja de Booy   3e Vrouw 44:00:00 13,091 04:35
43 603 Patrick Dankaart Axel 40e Man 44:12:00 13,032 04:36
44 610 Patrick Ceuppens Halle 41e Man 44:41:00 12,891 04:39
45 676 Saskia Dankaart Axel 4e Vrouw 45:18:00 12,715 04:43
46 601 Ludo Bogemans Lier 42e Man 45:23:00 12,692 04:43
47 679 William Helskens   43e Man 46:06:00 12,495 04:48
48 635 Erno Dupon Kieldrecht 44e Man 46:23:00 12,418 04:49
49 623 Wanda Zegers Terneuzen 5e Vrouw 46:40:00 12,343 04:51
50 658 Jan Boonman Axel 45e Man 47:34:00 12,109 04:57
51 684 Kees van Geloof Hulst 46e Man 47:43:00 12,071 04:58
52 604 Kristof van de Wiele Oudenaarde 47e Man 47:47:00 12,054 04:58
53 686 Hendrik de Maayer Nieuw Namen 48e Man 47:50:00 12,042 04:58
54 668 Freer van Roeyen Axel 49e Man 48:07:00 11,971 05:00
55 618 Claudia Paelinck Puivelde/Belsele 6e Vrouw 48:16:00 11,934 05:01
56 620 Monique Vervaet Walsoorden 7e Vrouw 48:19:00 11,921 05:01
57 612 Ron Abuys   50e Man 48:39:00 11,84 05:04
58 622 Ludwig van Geyte   51e Man 48:43:00 11,823 05:04
59 616 Jan de Mits Kluizen 52e Man 48:51:00 11,791 05:05
60 615 Andrea Vermote Eeregem 8e Vrouw 48:53:00 11,783 05:05
61 643 Hubert Roels Kloosterzande 53e Man 49:24:00 11,66 05:08
62 692 Gertjan Meijer   54e Man 49:35:00 11,617 05:09
63 678 Daan Dieleman Zaamslag 55e Man 49:51:00 11,555 05:11
64 661 Isabelle Jacobs Lokeren 9e Vrouw 49:53:00 11,547 05:11
65 641 Michaela Boone Hulst 10e Vrouw 49:56:00 11,535 05:12
66 642 Stefan de Wert   56e Man 50:02:00 11,512 05:12
67 617 Jurgen de Bruyne Sinaai 57e Man 50:09:00 11,486 05:13
68 688 Mia Clijmans   11e Vrouw 50:12:00 11,474 05:13
69 691 Leni van Belzen Axel 58e Man 50:20:00 11,444 05:14
70 685 Jan de Zwarte Axel 59e Man 50:31:00 11,402 05:15
71 670 Annelies Rombaut Kieldrecht 12e Vrouw 50:40:00 11,368 05:16
72 629 Pierre Tondeleir Laarne 60e Man 50:47:00 11,342 05:17
73 651 Rony Pede Waarschoot 61e Man 50:50:00 11,331 05:17
74 628 Jaqueline dエHont Kuitaart 13e Vrouw 51:04:00 11,279 05:19
75 626 Mark dエHont Kuitaart 62e Man 51:11:00 11,254 05:19
76 605 Nic Verkinderen Gent 63e Man 51:22:00 11,213 05:21
77 631 Aureel Lippens Waarschoot 64e Man 51:25:00 11,203 05:21
78 671 Gerard Klapwijk Axel 65e Man 51:39:00 11,152 05:22
79 637 Marian van Voren Terneuzen 14e Vrouw 52:21:00 11,003 05:27
80 689 Jolanda Jasperse Terneuzen 15e Vrouw 53:11:00 10,83 05:32
81 683 Rene de Bakker Hulst 66e Man 53:53:00 10,69 05:36
82 650 Cedric de Beelde Sint Niklaas 67e Man 54:30:00 10,569 05:40
83 632 Rudi van Waesberghe Sint Pauwels 68e Man 55:50:00 10,316 05:48
84 606 Marcel Houtrelle Brussel 69e Man 56:13:00 10,246 05:51
85 630 Jurgen Lippens Waarschoot 70e Man 57:12:00 10,07 05:57
86 633 Aime Samson ST Pauwels 71e Man 01:00:21 9,544 06:17
87 652 Samantha van Doorn Terneuzen 16e Vrouw 01:01:56 9,3 06:27
88 647 Dick Verhelst Zaamslag 72e Man 01:03:42 9,042 06:38
89 608 Lizette Beelen Halle 17e Vrouw 01:04:00 9 06:40
90 611 Greta de Vijlder St Gillis Waas 18e Vrouw 01:04:30 8,93 06:43

