Halve van Jasperse 27-2-2016 + 10.6 en 5.9KM

5.9KM

Nr StNr Naam Plts Uitslag M/V Tijd Gem
1 405 Gunter D'hondt Ronse 1e Man 20:35 17,315
2 436 Jens Taekens Oudenaarde 2e Man 21:16 16,759
3 413 Bart van Havermaet Dendermonde 3e Man 22:24 15,911
4 422 Gert Jan Kolijn Terneuzen 4e Man 23:46 14,996
5 424 Ewoud van den Brande Clinge 5e Man 26:01:00 13,699
6 425 Marnix van den Brande Clinge 6e Man 26:09:00 13,629
7 434 Gregorij van der Kerkhove Kuurne 7e Man 26:18:00 13,551
8 435 Sabine Vasseur Axel 1e Vrouw 27:02:00 13,184
9 415 Marc de Baets Heusden 8e Man 29:58:00 11,893
10 428 Hubert Roels Kloosterzande 9e Man 30:18:00 11,762
11 421 Noe Slock Axel 2e Vrouw 31:32:00 11,302
12 412 Ronnie Verhelst Axel 10e Man 31:39:00 11,261
13 429 Sofie van Heule   11e Man 32:13:00 11,063
14 408 Aureel Lippens Waarschoot 12e Man 32:38:00 10,921
15 409 Irene Goethals Oostakker 3e Vrouw 32:57:00 10,816
16 414 Vivien Kingl Axel 4e Vrouw 33:07:00 10,762
17 420 Steven Slock Axel 13e Man 33:19:00 10,697
18 402 Janneke Boutens Middelburg 5e Vrouw 33:46:00 10,555
19 432 Stefan De Saedeleer Zelzate 16e Man 33:55:00 10,508
20 427 Lucien Meyvis Dde Klinge 17e Man 34:18:00 10,391
21 419 Jacquline Meijers Hoedekenskerke 6e Vrouw 34:33:00 10,315
22 411 Arsene van Laeken Assenede 18e Man 34:35:00 10,306
23 433 Dina de Saedeleer Zelzate 19e Man 34:53:00 10,217
24 431 Carine Cleemput Zelzate 7e Vrouw 35:06:00 10,154
25 423 Annick van de Straeten Westdorpe 20e Man 35:20:00 10,087
26 430 Guido de Vliegher Bachte-Maria-Leerne 21e Man 35:24:00 10,068
27 416 Mariette van Gucht Sinaai 8e Vrouw 35:49:00 9,951
28 401 Nathalie Arijs Niewenhove 9e Vrouw 36:29:00 9,769
29 406 Andre van Goethem St. Gillis Waas 22e Man 37:20:00 9,546
30 426 Henk Sariman Axel 23e Man 37:31:00 9,5
31 418 Maria van Belle Ertvelde 10e Vrouw 37:46:00 9,437
32 410 Aime Samson St Pauwels 24e Man 39:16:00 9,076
33 417 Dominique van den Daele Wachtebeke 11e Vrouw 39:29:00 9,027
34 407 Marie Jeanne Weemaes St. Gillis-Waes 12e Vrouw 42:59:00 8,292
35 403 Cijriel Bucheler Hoboken 25e Man 51:32:00 6,916
36 404 Greta de Vijlder St. Gillis Waes 13e Vrouw 51:35:00 6,909

10.6 KM

Nr StNr Naam Plts Uitslag M/V Tijd Gem
1 208 Ruben Boutens Middelburg 1e Man 41:33:00 15,307
2 250 Alexander van Walleghem Veldegem 2e Man 41:39:00 15,27
3 215 Monique Verhuure Yerseke 1e Vrouw 41:52:00 15,191
4 227 Patrick de Cock Stekene 3e Man 42:06:00 15,107
5 218 Lies Maes Belsele 2e Vrouw 44:32:00 14,281
6 247 Sophie de Keermaeker Temse 3e Vrouw 45:25:00 14,004
7 237 Thomas Wulfraat Terneuzen 4e Man 46:36:00 13,648
8 226 Rudi de Caluwe Sas van Gent 5e Man 46:41:00 13,624
9 253 Alain Lippens Ertvelde 6e Man 46:43:00 13,614
10 223 Ralph Schaalje Hulst 7e Man 48:19:00 13,163
11 240 Ko de Bruyne Kloosterzande 8e Man 48:53:00 13,011
12 228 Chris Schelraus   9e Man 49:50:00 12,763
13 245 Piek LEnnart Hulst 10e Man 50:05:00 12,699
14 221 Leo Kayser Terneuzen 11e Man 50:09:00 12,682
15 207 Reinier Hamelinck Puttershoek 12e Man 50:29:00 12,598
16 252 Jochem de Dycker Axel 13e Man 50:49:00 12,516
17 238 Gian Scheele Zaamslagveer 14e Man 51:12:00 12,422
18 241 Jan Boonman Axel 15e Man 51:47:00 12,282
19 219 Bennie Bouterse Terneuzen 16e Man 51:51:00 12,266
20 222 Paul de Booij Lamswaarde 17e Man 51:56:00 12,246
21 249 Ronald Roctun Terneuzen 18e Man 52:01:00 12,227
22 220 Simon Harinck Terneuzen 19e Man 52:31:00 12,11
23 212 Ludwig van Geyte   20e Man 54:13:00 11,731
