Halve van Jasperse 1-3-2014

UITSLAG HALVE MARATHON - 5 - 10 Kilometer

 21 Kilometer (halve marathon) 1-3-2014

 

Plts Nr Naam Woonplaats uitslag Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ----  ------ ----- -------- ------ -------
1 16 Erwin Harmes Middelburg 1e Man 1:11:46 17,641 3:24
2 6 Remy Vasseur Vlissingen 2e Man 1:16:34 16,535 3:37
3 87 Frederik Christiaens Berlare 3e Man 1:16:44 16,499 3:38
4 9 Erwin van den Broeke Axel 4e Man 1:17:17 16,381 3:39
5 84 Bart van Grove Wetteren 5e Man 1:19:16 15,971 3:45
6 112 Christophe de Grande Sinaai-Waas 6e Man 1:19:27 15,935 3:45
7 14 Benjamin Gerritse Axel 7e Man 1:19:47 15,868 3:46
8 74 Patrick Hembracht Sint-Gillis 8e Man 1:20:21 15,756 3:48
9 130 Maarten Dhollander Stekene 9e Man 1:20:23 15,75 3:48
10 34 Eric Goossen Terneuzen 10e Man 1:21:35 15,518 3:51
11 81 Edwin de Neijs Tilburg 11e Man 1:21:44 15,489 3:52
12 18 Dennis Florissen Terneuzen 12e Man 1:21:49 15,474 3:52
13 22 Matti Buysse Stekene (B) 13e Man 1:22:03 15,43 3:53
14 45 Patrick Janssens Brasschaat 14e Man 1:23:01 15,25 3:56
15 64 Fank van den Branden St-Jansteen 15e Man 1:23:26 15,174 3:57
16 3 Andres de Witte Terneuzen 16e Man 1:23:39 15,134 3:57
17 96 Gilles Geschiere Meliskerke 17e Man 1:23:53 15,092 3:58
18 115 Christiaan de Meijer Philippine 18e Man 1:24:15 15,027 3:59
19 10 Endy Slock Axel 19e Man 1:24:29 14,985 4:00
20 92 Patrick Roeland Sint-Niklaas 20e Man 1:24:39 14,956 4:00
21 77 Jo Verfaillie Oostakker 21e Man 1:26:41 14,605 4:06
22 37 Martin Noens Kemzeke 22e Man 1:27:29 14,471 4:08
23 107 Rudy van Daele St-Niklaas 23e Man 1:27:32 14,463 4:08
24 110 Aschwin van den Abeele Zuidorpe 24e Man 1:27:45 14,427 4:09
25 43 Patrick van Remortel Hulst 25e Man 1:30:13 14,033 4:16
26 76 Sofie Claus Sinaai 1e Vrouw 1:30:32 13,984 4:17
27 62 Sander d'Hont Kuitaart 26e Man 1:31:12 13,882 4:19
28 70 Marc Markusse Terneuzen 27e Man 1:31:13 13,879 4:19
29 21 Herman Kuijer Terneuzen 28e Man 1:32:04 13,751 4:21
30 63 Kurt Taghon Zomergem 29e Man 1:32:14 13,726 4:22
31 105 Jan van Bellen Hulst 30e Man 1:32:19 13,714 4:22
32 57 Michel Ridderhof Middelburg 31e Man 1:32:45 13,65 4:23
33 7 Chris Rogghe Deinze-Astene (B) 2e Vrouw 1:33:21 13,562 4:25
34 8 Peter de Petter Oudegem (B) 32e Man 1:33:23 13,557 4:25
35 85 Elisa rijk Axel 3e Vrouw 1:33:36 13,526 4:26
36 13 Leo Bracke Axel 33e Man 1:33:39 13,518 4:26
37 59 Luc de Vrieze Deinze 34e Man 1:34:14 13,435 4:27
38 83 Bart Teirlynck St-Kruis Winkel 35e Man 1:35:16 13,289 4:30
39 128 Niek Wieland Axel 36e Man 1:35:39 13,236 4:31
40 73 Raz Mirzayi St-Jansteen 37e Man 1:35:56 13,197 4:32
41 44 Dimitri Cuyvers Stekene 38e Man 1:36:11 13,162 4:33