Erpelkappersloop 14/02/2015 - 5,95 Kilometer

Nr St.Nr Naam Woonplaats Uitslag cat. Tijd Km/Uur Tijd/Km
  ----- ------------------------- -------------------- ----  ------ ----- -------- ------ -------
1 512 Gunter D'Hondt Ronse 1e Man 20:52 17,109 03:30
2 513 Frederik de Backer Waregem 2e Man 21:19 16,747 03:34
3 522 Frank v.d. Branden St Jansteen 3e Man 21:59 16,24 03:41
4 532 Ronny Wagenaer Melsele 4e Man 22:15 16,045 03:44
5 536 Tim Buysse Assenede 5e Man 22:22 15,961 03:45
6 545 Matti Buysse Steekene 6e Man 23:29 15,202 03:56
7 544 Nick Wieland Axel 7e Man 23:46 15,021 03:59
8 525 Tony Demaret St Kruis-Winkel 8e Man 24:00:00 14,875 04:02
9 547 Niels Kolijn Axel 9e Man 24:44:00 14,434 04:09
10 519 Stefan van den Broecke Axel 10e Man 24:58:00 14,299 04:11
11 517 Douwe Wortman Axel 11e Man 25:04:00 14,242 04:12
12 524 Rudy van Halle Veltem 12e Man 25:11:00 14,176 04:13
13 535 Danny Verduyn Zuiddorpe 13e Man 25:24:00 14,055 04:16
14 542 Fabricio De Groote Gent 14e Man 25:29:00 14,009 04:16
15 510 Jachim van Gasse St Pauwels 15e Man 26:05:00 13,687 04:23
16 538 Nick Neyt Zelzate 16e Man 26:40:00 13,388 04:28
17 523 Gregory van de Kerckhove Kuurne 17e Man 26:46:00 13,337 04:29
18 540 Gert-Jan Menheere Hulst 18e Man 27:01:00 13,214 04:32
19 553 Marc Goris Vosselaar 19e Man 28:04:00 12,72 04:43
20 533 Fonds Wagenaer Melsele 20e Man 28:31:00 12,519 04:47
21 550 Janz Konich Hoogstraten 21e Man 28:50:00 12,382 04:50
22 515 Koen Tuytenberg Kruishouten 22e Man 29:00:00 12,31 04:52
23 516 Wendy van de Velde Kruishouten 1e Vrouw 29:02:00 12,296 04:52
24 502 Freddy Verstichel Stekene 23e Man 29:06:00 12,268 04:53
25 527 Jan Verbeke Antwerpen 24e Man 29:11:00 12,233 04:54
26 551 Josa van der Vliet Terneuzen 2e Vrouw 29:43:00 12,013 04:59
27 555 Brian Koekkoek Axel 25e Man 32:20:00 11,041 05:26
28 554 Sem de Keizer Axel 26e Man 32:23:00 11,024 05:26
29 520 William Bolleman Axel 27e Man 32:44:00 10,906 05:30
30 526 Veerle Van Rentergem St Kruis-Winkel 3e Vrouw 32:47:00 10,89 05:30
31 503 Andre Maas Tereneuzen 28e Man 34:02:00 10,49 05:43
32 546 Bram Dees Phillephine 29e Man 34:29:00 10,353 05:47
33 521 Andre Pieters Terneuzen 30e Man 34:58:00 10,21 05:52
34 529 Johan de Beelde St Niklaas 31e Man 35:02:00 10,19 05:53
35 552 Nancie France Dubs St Kruis-Winkel 4e Vrouw 35:08:00 10,161 05:54
36 505 Annich van der Straeten Westdorpe 5e Vrouw 35:34:00 10,037 05:58
37 537 Jac Verberkmoes Axel 32e Man 35:54:00 9,944 06:02
38 543 Arseme van laeken Assenende 6e Vrouw 36:02:00 9,907 06:03
40 539 Francesca de Groote St Amandsberg 7e Vrouw 36:16:00 9,844 06:05
41 556 Juliana Hoogenberg Axel 8e Vrouw 36:55:00 9,67 06:12
42 506 Josph Claes Keerbeke 33e Man 37:09:00 9,61 06:14
43 541 Guido de Vliegher Bachte Maria Leerne 34e Man 37:16:00 9,58 06:15
44 514 Georges Colman Rupelmonde 35e Man 38:10:00 9,354 06:24
45 507 Andre van Goethem St Gillis 36e Man 38:47:00 9,205 06:31
46 511 Marie Jeanne Weemaes St Gillis-Waes 9e Vrouw 40:22:00 8,844 06:47