24 235 Ron Abuys Kloosterzande 21e Man 54:41:00 11,631
25 232 Jolanda Jasperse Terneuzen 4e Vrouw 54:58:00 11,571
26 213 Nic Verkinderen Gent 22e Man 55:25:00 11,477
27 254 Nele Verhulst Axel 5e Vrouw 55:43:00 11,415
28 217 Inge Willems Oudenaarde 6e Vrouw 56:09:00 11,327
29 230 Romain Bolssens Kieldrecht 23e Man 58:05:00 10,95
30 255 Jozef Goubert Dendermonde 24e Man 58:19:00 10,906
31 239 Marnix Haers Watervliet 25e Man 58:33:00 10,863
32 236 Jack de Jonge Terneuzen 26e Man 58:46:00 10,822
33 244 Mathias Tanghe Roeselare 27e Man 59:06:00 10,761
34 256 Lieve de Witte Dendermonde 7e Vrouw 59:18:00 10,725
35 257 Joeri van Grembergen Sinaai 28e Man 59:50:00 10,63
36 248 Onbekend       1:00:05 10,585
37 258 D van Nieuwenhuijse Assenede 29e Man 1:00:21 10,539
38 251 Petra Mel-Asselman Hengstijk 8e Vrouw 1:00:27 10,521
39 214 Andrea Vermote   9e Vrouw 1:00:31 10,51
40 246 Amber Wortman Axel 10e Vrouw 1:00:55 10,44
41 211 J van den Balde Gent 30e Man 1:01:45 10,3
42 210 William Verdonck Beveren-Waas 31e Man 1:01:50 10,286
43 231 Emanuela Bracke Axel 11e Vrouw 1:02:07 10,239
44 234 Jan de Mits Kluizen 32e Man 1:02:46 10,133
45 224 Dagmar van Eesvelde Ertvelde 12e Vrouw 1:02:50 10,122
46 242 P Drubbel Clinge 33e Man 1:03:44 9,979
47 216 Jurgen Lippens Waarschoot 34e Man 1:03:48 9,969
48 203 Jo Cardon Zele 35e Man 1:06:04 9,627
49 205 Annelies van Maren Hulst 13e Vrouw 1:06:40 9,54
50 243 Monique van Bellen Hulst 14e Vrouw 1:07:21 9,443
51 233 Antoine Mathys De Pinte 36e Man 1:07:25 9,434
52 202 Lily Baes Lochristi 15e Vrouw 1:07:28 9,427
53 201 Stefan Decrock Izegem 37e Man 1:07:31 9,42
54 206 Natascha Haalboom Hulst 16e Vrouw 1:08:37 9,269
55 209 Wim Coppieters Strombeek-Bever 38e Man 1:08:44 9,253
56 204 Chris Verhofstadt Berlare 39e Man 1:10:20 9,043

Halve Marathon

Nr StNr Naam Plts Uitslag M/V Tijd Gem
1 55 Jente Samson Berlare 1e Man 1:15:38 16,739
2 75 Mark Verhage Zaamslag 2e Man 1:16:08 16,629
3 71 Sander Post Terneuzen 3e Man 1:17:04 16,427
4 119 Frederik Christiaens Berlare 4e Man 1:18:17 16,172
5 65 Edwin de Neijs Tilburg 5e Man 1:20:07 15,802
6 17 Erwin van de Broeke Axel 6e Man 1:21:42 15,496
7 45 Xavier Lisabeth Gent 7e Man 1:22:44 15,302
8 48 Marijn Kox Westdorpe 8e Man 1:24:18 15,018
9 162 Erik Goossens Terneuzen 9e Man 1:24:39 14,956
10 85 Marnix Hillaert Moerbeke-Waas 10e Man 1:24:50 14,923
11 149 Filp van Goethem St.-Gilles-Waas 11e Man 1:25:04 14,882
12 140 Marius Besuijen Middelburg 12e Man 1:25:49 14,752
13 121 Kris Cornelis Zele 13e Man 1:26:07 14,701
14 122 Fraank van den brande St. Jansteen 14e Man 1:26:12 14,687
15 5 Pieter Pladdet Terneuzen 15e Man 1:26:23 14,656
16 20 Kristof Vereecke Overslag 16e Man 1:26:55 14,566
17 130 Bert Verbeke Sente 17e Man 1:27:03 14,543
18 35 Dennis Florussen Terneuzen 18e Man 1:27:10 14,524
19 28 Sofie Picavet Zele 1e Vrouw 1:27:18 14,502
20 163 Edwin de la Ruelle Koewacht 19e Man 1:28:26 14,316
21 199 Edwin de Jaeger Zuiddorpe 20e Man 1:28:29 14,308
22 148 Geert Waelput Koewacht 21e Man 1:28:40 14,278
23 128 Piet van der Heyden Melle 22e Man 1:28:43 14,27
24 198 Tim Buysse Assenede 23e Man 1:29:37 14,127
25 69 Peter Jan van de Poel Wanzele 24e Man 1:29:56 14,077
26 164 Remco Ivens Stekene 25e Man 1:30:16 14,025
27 87 Martin Noens Kemzeke 26e Man 1:30:31 13,986
28 23 Sven Baeyens Zele 27e Man 1:31:08 13,892
29 30 Jasper Ravays Koudekerke 28e Man 1:31:27 13,844
30 56 Matti Buysse Stekene 29e Man 1:32:15 13,724