42 127 Luc D'heer Moerbeke-Waas 39e Man 1:36:14 13,156 4:33
43 71 Sepp Vermeulen Koewacht 40e Man 1:36:17 13,149 4:33
44 113 Niek van Belzen Axel 41e Man 1:36:28 13,124 4:34
45 29 Rudi de Caluwe Sas van Gent 42e Man 1:36:32 13,115 4:34
46 26 Petra Sliepers Kerksen (B) 4e Vrouw 1:36:46 13,083 4:35
47 25 Willem Schampheleer Kerksken (B) 43e Man 1:36:48 13,079 4:35
48 102 Hedwig van Beveren Moerbeke-Waass 44e Man 1:37:46 12,949 4:38
49 100 Marnis Hillaert Moerbeke-Waas 45e Man 1:38:19 12,877 4:39
50 99 Wim Lammers Beesliensgraaf 46e Man 1:38:22 12,87 4:39
51 15 Frans Verwilligen Hulst 47e Man 1:38:27 12,859 4:39
52 1 Patrick de Sutter Stekene 48e Man 1:38:55 12,799 4:41
53 68 Geert Waelput Vogelwaarde 49e Man 1:39:01 12,786 4:41
54 69 Andy Huybens Beveren 50e Man 1:39:02 12,784 4:41
55 36 Ben Schl舐mann St. Jansteen 51e Man 1:39:27 12,73 4:42
56 88 Theo Roels Kloosterzande 52e Man 1:39:34 12,715 4:43
57 119 Pascal van Hulle Maldegem 53e Man 1:39:39 12,704 4:43
58 52 Mieke Truyens Schoten 5e Vrouw 1:39:48 12,685 4:43
59 49 Dirk van Dijk Merksen 54e Man 1:39:58 12,664 4:44
60 24 Ren・Goetheer Wolfaartsdijk 55e Man 1:40:08 12,643 4:44
61 38 Leo de Rijke Vlissingen 56e Man 1:40:24 12,61 4:45
62 91 Danny van Damme Sinaai 57e Man 1:40:27 12,603 4:45
63 98 Jos van Gremberghe Koewacht 58e Man 1:40:29 12,599 4:45
64 27 Joakim van Gasse St. Pauwels (B) 59e Man 1:40:50 12,555 4:46
65 65 Moique Allets Hulst 6e Vrouw 1:41:08 12,518 4:47
66 50 Chris Van der Linden Stekene 60e Man 1:41:31 12,471 4:48
67 51 Louis Vermast Stekene 61e Man 1:41:32 12,469 4:48
68 23 Erik Bolleman Axel 62e Man 1:41:39 12,455 4:49
69 40 Lennart Piek Hulst 63e Man 1:41:44 12,444 4:49
70 42 Koen Koudstaal Hulst 64e Man 1:41:49 12,434 4:49
71 30 Serge Martinu Koewacht 65e Man 1:42:03 12,406 4:50
72 86 Ferdie de Klerk Terneuzen 66e Man 1:42:35 12,341 4:51
73 72 Hanno de Hoon Terneuzen 67e Man 1:42:36 12,339 4:51
74 31 Rob de Pagter Ritthem 68e Man 1:42:53 12,305 4:52
75 114 Sjaak Vroonland Lamswaarde 69e Man 1:43:16 12,26 4:53
76 66 Etienne Kouijzer Hulst 70e Man 1:43:40 12,212 4:54
77 61 J.P. Lepoudre Ichtegem 71e Man 1:43:53 12,187 4:55
78 120 Marco Bakker Axel 72e Man 1:44:58 12,061 4:58
79 19 Fiona Reijers Terneuzen 7e Vrouw 1:45:47 11,968 5:00
80 117 Eddy Hudders Gent 73e Man 1:46:20 11,906 5:02
81 78 Peter Erpelinck Hulst 74e Man 1:46:51 11,848 5:03
82 125 Jan de Feijter Zaamslag 75e Man 1:47:14 11,806 5:04
83 124 Corn・Boeye Axel 76e Man 1:47:16 11,802 5:05
84 129 Diewert Sturm Zaamslag 77e Man 1:48:01 11,72 5:07
85 53 Connie van den Bergh Ekeren 8e Vrouw 1:48:17 11,692 5:07
86 11 Reinier Hamelink Puttershoek 78e Man 1:48:31 11,666 5:08