Appelloop 8/11/2014 - 5,9 Kilometer

Plts StNr Naam Woonplaats Plts Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ----- ----- -------- ------ -------
1 513 Frederik de Bakker Waregem 1e Man 20:49 17,15 03:29
2 529 Benny Cornu Stekene 2e Man 22:17 16,021 03:44
3 543 Tim Buijsse Assenede 3e Man 23:02 15,499 03:52
4 552 Marlon Roels Terneuzen 4e Man 23:03 15,488 03:52
5 545 Danny de Baere Waasmunster 5e Man 23:33 15,159 03:57
6 554 Matti Buysse Stekene 6e Man 23:40 15,085 03:58
7 538 Tony Demaret St. Kruis Winkel 7e Man 24:34:00 14,532 04:07
8 558 Joakim van Gasse St Pauwels 8e Man 24:41:00 14,463 04:08
9 553 Shirly Kerkhove 7 1e Vrouw 24:46:00 14,415 04:09
10 546 Jimmy Maene Oostende 9e Man 24:58:00 14,299 04:11
11 562 Ardjan Deurwaarder Axel 10e Man 25:13:00 14,157 04:14
12 511 Danny de Groote Gent 11e Man 25:30:00 14 04:17
13 502 Douwe Wortman Axel 12e Man 25:44:00 13,873 04:19
14 561 Pol van de Vijver Hulst 13e Man 26:34:00 13,438 04:27
15 515 Gregory v.d. Kreckhove Kuurne 14e Man 26:38:00 13,404 04:28
16 555 Omar Hillaert Westdorpe 15e Man 27:02:00 13,206 04:32
17 526 Jonas Wagenaer melsele 16e Man 27:43:00 12,88 04:39
18 556 Bruno van Aelenberg Koekelberg 17e Man 27:52:00 12,811 04:41
19 522 Pascal Rikers Sas v. Gent 18e Man 28:13:00 12,652 04:44
20 539 Wendy v.d. velde Kruishouten 2e Vrouw 28:44:00 12,425 04:49
21 540 Koen Tuyteleers Kruishoutem 19e Man 28:47:00 12,403 04:50
22 549 Ronald Roctus Tereneuzen 20e Man 28:50:00 12,382 04:50
23 564 Gert-Jan Menheere Hulst 21e Man 28:58:00 12,325 04:52
24 547 Roni de Geest St Pauwels 22e Man 29:17:00 12,191 04:55
25 542 Jan Verbeke Antwerpen 23e Man 29:30:00 12,102 04:57
26 516 Ludwig van Geyte Zele 24e Man 29:45:00 12 04:59
27 544 Linda Vanrijckeghem Waasmunster 3e Vrouw 29:53:00 11,946 05:01
28 510 Roger Hys Vrasene 25e Man 30:06:00 11,86 05:03
29 535 Caroline Govaere St. Amandsberg 4e Vrouw 30:22:00 11,756 05:06
30 533 Michael Verstraeten Moerbeke Waes 26e Man 31:07:00 11,473 05:13
31 505 Irene Goethals Oostakker 27e Man 31:20:00 11,394 05:15
32 503 Freddy Vertichele Stekene 28e Man 31:53:00 11,197 05:21
33 519 Stefen Slock Axel 29e Man 31:56:00 11,18 05:22
34 536 Jolanda Scheele Axel 5e Vrouw 32:02:00 11,145 05:23
35 537 Veerle van Remtergem St. Kruis Winkel 6e Vrouw 32:11:00 11,093 05:24
36 560 Natasja Rijk Phillipine 7e Vrouw 32:30:00 10,985 05:27
37 523 Andre Pieters Terneuzen 30e Man 32:39:00 10,934 05:29
38 509 Josa v.d. Vliet Terneuzen 9e Vrouw 32:44:00 10,906 05:30
39 524 Jessica de Vet Axel 10e Vrouw 32:48:00 10,884 05:30
40 512 Andre Maes Terenuzen 31e Man 32:49:00 10,879 05:30
41 521 Juliana Hoogenberg Axel 11e Vrouw 32:54:00 10,851 05:31
42 532 Anniek v.d. Straeten Westdorpe 12e Vrouw 32:58:00 10,829 05:32
43 541 Yves Roovers Wommelgem 32e Man 33:03:00 10,802 05:33
44 565 Jeroen Rintjema Axel 33e Man 33:25:00 10,683 05:36
45 551 Jernet Kruisifikx Axel 13e Vrouw 33:33:00 10,641 05:38
46 517 Johan de Beelde St. Niklaas 34e Man 33:41:00 10,599 05:39
47 527 Walter van Ballenberghe Drongen 35e Man 33:55:00 10,526 05:42
48 506 Andre v. Goethem St. Gillis Waes 36e Man 34:01:00 10,495 05:43
49 550 Arseme van Laeken Assenede 37e Man 35:46:00 9,981 06:00
50 508 Imelda de Pooter Terneuzen 12e Vrouw 36:14:00 9,853 06:05
51 520 Georges Colman Rupelmonde 38e Man 37:39:00 9,482 06:19
52 557 Vincent Delaruelle Rosiergs 39e Man 38:08:00 9,362 06:24
53 525 Sabine de Muynck   13e Vrouw 38:11:11 9,351 06:24
54 507 Marie Jeanne Weemaes St. Gillis Waes 14e Vrouw 38:12:00 9,346 06:25