31 184 Luc d'heer Zele 30e Man 1:32:23 13,704
32 16 Michel Ridderhof Middelburg 31e Man 1:32:26 13,696
33 197 Nick Neyt Zelzate 32e Man 1:32:30 13,686
34 37 Herman Kuijer Terneuzen 33e Man 1:32:39 13,664
35 176 Marco Riemens ijzendijke 34e Man 1:32:59 13,615
36 44 Erik Bolleman Axel 2e Vrouw 1:33:22 13,559
37 192 Didier Vervee Sinaai 35e Man 1:33:47 13,499
38 47 Joris Blondelle Oudenaarde 36e Man 1:33:56 13,478
39 127 Jan van der Heyden Oosterzele 37e Man 1:34:00 13,468
40 129 Yves Pierssens Temse 38e Man 1:34:03 13,461
41 118 Colenn Christiaens Zele 39e Man 1:34:06 13,454
42 123 Yazon Weyts Stekene 40e Man 1:34:09 13,447
43 135 Luc Dhont Zaffelare 41e Man 1:34:19 13,423
44 50 Cathy Poppe Terneuzen 3e Vrouw 1:34:22 13,416
45 193 Jeroen hollebrands Middelburg 42e Man 1:35:11 13,301
46 88 Paul Dierick Grembergen 43e Man 1:35:16 13,289
47 89 Pierre Moerenhout Serskamp 44e Man 1:35:19 13,282
48 52 Ken Hunninck Nieuwenhove 45e Man 1:35:45 13,222
49 180 Michael van Gasse Kieldrecht 46e Man 1:36:03 13,181
50 155 De Feijter Terneuzen 47e Man 1:36:15 13,153
51 32 Evert Kuijk Terneuzen 48e Man 1:36:18 13,146
52 29 Yannick Vastenhout Terneuzen 49e Man 1:36:21 13,14
53 27 Pieter Saeys Aalst 50e Man 1:36:26 13,128
54 22 Sjakkie van de Broeke Hoek 51e Man 1:36:32 13,115
55 43 Luc de Vrieze Deinze 52e Man 1:36:56 13,061
56 153 joris de Schepper St.- Niklaas 53e Man 1:36:59 13,054
57 53 Dirk van Puymbroeck Ruppelmonde 54e Man 1:37:04 13,043
58 145 jos van Gremberghe Koewacht 55e Man 1:37:23 13
59 19 Leon van Bavinckhoven Terneuzen 56e Man 1:37:33 12,978
60 40 Astrid Verhage Zuiddorpe 4e Vrouw 1:37:40 12,962
61 11 Ebe Blaauw Terneuzen 57e Man 1:37:43 12,956
62 182 Joakim van Gasse Sint Pauwels 58e Man 1:37:54 12,932
63 106 Ivan de Keyser Waasmunster 59e Man 1:38:01 12,916
64 95 Jo Wille Kolken 60e Man 1:38:04 12,91
65 3 Berry Knibbeler Westdorpe 61e Man 1:38:08 12,901
66 13 Lion Baas Vlissingen 62e Man 1:38:12 12,892
67 31 Taghon Kurt Zomergem 63e Man 1:38:26 12,861
68 196 Peter Warnier hulst 64e Man 1:38:36 12,84
69 165 Aschwin v.d. Abeele Zuiddorpe 65e Man 1:38:39 12,833
70 74 Gino Dhanis St. Jansteen 66e Man 1:39:11 12,764
71 90 Erik Schelfbuy Stekene 67e Man 1:39:16 12,754
72 105 Ronny Geleyn Verrebroek 68e Man 1:39:17 12,751
73 61 Patrick Vervaet St. Jansteen 69e Man 1:39:20 12,745
74 171 theo Roels Kloosterzande 70e Man 1:39:45 12,692
75 138 Ruud Grim Lewedorp 71e Man 1:40:23 12,612
76 103 Geerd de Ryck Stekene 72e Man 1:40:26 12,605
77 4 Allan van Alten Axel 73e Man 1:40:28 12,601
78 181 gino van Eetvelt Belsele 74e Man 1:40:30 12,597
79 120 Van Damme Sinaai 75e Man 1:40:32 12,593
80 60 Nicole Spruit Veldhoven 5e Vrouw 1:40:34 12,589
81 8 Jean Pierre Nolet Axel 76e Man 1:40:45 12,566
82 63 Phil Delgouffe Aalter 77e Man 1:40:55 12,545
83 98 Bart van Hauwermeiren Wetteren 78e Man 1:41:12 12,51
84 36 Niek van Belzen Middelburg 79e Man 1:41:29 12,475
85 137 Corina Grim Lewedorp 6e Vrouw 1:41:39 12,455
86 18 Leo Bracke Axel 80e Man 1:41:41 12,45
87 161 Philip Braem Vogelwaarde 81e Man 1:42:01 12,41
88 34 Robert Lafertin Terneuzen 82e Man 1:42:43 12,325
89 185 Bert Feys Roeselare 83e Man 1:42:54 12,303
90 154 Andre Meijers Hoedekenskerke 84e Man 1:42:59 12,293
91 152 Petra de Knecht Terneuzen 7e Vrouw 1:43:02 12,287
92 151 Robert Matthijs Terneuzen 85e Man 1:43:03 12,285
93 141 Ingrid Koene Yerseke 8e Vrouw 1:43:13 12,265
94 101 Carlo Nobus Eede 86e Man 1:43:20 12,252