87 32 Patrick Ceuppens Halle (B) 79e Man 1:49:02 11,611 5:10
88 20 Hanneke Verschuren-de Bro Axel 9e Vrouw 1:49:52 11,523 5:12
89 95 Sander van Doorn Terneuzen 80e Man 1:49:57 11,514 5:12
90 56 Ferdi Francke Middelburg 81e Man 1:50:54 11,416 5:15
91 126 Marian Sturm Zaamslag 10e Vrouw 1:52:05 11,295 5:18
92 116 Greta Ingels Watervliet 11e Vrouw 1:52:44 11,23 5:20
93 80 Fermin van de Woestijne Wachtebeke 82e Man 1:53:41 11,136 5:23
94 4 Dirk van den Hoecke Zaamslag 83e Man 1:53:52 11,118 5:23
95 5 Harry Duerinck Kalken (B) 84e Man 1:53:58 11,109 5:24
96 93 Eddy Waelput Stekene 85e Man 1:54:30 11,057 5:25
97 108 Els van Daele Sint-Niklaas 12e Vrouw 1:54:41 11,039 5:26
98 103 W. de Block Terneuzen 86e Man 1:54:45 11,033 5:26
99 109 Cecile Boel Nieuwkerken-Waas 13e Vrouw 1:55:26 10,967 5:28
100 104 Rob van Bellen Hulst 87e Man 1:55:28 10,964 5:28
101 121 Peter de Decker Maldegem 88e Man 1:55:52 10,926 5:29
102 54 Corina van de Wege Philipine 14e Vrouw 1:57:11 10,804 5:33
103 75 Marja Haarmans Philipine 15e Vrouw 1:57:13 10,801 5:33
104 55 Marianne Kniff Philipine 16e Vrouw 1:57:14 10,799 5:33
105 118 Maurice d'Hoese Lokeren 89e Man 1:57:50 10,744 5:35
106 82 Kimberley van Waesberche Sint-Pauwels 17e Vrouw 2:00:40 10,492 5:43
107 111 Maureen den Hamer Biervliet 18e Vrouw 2:00:59 10,464 5:44
108 46 Willam Verdonk Beveren-Waas 90e Man 2:01:17 10,438 5:44
109 17 Nicole Serrarens Hulst 19e Vrouw 2:01:36 10,411 5:45
110 89 Johan de Wolf Vlissingen 91e Man 2:02:01 10,376 5:46
111 90 Marcel van Delden Middelburg 92e Man 2:02:02 10,374 5:47
112 12 Louis van der Steen Gent (B) 93e Man 2:02:08 10,366 5:47
113 131 Erno Dupon Kieldrecht 94e Man 2:03:34 10,245 5:51
114 106 Greet Langenberg Sluiskil 20e Vrouw 2:04:33 10,165 5:54
115 58 Danielse Middelburg 95e Man 2:05:20 10,101 5:56
116 48 Carl de Willemcaster Aalten 96e Man 2:05:51 10,06 5:57
117 97 Philip Verhaeghe Aalter 97e Man 2:06:32 10,005 5:59
118 47 Antoine Mathys De Pinte 98e Man 2:06:42 9,992 6:00
119 132 Gerard Klapwijk Axel 99e Man 2:06:47 9,986 6:00
120 123 Linda van Gool St-Kruis-Winkel 21e Vrouw 2:07:00 9,969 6:01
121 35 Marion Goossen Terneuzen 22e Vrouw 2:07:40 9,916 6:03
122 39 Phillip de Vroe Sleidinge (B) 100e Man 2:09:16 9,794 6:07
123 122 Rudy van de Velde Wachtebeke 101e Man 2:09:20 9,789 6:07
124 94 Ronny van Basselaere Waarschoot 102e Man 2:10:55 9,67 6:12
125 60 Wim Coppieters Strombeek-Beveren 103e Man 2:10:57 9,668 6:12
126 33 Veronique Pardaen St. Pauwels (B) 23e Vrouw 2:14:02 9,445 6:21
127 28 Joke Cornelissen Terneuzen 24e Vrouw 2:14:02 9,445 6:21
128 67 Rogier Platjouw Axel 104e Man 2:17:34 9,203 6:31
129 41 Andries den Hollander Hansweert 105e Man 2:18:17 9,155 6:33