Appelloop 8/11/2014 - 9,15 Kilometer

Plts StNr Naam Woonplaats Plts Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- --------------------  ---- ------ ----- -------- ------ -------
1 689 Francesco de Groote Gent 1e Man 32:41:00 16,798 03:34
2 677 Didier Vervee Sinaai 2e Man 34:14:00 16,037 03:44
3 686 Joos Pauwels   3e Man 34:19:00 15,998 03:45
4 690 Kevin Strubbe Adegem 4e Man 34:53:00 15,738 03:48
5 634 Martijn Kox Westdorpe 5e Man 35:09:00 15,619 03:50
6 637 Ronny Wagenaer Melsele 6e Man 35:27:00 15,487 03:52
7 633 Bert Verbeke   7e Man 36:30:00 15,041 03:59
8 642 Peter declerck Waarschoot 8e Man 36:55:00 14,871 04:02
9 692 Michiel Kieldrecht 9e Man 37:42:00 14,562 04:07
10 683 chris de Groote Zelzate 10e Man 38:10:00 14,384 04:10
11 670 Jeroen van Dijk Kloosterzande 11e Man 38:13:00 14,365 04:10
12 688 Remco Ivens Stekene 12e Man 38:22:00 14,309 04:11
13 603 Ronny D'Hont Stekene 13e Man 38:25:00 14,291 04:11
14 601 Patrick de Sutter Stekene 14e Man 39:41:00 13,835 04:20
15 682 Gert de Groote Zelzate 15e Man 39:47:00 13,8 04:20
16 600 Rudi de Caluwe Sas van Gent 16e Man 39:52:00 13,771 04:21
17 649 Frank Schoof Destelbergen 17e Man 40:16:00 13,634 04:24
18 605 Francis Dombrecht Adegem 18e Man 40:21:00 13,606 04:24
19 649 Frank Schoof Destelbergen 19e Man 40:40:00 13,5 04:26
20 672 Patrick Roosenboom Zele 20e Man 40:42:00 13,489 04:26
21 622 Cathy Poppe Terneuzen 1e Vrouw 40:46:00 13,467 04:27
22 700 Gilles Faas Terneuzen 21e Man 40:49:00 13,45 04:27
23 664 Alwin Bolleman Axel 22e Man 40:58:00 13,401 04:28
24 615 Willem van der Heyden Kieldrecht 23e Man 41:09:00 13,341 04:29
25 660 Frits Vervaet Walsoorden 24e Man 41:13:00 13,32 04:30
26 636 Arne Lippens Lovendegem 25e Man 41:17:00 13,298 04:30
27 607 Rony Adriaenssens Lokeren 26e Man 41:23:00 13,266 04:31
28 654 Ko de Bruyne Kloosterzande 27e Man 41:37:00 13,192 04:32
29 640 Werner de Witte Nieuw-Namen 28e Man 41:42:00 13,165 04:33
30 614 Eric de Meulenaere Sint-Gilis-Waas 29e Man 41:47:00 13,139 04:33
31 691 Jos van Gremberghe Koewacht 30e Man 41:50:00 13,124 04:34
32 641 Karel Kok Driebergen 31e Man 41:54:00 13,103 04:34
33 658 Didier van den Busssche Stekene 32e Man 41:57:00 13,087 04:35
34 666 Simon Harinck Terneuzen 33e Man 42:06:00 13,04 04:36
35 628 Jochem de Beelde Sint-Niklaas 34e Man 42:13:00 13,004 04:36
36 702 Leon Bavinchoven Terneuzen 35e Man 42:35:00 12,892 04:39
37 626 Mark d'Hont Kuitaart 36e Man 42:42:00 12,857 04:39
38 651 Mythe Faro Breskens 2e Vrouw 43:22:00 12,659 04:44
39 609 Patrick Ceuppens Halle 37e Man 43:32:00 12,611 04:45
40 645 Rudy Vlyminck Sint-Gilis-Waas 38e Man 43:37:00 12,587 04:46
41 667 Leo Kaijser Terneuzen 39e Man 43:41:00 12,568 04:46
42 699 Wouter rintjema Axel 40e Man 44:00:00 12,477 04:48
43 638 Natasja de Booy Walswoorden 3e Vrouw 44:15:00 12,407 04:50
44 674 Jean-Pierre Nolet Axel 41e Man 44:26:00 12,356 04:51
45 663 Hendrik de Maayer Nieuw Namen 42e Man 44:30:00 12,337 04:51
46 693 Donny Coenen Beveren 43e Man 44:43:00 12,277 04:53
47 632 Dagmar van Eesvelde Ertvelde 4e Vrouw 45:05:00 12,177 04:55
48 608 Rita Nijs Oostakker 5e Vrouw 45:14:00 12,137 04:56
49 808 Onbekend       45:34:00 12,048 04:58
50 656 Ron Abuys   44e Man 45:41:00 12,018 04:59
51 643 Jan Boonman Axel 45e Man 46:33:00 11,794 05:05