95 80 Ada Geuze Middelburg 9e Vrouw 1:43:34 12,224
96 82 Eteinne Kouijzer Hulst 87e Man 1:43:54 12,185
97 111 Patrick Pielaat Terneuzen 88e Man 1:44:11 12,152
98 156 Gerald Monteyne oost Eeklo 89e Man 1:45:05 12,048
99 91 Christ De Vuyst Zaffelare 10e Vrouw 1:45:14 12,03
100 100 J.P. Lepoudre Ichtegem 90e Man 1:45:20 12,019
101 38 Mario van de Walle Hansbeke 91e Man 1:45:24 12,011
102 173 wim Strobbe Kloosterzande 92e Man 1:45:40 11,981
103 172 Koen van Koustaal hulst 93e Man 1:45:54 11,955
104 73 Jacco Lucasse Zaamslag 94e Man 1:46:00 11,943
105 134 Johan Dekker Middelburg 95e Man 1:46:13 11,919
106 99 Martin Blanquaert Laarne 96e Man 1:46:26 11,895
107 54 Stefan van Damme Terenuzen 97e Man 1:47:00 11,832
108 169 Joris de Neve Eeklo 98e Man 1:47:10 11,813
109 33 Fiona Reijers Terneuzen 11e Vrouw 1:47:19 11,797
110 200 gilles Faas Terneuzen 99e Man 1:47:29 11,779
111 26 Thierry Steenput Buggenhout 100e Man 1:47:40 11,759
112 131 Natasja de Booij Walsoorden 12e Vrouw 1:47:55 11,731
113 175 Frank Hemelsoet Terneuzen 101e Man 1:47:58 11,726
114 14 Lieven de Paepe Aalter 102e Man 1:48:12 11,701
115 110 Peter Franck Niel 103e Man 1:48:19 11,688
116 168 E. de Kraker Westdorpe 104e Man 1:48:25 11,677
117 136 Ferdie de Klerk Terneuzen 105e Man 1:48:30 11,668
118 115 Dennie Knol Sr.-Jansteen 106e Man 1:48:33 11,663
119 12 Nadia Bleyenberg Nieuw-Namen 13e Vrouw 1:48:37 11,656
120 59 Inge de Booij Graauw 14e Vrouw 1:48:41 11,649
121 57 Guy van Severen Lovendegem 107e Man 1:49:09 11,599
122 10 Roy Wortman Axel 108e Man 1:49:14 11,59
123 195 Rene Hamelinck Zaamslag 109e Man 1:49:50 11,527
124 91 Christ De Vuyst Zaffelare 15e Vrouw 1:50:18 11,478
125 124 Bontinekx Dendermonde 110e Man 1:50:41 11,438
126 147 Anneke-Prundent Rombaut Temse 16e Vrouw 1:50:48 11,426
127 114 Renate Knol St.-Jansteen 17e Vrouw 1:50:52 11,419
128 107 Cornia van de Wege Philippine 18e Vrouw 1:50:58 11,409
129 104 Peter Erpelinck Hulst 111e Man 1:51:10 11,388
130 62 Ellen Hamelink Terneuzen 19e Vrouw 1:51:24 11,364
131 188 Inge Baart Kloosterzande 20e Vrouw 1:51:26 11,361
132 174 Francis v/d Brande Koewacht 112e Man 1:51:46 11,327
133 102 Eric de Meulenaere st.-Gillis-Waas 113e Man 1:51:58 11,307
134 15 Wim de Lannoy Aalter 114e Man 1:52:06 11,293
135 42 Kristof van Damme Merelbeke 115e Man 1:52:23 11,265
136 86 Michael Verstraeten Moerbeke-Waas 116e Man 1:52:44 11,23
137 194 chris Koppejan s'gravenpolder 117e Man 1:52:49 11,222
138 76 Marianne Knijff Philippine 21e Vrouw 1:52:58 11,207
139 41 Bas Jasperse Terneuzen 118e Man 1:53:05 11,195
140 159 Marian van Damme Clinge 22e Vrouw 1:53:08 11,19
141 24 Mark van Huffel Denderbelle 119e Man 1:53:22 11,167
142 51 Wanda Zegers Terneuzen 23e Vrouw 1:53:38 11,141
143 189 Johan Hinneman Terneuzen 120e Man 1:54:03 11,1
144 70 Anniek de Rijck St. Jansteen 24e Vrouw 1:54:37 11,046
145 97 Danny Ars Overzande 121e Man 1:54:46 11,031
146 25 Jonas Heyvaert St. Amands 122e Man 1:54:48 11,028
147 133 Ronny Smet sinaai 123e Man 1:55:00 11,009
148 177 Judith Kruithof Zuid-Beijerland 25e Vrouw 1:55:08 10,996
149 167 Walter de Block Hulst 124e Man 1:55:18 10,98
150 146 Ko de Koeyer Zaamslag 125e Man 1:55:27 10,966
151 132 Ronny Steveninck St.-Pauwels 126e Man 1:56:45 10,844
152 150 Dirk Wagenaer stekene 127e Man 1:57:18 10,793
153 126 de Caluwe Moerbeke-Waas 128e Man 1:57:21 10,788
154 112 Bennie Heijmans Hulst 129e Man 1:57:30 10,774