 

 

 

 

 

5 kilometer

 

Plts Nr Naam Woonplaats uitslag Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 408 Frederik de Bakker Waregem 1e Man 17:21 17,291 3:28
2 416 Michael Penne Sinaai 2e Man 17:33 17,094 3:30
3 420 Martijn Kox Westdorpe 3e Man 18:30 16,216 3:42
4 424 Steven Verdonck St. Denijs-Westrem 4e Man 19:04 15,734 3:48
5 409 Tonny Lauret Zaamslag 5e Man 19:11 15,639 3:50
6 423 Nico van de Water Turnhout 6e Man 19:18 15,544 3:51
7 411 Douwe Wortman Axel 7e Man 20:10 14,876 4:02
8 414 William Bolleman Axel 8e Man 21:30 13,953 4:18
9 422 Peter Deleu Wielsbeke 9e Man 23:03 13,015 4:36
10 415 Ronald Roctus Terneuzen 10e Man 23:38 12,694 4:43
11 410 Lindsay de Cock Zottegem 1e Vrouw 24:05:00 12,457 4:49
12 417 Mario Rijckaerd Axel 11e Man 25:26:00 11,796 5:05
13 421 Jessie Verbeke St. Laureins 2e Vrouw 25:35:00 11,726 5:07
14 412 Juliana Hoogenberg Axel 3e Vrouw 25:52:00 11,598 5:10
15 427 Bram Dees Philippine 12e Man 25:55:00 11,576 5:11
16 425 Natasja Rijk Hulst 4e Vrouw 26:00:00 11,538 5:12
17 419 Marinja Raymakers Axel 5e Vrouw 26:38:00 11,264 5:19
18 418 Eddy Leenknecht Axel 13e Man 26:42:00 11,236 5:20
19 400 Judith Kruithof Zuid Beijerland 6e Vrouw 27:17:00 10,996 5:27
20 403 Andre van Goethem St. Gillis 14e Man 28:28:00 10,539 5:41
21 413 Annick van der Straeten Westdorpe 7e Vrouw 29:10:00 10,286 5:50
22 407 Willem van der Heyden Kieldrecht 15e Man 30:01:00 9,994 6:00
23 406 Joseph Claes Keerbergen 16e Man 31:02:00 9,667 6:12
24 426 JJ. Verberkmoes Axel 17e Man 32:15:00 9,302 6:27
25 401 Cyriel Bucheler Hoboken 18e Man 32:24:00 9,259 6:28
26 405 Marie Jeanne Weemaes St. Gillis-Waas 8e Vrouw 33:39:00 8,915     6:43

 

9,6 kilometer 

 