52 669 Erwin de Waele Sinaai 46e Man 46:46:00 11,739 05:06
53 701 Daan Dieleman Zaamslag 47e Man 46:48:00 11,731 05:06
54 684 Dirk Roeland Axel 48e Man 47:05:00 11,66 05:08
55 621 Wanda Zegers Terneuzen 6e Vrouw 47:29:00 11,562 05:11
56 617 Patrick Stevens Gent-Brugge 49e Man 48:01:00 11,434 05:14
57 661 Donald van Beveren De Pinte 50e Man 48:09:00 11,402 05:15
58 657 Erno Dupon Kieldrecht 51e Man 48:14:00 11,382 05:16
59 612 Claudia Paelinck Sinaai 7e Vrouw 48:17:00 11,37 05:16
60 650 Hubert Roels Kloosterzande 52e Man 48:19:00 11,36 05:16
60 659 Isabelle Jacobs Lokeren 8e Vrouw 48:20:00 11,359 05:16
61 616 Kristof van de Wiele Oudenaarde 52e Man 48:33:00 11,308 05:18
62 706 Freer van Roeyen Axel 53e Man 48:33:00 11,308 05:18
63 623 Fermin van de Woestijne Wachtebeke 54e Man 48:36:00 11,296 05:18
64 619 Andrea Vermote Eeregem 9e Vrouw 48:38:00 11,289 05:18
65 630 Aime Samson St-Pauwels 55e Man 48:41:00 11,277 05:19
66 611 Jurgen de Bruyne Sinaai 56e Man 48:45:00 11,262 05:19
67 668 Rony Pede Waarschoot 57e Man 48:51:00 11,238 05:20
68 613 Luc Lanaye Sinaai 58e Man 49:01:00 11,2 05:21
69 631 Dirk Vanwalleghem Zedelgem 59e Man 49:05:00 11,185 05:21
70 662 Annelies Rombaut Kieldrecht 10e Vrouw 49:08:00 11,174 05:22
71 606 Nic Verkinderen Gent 60e Man 49:14:00 11,151 05:22
72 647 Willy Vernaeve Evergem 61e Man 49:21:00 11,125 05:23
73 655 Gerard Klapwijk Axel 62e Man 49:49:00 11,02 05:26
74 629 Cedric de Beelde Sint-Niklaas 11e Vrouw 49:53:00 11,006 05:27
75 681 Antoine Thoen Axel 63e Man 49:59:00 10,984 05:27
76 697 Hilde de Beleir Westdorpe 12e Vrouw 50:02:00 10,973 05:28
77 644 Norbert Ingels Evergem 64e Man 50:53:00 10,789 05:33
78 671 Marie-France Dubs ST-X-Winkel 13e Vrouw 52:24:00 10,477 05:43
79 635 Rudi van Waesberghe St. Pauwels 65e Man 52:54:00 10,378 05:46
80 625 Jacqueline d'Hont Kuitaart 14e Vrouw 52:58:00 10,365 05:47
81 673 Josef de Schrijver Lamswaarde 66e Man 54:20:00 10,104 05:56
82 646 Joseph Claes Keerbergen 67e Man 54:34:00 10,061 05:57
83 639 Jurgen Lippens Waarschoot 68e Man 54:38:00 10,049 05:58
84 648 Michel Lequex Brussel 69e Man 55:03:00 9,973 06:00
85 679 Janine Hollestelle Hulst 15e Vrouw 55:07:00 9,961 06:01
86 680 Sabrina Maiman Clinge 16e Vrouw 55:34:00 9,88 06:04
87 665 Maria van Belle   17e Vrouw 56:01:00 9,801 06:07
88 620 Marian van Voren Terneuzen 18e Vrouw 56:11:00 9,772 06:08
89 652 Ann Lommelen Beveren 19e Vrouw 56:16:00 9,757 06:08
90 630 Aime Samson St-Pauwels 70e Man 56:41:00 9,685 06:11
91 685 Joke Cornelissen Terneuzen 20e Vrouw 58:01:00 9,463 06:20
92 618 Sonja de Gister Gent-Brugge 21e Vrouw 58:37:00 9,366 06:24
93 678 Dominique van den Daele Wachtebeke 22e Vrouw 58:46:00 9,342 06:25
94 695 Rita van Avermaet Assenede 23e Vrouw 58:50:00 9,331 06:25
95 694 Guy Gaellens GentBrugge 71e Man 59:49:00 9,178 06:32
96 698 Monique van den Bulck Koewacht 24e Vrouw 59:52:00 9,17 06:32
97 696 Karin Aalsters Hulst 25e Vrouw 01:00:12 9,12 06:34
98 675 Evert Krijk Terneuzen 72e Man 01:00:15 9,112 06:35
99 703 Wendy Bundervoet Zelzate 26e Vrouw 01:00:22 9,094 06:35
100 704 shana de Meyer Zelzate 27e Vrouw 01:00:26 9,084 06:36
101 610 Lizette Beelen Halle 28e Vrouw 01:00:39 9,052 06:37
102 676 Dick Verhelst Zaamslag 73e Man 01:02:19 8,81 06:48
103 604 Greta de Vylder ST-Gillis Waas 29e Vrouw 01:02:48 8,742 06:51