155 1 Jessica de Vet Axel 26e Vrouw 1:57:51 10,742
156 77 Wim Lagae Temse 130e Man 1:57:56 10,735
157 96 Carlo Rots Laarne 131e Man 1:58:02 10,726
158 157 M. de Cock Vogelwaarde 132e Man 1:58:21 10,697
159 170 Greta Ingels Eeklo 27e Vrouw 1:58:28 10,687
160 183 Bram van Hoeve Terneuzen 133e Man 1:58:42 10,666
161 7 Marco Baart Lamswaarde 134e Man 1:59:40 10,579
162 94 Isabel van Nieuwenhuyze Laarne 28e Vrouw 1:59:56 10,556
163 143 Anne-Marie thomaes Hoofdplaat 29e Vrouw 2:00:09 10,537
164 79 Mike van Eck Hulst 135e Man 2:00:10 10,535
165 93 Saskia Vermeulen Kalken 30e Vrouw 2:00:14 10,53
166 125 Els Zweistra Terneuzen 31e Vrouw 2:00:40 10,492
167 81 Wendy Theune Vlissingen 32e Vrouw 2:00:46 10,483
168 67 Peter Vlerick Destelbergen-Heusden 136e Man 2:00:51 10,476
169 166 j. Folkersma Terneuzen 137e Man 2:01:09 10,45
170 39 Corine de jonge Terneuzen 33e Vrouw 2:02:05 10,37
171 190 Marc van der Male Axel 138e Man 2:02:37 10,325
172 109 Kristof van Poocke Moerbeke-Waas 139e Man 2:02:49 10,308
173 78 Geert Soens Belsele-St. Niklaas 140e Man 2:03:17 10,269
174 46 Wim Menu Kloosterzande 141e Man 2:03:28 10,254
175 9 Freer van Roeyen Axel 142e Man 2:03:39 10,239
176 58 Linda van Meurs Axel 34e Vrouw 2:04:17 10,186
177 84 Bernadette Declerck Burcht 35e Vrouw 2:05:34 10,082
178 64 Raoul van Hijfte Yerseke 143e Man 2:06:03 10,044
179 72 Sandra de Wandel Axel 36e Vrouw 2:06:23 10,017
180 83 Chantal Nachtegael Heikant 37e Vrouw 2:06:26 10,013
181 68 Myriam Baute Terneuzen 38e Vrouw 2:06:27 10,012
182 160 Saskia Smolenaers Terhole 39e Vrouw 2:06:29 10,009
183 144 Nicolien van Bezu Biervliet 40e Vrouw 2:06:45 9,988
184 142 Philip de Vroe Sleidinge 144e Man 2:08:00 9,891
185 158 Frans de rijk Vogelwaarde 145e Man 2:08:41 9,838
186 187 Linda van Gool St.-Kruis-Winkel 41e Vrouw 2:08:58 9,816
187 139 Rudy vande Velde Wachtebeken 146e Man 2:09:08 9,804
188 21 Louis van der Steen Gent 147e Man 2:12:46 9,536
189 186 Rob van Bellen hulst 148e Man 2:16:10 9,297
190 117 De Decker Maldegem 149e Man 2:17:27 9,211
191 191 Annemarie Bruch Axel 42e Vrouw 2:17:30 9,207
192 108 Anita Wieles Philippine 43e Vrouw 2:17:41 9,195
193 116 Jessie Verbeke St.-Caureins 44e Vrouw 2:17:47 9,188
194 178 Cristel Drubbel Clinge 45e Vrouw 2:26:32 8,64
195 179 Carlos de Willemaeker Allter 150e Man 2:45:56 7,63

Erpelkappersloop korte afstand - 5.9 kilometer

Plts Stnr Naam Woonplaats Plts Categ Tijd Km/u Tijd/Km
1 11 Sander d'Hont Kuitaart 1e Man 21:13 16,798 3:34
2 36 Jens Taekens Oudenaarde 2e Man 21:21 16,693 3:35
3 25 Bryan Rooseboom Zele 3e Man 22:04 16,151 3:42
4 21 Andy Cocquyt Zelzate 4e Man 23:37 15,091 3:58
5 19 Danny de Baere Waasmunster 5e Man 24:00:00 14,85 4:02
6 17 Joakim van Gasse St. Pauwels 6e Man 24:20:00 14,647 4:05
7 18 Michiel van Gasse Kieldrecht 7e Man 24:22:00 14,627 4:06
8 1 Alex Coquyt Boekhoute 8e Man 24:34:00 14,507 4:08
9 12 Ralph Schaalje Hulst 9e Man 25:33:00 13,949 4:18
10 23 Ronny van Overloop Stekene 10e Man 25:38:00 13,904 4:18
11 31 Gregory van de Kerckhove Kuurne 11e Man 25:44:00 13,85 4:19
12 37 Luc Piessens St. Gillis W 12e Man 25:59:00 13,716 4:22
13 16 Danny Degroote Gent 13e Man 26:23:00 13,509 4:26
14 6 Irma Karahotka Zottegem 1e Vrouw 26:36:00 13,398 4:28
15 35 Jaap den Doelder Terneuzen 14e Man 27:33:00 12,936 4:38
16 2 Patrick van de Veire Boekhoute 15e Man 28:01:00 12,721 4:42
17 43 Marc Goris Vosselaar 2e Vrouw 28:31:00 12,498 4:48