Plts Nr Naam Woonplts uitslag Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 247 Kristof de Smet Zottegem 1e Man 35:55:00 16,037 3:44
2 227 Dennis van den Broeke Heikant 2e Man 37:38:00 15,306 3:55
3 243 Gert-Jan Kolijn Terneuzen 3e Man 38:47:00 14,852 4:02
4 222 Tony Demaret Sint-Kruis-Winkel 4e Man 39:14:00 14,681 4:05
5 225 Louise Renema Antwerpen 1e Vrouw 40:55:00 14,077 4:15
6 226 Dirk de Bock Antwerpen 5e Man 40:57:00 14,066 4:15
7 221 Cathy Poppe Terneuzen 2e Vrouw 41:29:00 13,885 4:19
8 218 Alain Lippens Ertvelde 6e Man 41:31:00 13,874 4:19
9 237 Gilles Faas Terneuzen 7e Man 41:50:00 13,769 4:21
10 244 Stefan van den Broeke Axel 8e Man 41:55:00 13,742 4:21
11 209 Melanie Roelandt Wevelgem 3e Vrouw 42:26:00 13,574 4:25
12 224 Geerd de Ryck Stekene 9e Man 43:33:00 13,226 4:32
13 200 Luc Kusseneers Rumst 10e Man 43:39:00 13,196 4:32
14 248 Trui Gonnissen Philippine 4e  Vrouw 44:15:00 13,017 4:36
15 230 Jean-Pierre Nolet Axel 11e Man 44:18:00 13,002 4:36
16 228 Jacco Koekkoek Axel 12e Man 44:25:00 12,968 4:37
17 216 Ko de Bruyne Kloosterzande 13e Man 44:41:00 12,891 4:39
18 238 Bennie Bouterse Terneuzen 14e Man 44:55:00 12,824 4:40
19 239 Simon Harink Terneuzen 15e Man 45:00:00 12,8 4:41
20 213 Glenn Christiaens Zele 16e Man 45:06:00 12,772 4:41
21 210 Andy Vertonghen Lokeren 17e Man 45:20:00 12,706 4:43
22 242 William Helskens Sint-Kruis-Winkel 18e Man 45:22:00 12,697 4:43
23 203 Marc de Baets Heusden 19e Man 45:28:00 12,669 4:44
24 241 Leo Kayser Terneuzen 20e Man 46:42:00 12,334 4:51
25 245 Leon van Bavinchoven Terneuzen 21e Man 47:03:00 12,242 4:54
26 207 Kristof van de Wiele Oudenaarde 22e Man 47:09:00 12,216 4:54
27 217 Kurt Crommelinck Gijzenzele 23e Man 47:11:00 12,208 4:54
28 220 Wanda Zegers Terneuzen 5e Vrouw 48:14:00 11,942 5:01
29 246 Petro van Doorn Zaamslag 24e Man 48:54:00 11,779 5:05
30 223 Marnix Haers Watervliet 25e Man 51:42:00 11,141 5:23
31 206 Andrea Vermote Eeregem 6e Vrouw 52:02:00 11,07 5:25
32 201 Francois Illegems Hingene 26e Man 52:22:00 10,999 5:27
33 235 Marie Jeanne de Keyser Bellem Aalter 7e Vrouw 52:32:00 10,964 5:28
34 236 Christian Herteleer Bellem Aalter 27e Man 52:36:00 10,951 5:28
35 214 Marian van Voren Terneuzen 8e Vrouw 52:39:00 10,94 5:29
36 231 Irenee Goedhals Oostakker 28e Man 54:07:00 10,644 5:38
37 240 Patrick Pieters Terneuzen 29e Man 55:59:00 10,289 5:49
38 211 Rudi van Waesberghe Sint-Pauwels 30e Man 56:33:00 10,186 5:53
39 219 Monique van Bellen Hulst 9e Vrouw 56:56:00 10,117 5:55
40 234 Bouchier Ertvelde 31e Man 57:39:00 9,991 6:00
41 229 Mirella den Beer Axel 10e Vrouw 58:06:00 9,914 6:03
42 232 Maria van Belle Sleidinge 11e Vrouw 58:37:00 9,827 6:06
43 233 Veerle van Rentergem Sint-Kruis-Winkel 12e Vrouw 58:38:00 9,824 6:06
44 205 Georges Colman Rupelmonde 32e Man 59:31:00 9,678 6:11
45 215 Els Zweistra Terneuzen 13e Vrouw 59:36:00 9,664 6:12
46 208 Lisette Beelen Halle 14e Vrouw 1:03:52 9,019 6:39
47 212 Dick Verhelst Zaamslag 33e Man 1:05:15 8,828 6:47
48 202 Greta de Vijlder St-Gillis-Waas 15e Vrouw 1:07:00 8,597 6:58
49 204 Guido Andries Sint Niklaas 34e Man 1:07:02 8,593 6:58
                 

 

 

Schrijf een commentaar: (Klik hier)

123website.nl
Tekens over: 160
OK Verzenden.
Bekijk alle commentaren

Nieuwe commentaren

23.02 | 07:33

Beste,
Is een beoogde eindtijd van 2.30 u aanvaardbaar voor de organisatie op de halve?
Wat is de inschrijvingsprijs op de dag zelf?

Bedankt en Groeten

Tillo

...
21.02 | 11:53

Je kan ALTIJD op de dag zelf inschrijven Steven!

...
21.02 | 11:52

Voorinschrijving is alleen voor de Halve Marathon aangezien dit voor ons en deelnemers vanwege drukte gemakkelijker is. Je kan ALTIJD op de dag zelf inschrijven

...
21.02 | 11:42

Is er onderweg ook een drankpost?

...
Je vindt deze pagina leuk