Appelloop 8/11/2014 - 13,8 Kilometer

Plts StNr Naam Woonplaats Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- --------------------  ---- ------ ----- -------- ------ -------
1 824 Erwin van den Broeke Axel 1e Man 50:44:00 16,321 03:40
2 839 Sander Post Terneuzen 2e Man 51:14:00 16,161 03:42
3 848 Adwin Arens Kruiningen 3e Man 52:40:00 15,722 03:48
4 866 Frank van den Branden st. Jansteen 4e Man 53:27:00 15,491 03:52
5 838 Marnix Hillaert Moerbeke-Waas 5e Man 53:31:00 15,472 03:52
6 886 Rudy van Daile   6e Man 53:35:00 15,453 03:52
7 846 Andy Huybens Beveren 7e Man 54:14:00 15,267 03:55
8 822 Alexander van Walleghem Veldegem 8e Man 54:40:00 15,146 03:57
9 819 Sander d'Hont Kuitaart 9e Man 54:44:00 15,128 03:57
10 840 Vincent Verleysen Gent 10e Man 54:52:00 15,091 03:58
11 832 Jo Verfaillie - 11e Man 55:09:00 15,014 03:59
12 810 Dennis Florussen Terneuzen 12e Man 55:42:00 14,865 04:02
13 812 Endy Slock Axel 13e Man 55:46:00 14,848 04:02
14 843 John van Dycke Kloosterzande 14e Man 55:51:00 14,825 04:02
15 852 Francois van de Broeke Breskens 15e Man 55:56:00 14,803 04:03
16 862 Luc d'heer Moerbeke 16e Man 56:53:00 14,556 04:07
17 803 Martin Noens Kemzeke 17e Man 57:13:00 14,471 04:08
18 861 Herman Kuijer Ternzeuzen 18e Man 58:43:00 14,102 04:15
19 827 Raoul de Wilde Zele 19e Man 59:35:00 13,897 04:19
20 860 alain Lippens Ertvelde 20e Man 59:40:00 13,877 04:19
21 871 Bas Jasperse Terneuzen 21e Man 01:00:28 13,693 04:22
22 809 Rudy Michiels Oosterzele 22e Man 01:00:47 13,622 04:24
23 801 Leo Bracke Axel 23e Man 01:00:50 13,611 04:24
24 851 Niek Wieland Axel 24e Man 01:00:54 13,596 04:24
25 883 Frank Boerebach Hoek 25e Man 01:01:22 13,493 04:26
26 834 Sjakkie van den Broeke Hoek 26e Man 01:01:44 13,413 04:28
27 887 Geerd de Ryck   27e Man 01:02:18 13,291 04:30
28 826 Geert Beurms Heusden 28e Man 01:02:34 13,234 04:32
29 847 Theo Roels Kloosterzande 29e Man 01:02:42 13,206 04:32
30 828 Gino Dhanis st. Jansteen 30e Man 01:02:52 13,171 04:33
31 880 Jurgen Gossens Kieldrecht 31e Man 01:04:02 12,931 04:38
32 811 Jos Boot Zoutelande 32e Man 01:04:04 12,924 04:38
33 816 J.P Lepoudre Ichtegem 33e Man 01:04:31 12,834 04:40
34 874 Luc Frickelo - 34e Man 01:04:40 12,804 04:41
35 842 Erik Bolleman Axel 35e Man 01:04:54 12,758 04:42
36 888 Serge Martinini Axel 36e Man 01:05:10 12,706 04:43
37 884 Fred Wauters Terneuzen 37e Man 01:05:16 12,686 04:43
38 872 wim de Lannoy Aalter 38e Man 01:05:24 12,661 04:44
39 835 Philip Braem Vogelwaarde 39e Man 01:05:51 12,574 04:46
40 807 Marc de Baets Heusden 40e Man 01:06:16 12,495 04:48
41 845 Dirk De Bosscher Lokeren 41e Man 01:06:27 12,46 04:48