18 26 Jan Verbeke Antwerpen 16e Man 29:17:00 12,171 4:55
19 7 Kristiaan Gijssels Zoemrgem 17e Man 30:03:00 11,86 5:03
20 20 Linda Vanrijckeghem Waasmunster 18e Man 30:58:00 11,509 5:12
21 10 Irenee Goethals Oostakker 19e Man 30:59:00 11,503 5:12
22 24 Wendy van de Broeke Axel 3e Vrouw 31:13:00 11,417 5:15
23 22 Ronnie Verhelst Axel 20e Man 31:48:00 11,208 5:21
24 38 Daan Dieleman Zaamslag 21e Man 32:24:00 11 5:27
25 42 Josep Guimers Tereneuzen 22e Man 32:35:00 10,938 5:29
26 30 Jeroen Rintjema Axel 23e Man 34:38:00 10,291 5:49
27 41 Licia Asens Terenuzen 4e Vrouw 34:42:00 10,271 5:50
28 8 Johan de Beelde St. Niklaas 24e Man 35:11:00 10,13 5:55
29 9 Andre Maas Terneuzen 25e Man 35:21:00 10,082 5:57
30 13 Annick van der Straeten Westdorpe 5e Vrouw 35:23:00 10,073 5:57
31 14 Mariette van Gught Sinaai 26e Man 35:27:00 10,054 5:58
32 34 Aesene van Laeken Assenede 27e Man 35:32:00 10,03 5:58
33 29 Guido de Vliewgher Bachte-Maria 28e Man 36:54:00 9,659 6:12
34 4 Tamana Dieleman Axel 6e Vrouw 38:34:00 9,241 6:29
35 15 Sanne Mettepenningen Hamme 7e Vrouw 38:38:00 9,225 6:30
36 39 Jayce van Waes Zuiddorpe 8e Vrouw 38:52:00 9,17 6:32
37 5 Nancy de Vet Terneuzen 9e Vrouw 38:55:00 9,158 6:33
38 40 Ingeborg Daelman Axel 10e Vrouw 38:58:00 9,146 6:33
39 32 Kathlee van de Velde Wachtebeke 11e Vrouw 39:11:00 9,096 6:35
40 33 Dominique van den Daele Wachtebeke 12e Vrouw 40:07:00 8,884 6:45
41 27 Tessa Meyvis de Klinge 13e Vrouw 40:48:00 8,735 6:52
42 28 Lucien Meyvis de Klinge 29e Man 40:50:00 8,728 6:52
43 3 Georges Colman Rupelmonde 30e Man 41:05:00 8,675 6:54

Erpelkappersloop midden afstand 9.2 kilometer

Plts Stnr Naam Woonplaats Plts Cat. Tijd Km/u Tijd/Km
1 285 Liam de Mey Doel 1e Man 33:42:00 16,024 3:44
2 299 Kevin strubbe Adegem 2e Man 33:54:00 15,929 3:46
3 215 Geert de Keyser Ooordegem 3e Man 34:27:00 15,675 3:49
4 230 Marianne de Kok Lewedorp 1e Vrouw 35:49:00 15,077 3:58
5 246 Jeroen van Goethem Kloosterzande 4e Man 36:44:00 14,701 4:04
6 257 Remco Ivens Stekene 5e Man 37:22:00 14,451 4:09
7 274 Tristan van de Velde Assenende 6e Man 37:37:00 14,355 4:10
8 247 Jeroen van Dijk Kloosterzande 7e Man 37:51:00 14,267 4:12
9 286 Bert van Loovren wustwezel 8e Man 38:01:00 14,204 4:13
10 248 Lorenzo dHont Hulst 9e Man 38:03:00 14,192 4:13
11 268 allan van Alten Axel 10e Man 38:14:00 14,124 4:14
12 217 Paul d Hont Bottelare 12e Man 38:30:00 14,026 4:16
13 237 Peter declerck Waarschoot 13e Man 38:34:00 14,002 4:17
14 218 Cathy Poppe Terneuzen 2e Vrouw 38:46:00 13,929 4:18
15 277 Matti Buyse stekene 14e Man 39:18:00 13,74 4:22
16 236 Ronni van Acker Nieuw Namen 15e Man 39:57:00 13,517 4:26
17 287 Alain Lippens Ertvelde 16e Man 40:21:00 13,383 4:29
18 284 Jurgen Vermeirsch Antwerpen 17e Man 40:42:00 13,268 4:31
19 207 Rudi de Caluwe Sas van Gent 18e Man 40:45:00 13,252 4:31
20 253 Ko de Bruyne Kloosterzande 19e Man 40:49:00 13,23 4:32
21 279 Omar Hillaert Westdorpe 20e Man 40:59:00 13,176 4:33
22 260 Roy Wortman Axel 21e Man 41:04:00 13,149 4:33
23 231 Sjaak de Kok Lewedorp 22e Man 41:21:00 13,059 4:35
24 227 Cliff van Waesberge Botterlare 23e Man 41:53:00 12,893 4:39
25 211 Frank Schoof Destelbergen 24e Man 42:01:00 12,852 4:40
26 219 Chris Schelkens Destelbergen 25e Man 42:07:00 12,822 4:40
27 254 Dirk Breynaert Sint Niklaas 26e Man 42:47:00 12,622 4:45
28 213 Marco de Vet Axel 27e Man 42:49:00 12,612 4:45
29 271 Jacques Zaman Terneuzen 28e Man 43:00:00 12,558 4:46