42 865 Kurt Taghon - 42e Man 01:06:32 12,445 04:49
43 882 Tony Rieke Ertvelde 43e Man 01:06:34 12,439 04:49
44 821 Ferdie de Klerk Terneuzen 44e Man 01:06:45 12,404 04:50
45 885 Geertjan de Smet Axel 45e Man 01:07:25 12,282 04:53
46 856 Ronny smet sinaai 46e Man 01:07:27 12,276 04:53
47 844 Rony d'Hondt Kemzeke 47e Man 01:07:29 12,27 04:53
48 831 Frank Provost Sinaai 48e Man 01:08:02 12,171 04:55
49 815 Dirk van der Hoecke Zaamslag 49e Man 01:08:19 12,12 04:57
50 890 Astrid Verhage Zuiddorpe 1e Vrouw 01:08:23 12,108 04:57
51 830 Wim Lockefeir Nieuw-Namen 50e Man 01:09:14 11,96 05:01
52 823 Arnold Mannaert Ossenisse 51e Man 01:09:44 11,874 05:03
53 873 Alex van Leuven St. Jansteen 52e Man 01:10:14 11,789 05:05
54 820 Sabine Vasseur Axel 2e Vrouw 01:10:33 11,736 05:06
55 836 Jan De Mits Luizen 53e Man 01:11:41 11,551 05:11
56 881 Marc Wellaert Bossevelde 54e Man 01:11:43 11,545 05:11
57 814 Hary Durinck Kalken 55e Man 01:13:38 11,245 05:20
58 818 Nadia Bleyenberg Nieuw-Namen 3e Vrouw 01:13:51 11,212 05:21
59 833 Bart Martens Beveren 56e Man 01:14:15 11,152 05:22
60 875 Rudy vande Velde Wachtebeeke 57e Man 01:14:59 11,042 05:26
61 858 Gerald Monteyne Osst eeklo 58e Man 01:15:02 11,035 05:26
62 859 Philip De Vroe Sleidinge 59e Man 01:15:09 11,018 05:26
63 870 Rob van Bellen hulst 60e Man 01:15:19 10,994 05:27
64 857 Nicole Serrarens St. Jansteen 4e Vrouw 01:15:34 10,957 05:28
65 864 Johnny Dooms Terneuzen 61e Man 01:15:39 10,945 05:28
66 850 Carlos De wilismacker Aalter 62e Man 01:17:29 10,686 05:36
67 849 Margo Hermans Ossenisse 5e Vrouw 01:17:33 10,677 05:37
68 869 Annemiek van Bellen Nijmegen 6e  Vrouw 01:17:43 10,654 05:37
69 802 William Verdonck Beveren-Waas 63e Man 01:17:49 10,64 05:38
70 813 Antoine Mathys De Pinte 64e Man 01:18:18 10,575 05:40
71 867 Maurice d'haese Lokeren 65e Man 01:18:34 10,539 05:41
72 889 Filip Goeman Waarschoot 66e Man 01:19:37 10,4 05:46
73 863 Lois van der steen Gent 67e Man 01:20:13 10,322 05:48
74 804 Didier vandan Bulck Ledeberg 68e Man 01:20:46 10,252 05:51
75 877 Cindy v/d Brande Hulst 7e Vrouw 01:21:24 10,172 05:53
76 878 Annemarie Bruch Axel 8e Vrouw 01:21:27 10,166 05:54
77 876 Coosje van Eekelen Hulst 9e Vrouw 01:21:49 10,12 05:55
78 879 Greet Langenberg - 10e Vrouw 01:22:28 10,04 05:58
79 868 Louis Wolf Nijmegen 69e Man 01:22:41 10,014 05:59
80 841 Wim Coppieters Strombeek-Bever 70e Man 01:24:32 9,795 06:07
81 817 Els Zwiestra Terneuzen 11e Vrouw 01:25:21 9,701 06:11
82 855 Bianca de Craene Westdorpe 12e Vrouw 01:26:54 9,528 06:17
83 853 Monique Adriaanse-Boone Terneuzen 13e Vrouw 01:28:47 9,326 06:26
84 854 Linda Kiel Terneuzen 14e Vrouw 01:28:49 9,323 06:26