30 203 Rony Adriaenssens Lokeren 29e Man 43:29:00 12,419 4:49
31 239 Werner de Witte Nieuw Namen 30e Man 43:33:00 12,4 4:50
32 270 Leo Kaijser Terneuzen 31e Man 43:37:00 12,381 4:50
33 222 Dirk de Bosscher Lokeren 32e Man 43:39:00 12,371 4:51
34 262 Wim De Greyt stekene 33e Man 43:42:00 12,357 4:51
35 295 Kees van Geloof Hulst 34e Man 43:46:00 12,338 4:51
36 233 Inge de Booij Nieuw Namen 3e Vrouw 43:48:00 12,329 4:52
37 250 Jochem de Dijcker Axel 35e Man 43:52:00 12,31 4:52
38 232 Bennie Bouterse Terneuzen 36e Man 44:00:00 12,273 4:53
39 256 Anneke Rombaut Terneuzen 4e Vrouw 44:08:00 12,236 4:54
40 278 Ronald Roctus Terneuzen 37e Man 44:59:00 12,004 4:59
41 265 Wim Lagae Temse 38e Man 45:11:00 11,951 5:01
42 258 Eddy Waelput Stekene 39e Man 45:25:00 11,89 5:02
43 272 simon Harinck Terneuzen 40e Man 45:30:00 11,868 5:03
44 242 Edwin Riemens Axel 41e Man 45:32:00 11,859 5:03
45 281 Frank Smits Hulst 42e Man 46:01:00 11,735 5:06
46 221 Ludwig van Gente Sint-Niklaas 43e Man 46:43:00 11,559 5:11
47 210 Gavier de Beelde Sint-Niklaas 44e Man 46:47:00 11,543 5:11
48 289 Jolanda Jasperse Terneuzen 5e Vrouw 46:50:00 11,53 5:12
49 269 Erwin de Waele sinaai 45e Man 47:11:00 11,445 5:14
50 264 Veerle van Eerstvelde Axel 6e Vrouw 47:40:00 11,329 5:17
51 266 Sven Celie Oostakker 46e Man 47:42:00 11,321 5:18
52 234 Freek van Roeyen Axel 47e Man 48:40:00 11,096 5:24
53 212 Ron Abuys Kloosterzande 48e Man 48:47:00 11,069 5:25
54 240 Raimon Laan Axel 49e Man 48:51:00 11,054 5:25
55 245 William Menu Hulst 50e Man 49:09:00 10,987 5:27
56 244 Willy Menu Walsoorden 51e Man 50:10:00 10,764 5:34
57 226 Hubert Roels Kloosterzande 52e Man 50:16:00 10,743 5:35
58 282 Nelly Plasschaert Hulst 7e Vrouw 50:20:00 10,728 5:35
59 263 Ronald Breepoel Sluiskil 53e Man 50:26:00 10,707 5:36
60 208 Andrea Vermote Evergem 8e Vrouw 50:44:00 10,644 5:38
61 275 Yves Bracke Zelzate 54e Man 50:47:00 10,633 5:38
62 300 Mia Ceymans Vosselaar 9e Vrouw 50:49:00 10,626 5:38
63 294 Rene de Bakker Hulst 55e Man 50:59:00 10,592 5:39
64 292 Jan Folkersma Axel 56e Man 51:18:00 10,526 5:42
65 238 Chris Verhage Zaamslag 57e Man 51:26:00 10,499 5:42
66 273 Marc de Belder Wiekevorst 58e Man 51:39:00 10,455 5:44
67 224 Claudia Paeluick Puiveelde 10e Vrouw 51:42:00 10,445 5:44
68 249 Annelies Rombaut Kieldrecht 11e Vrouw 51:50:00 10,418 5:45
69 223 Isabelle Jacobs Lokeren 12e Vrouw 51:56:00 10,398 5:46
70 261 Amber Wortman Axel 13e Vrouw 51:59:00 10,388 5:46
71 293 Samantha van Doorn Terneuzen 14e Vrouw 52:03:00 10,375 5:47
72 214 Marc van der Male Axel 59e Man 52:40:00 10,253 5:51
73 255 Didier van Nieuwenhuyze ST Kruis Winkel 60e Man 53:46:00 10,043 5:58
74 296 Emanuela Bracke Axel 15e Vrouw 54:29:00 9,911 6:03
75 243 Veerle vaan Rentergem ST Kruis Winkel 16e Vrouw 54:40:00 9,878 6:04
76 235 Erno Dupon Kieldrecht 61e Man 55:22:00 9,753 6:09
77 280 Paul Huitema Terneuzen 62e Man 55:34:00 9,718 6:10
78 206 William Verdonck Beveren 63e Man 56:05:00 9,629 6:13
79 283 Wouter Bil Terneuzen 64e Man 56:33:00 9,549 6:17
80 216 Rina Oho Stampersgat 17e Vrouw 56:48:00 9,507 6:18
81 220 Carlos de Wintmacksen Aarschot 65e Man 56:50:00 9,501 6:18
82 205 Antoine Mathys De Pinte 66e Man 57:35:00 9,378 6:23
83 228 Rudi van Waesberghe Sint-Pauwels 67e Man 58:09:00 9,286 6:27
84 252 Eddy Vandenberghen Meerbeek 68e Man 59:16:00 9,111 6:35
85 259 Marjan Bolssens Nieuw-Namen 18e Vrouw 59:19:00 9,104 6:35
86 209 Aime Samson Sint Pauwels 69e Man 59:30:00 9,076 6:36