Schrijf een commentaar: (Klik hier)

123website.nl
Tekens over: 160
OK Verzenden.

Guy Van Severen | Antwoord 15.02.2015 20.45

Terug een aangename joggingnamiddag, zowel voor de lopers als voor de supporters ! Mooi parcours ! Organisatie picobello !

Geert Waelput | Antwoord 15.02.2015 10.42

prachtige editie, veel volk, de regen die achterwege bleef en organisaite weerom perfect!
Chapeau...en proficiat met de nieuwe aankomstboog!

Paul Borgt | Antwoord 14.02.2015 22.07

Foto`s ERPELKAPPERSLOOP AXEL 2015
zijn te vinden op http://borgt.mijnalbums.nl

Didier Verlee | Antwoord 09.11.2014 11.58

Knappe organisatie weer!

Bekijk alle commentaren

Nieuwe commentaren

23.02 | 07:33

Beste,
Is een beoogde eindtijd van 2.30 u aanvaardbaar voor de organisatie op de halve?
Wat is de inschrijvingsprijs op de dag zelf?

Bedankt en Groeten

Tillo

...
21.02 | 11:53

Je kan ALTIJD op de dag zelf inschrijven Steven!

...
21.02 | 11:52

Voorinschrijving is alleen voor de Halve Marathon aangezien dit voor ons en deelnemers vanwege drukte gemakkelijker is. Je kan ALTIJD op de dag zelf inschrijven

...
21.02 | 11:42

Is er onderweg ook een drankpost?

...
Je vindt deze pagina leuk