87 229 Kimberly van Waesberghe ST-Pauwels 19e Vrouw 59:38:00 9,055 6:37
88 202 Wim Coppieters Strombeek-Beveren 70e Man 59:42:00 9,045 6:38
89 204 Andre Pieters Terneuzen 71e Man 59:50:00 9,025 6:38
90 241 Anneke de Wolff Sluiskil 20e Vrouw 59:52:00 9,02 6:39
91 297 Yves Roovers Wommelgem 72e Man 59:55:00 9,013 6:39
92 298 Ann Lommelen Ossenisse 21e Vrouw 59:59:00 9,003 6:39
93 225 Veronique Poudaen ST-Pauwels 22e Vrouw 1:00:55 8,865 6:46
94 251 Francisca Geelhoedt Axel 73e Man 1:04:13 8,409 7:08
95 276 Dick Verhelst Terneuzen 74e Man 1:05:41 8,221 7:17
96 290 Rita van Avermaet assenede 23e Vrouw 1:05:53 8,196 7:19
97 201 Greta de Vylder Sint Gillis Waas 24e Vrouw 1:05:57 8,188 7:19
98 291 Guy Gaelens Gent Brugge 75e Man 1:06:02 8,178 7:20

Erpelkappersloop lange afstand 17 kilometer

Plts Stnr Naam Woonplts Plts Cat Tijd Km/u Tijd/Km
1 456 Davy Stieperaere Wevelgem 1e Man 57:52:00 17,647 3:23
2 431 Jente Samson Berlare 2e Man 1:00:14 16,954 3:32
3 412 Maarten Seghers St.-Niklaas 3e Man 1:00:24 16,907 3:32
4 429 Sander Post Terneuzen 4e Man 1:01:57 16,484 3:38
5 427 Frederik Christiaens Berlare 5e Man 1:02:51 16,248 3:41
6 423 Dirk van Wesepoel Eeklo 6e Man 1:03:24 16,107 3:43
7 443 Mark Verhage Zaamslag 7e Man 1:04:40 15,792 3:47
8 436 Erwin van den Broeke Axel 8e Man 1:04:43 15,78 3:48
9 448 Edwin de Jaeger Zuiddorpe 9e Man 1:05:34 15,575 3:51
10 419 Geert Waelput Koewacht 10e Man 1:06:12 15,426 3:53
11 470 Martijn Kox Westdorpe 11e Man 1:06:40 15,318 3:55
12 459 Edwin de la ruelle Koewacht 12e Man 1:06:42 15,31 3:55
13 452 Joris Zaman Nieuw-Namen 13e Man 1:07:06 15,219 3:56
14 432 Marnix Hillaert Moerbeke-Waas 14e Man 1:07:53 15,043 3:59
15 414 Dennis Florussen Terneuzen 15e Man 1:08:39 14,875 4:02
16 471 Sander van Doorn Terneuzen 16e Man 1:09:04 14,786 4:03
17 438 Tony Demaret St-Kruis-Winkel 17e Man 1:09:55 14,606 4:06
18 439 Maurice van Speybroeck Evergem-Ertvelde 18e Man 1:10:50 14,417 4:09
19 442 Alexander van Walleghem Veldegem 19e Man 1:11:18 14,323 4:11
20 455 Lies Deruddere Wevelgem 1e Vrouw 1:12:43 14,044 4:16
21 428 Glen Christiaens Zele 20e Man 1:12:45 14,037 4:16
22 405 Martin Noens Kemzeke 21e Man 1:13:05 13,973 4:17
23 458 Luc Dheer Kemzeke 22e Man 1:13:36 13,875 4:19
24 462 Nick Neyt Zelzate 23e Man 1:13:58 13,806 4:20
25 445 Luc Dhont Zaffelare 24e Man 1:14:40 13,677 4:23
26 463 Tim Buyse Assenede 25e Man 1:14:57 13,625 4:24
27 409 Jochem de Beelde St.-Niklaas 26e Man 1:15:33 13,517 4:26
28 426 Jan van der Heyden Oosterzele 27e Man 1:15:40 13,496 4:26
29 434 Geerd de Ryck Stekene 28e Man 1:15:42 13,49 4:26
30 444 Sjakkie v/d Broeke Hoek 29e Man 1:15:46 13,478 4:27
31 450 Erik Bolleman Axel 30e Man 1:16:04 13,425 4:28
32 449 Leon van Bavinckhoven Terneuzen 31e Man 1:16:26 13,361 4:29
33 410 Ivan De Keyser Waasmunster 32e Man 1:16:29 13,352 4:29
34 467 Bas Jasperse Terneuzen 33e Man 1:16:42 13,314 4:30
35 406 Dimitri Cuyers Stekene 34e Man 1:16:54 13,28 4:31
36 411 Jos van Gremberghe Koewacht 35e Man 1:18:03 13,084 4:35
37 418 Philip Braem Waasmunster 36e Man 1:18:07 13,073 4:35
38 469 Frank Boerebach Hoek 37e Man 1:18:45 12,968 4:37
39 446 Theo Roels Kloosterzande 38e Man 1:18:58 12,932 4:38
40 407 Erik schelfhout Stekene 39e Man 1:19:04 12,916 4:38
41 466 Jack Mechielsen Spui 40e Man 1:19:07 12,908 4:38
42 464 Astrid Verhage Zuiddorpe 2e Vrouw 1:19:10 12,899 4:39
43 465 Yannick Vastenhout Terneuzen 41e Man 1:19:22 12,867 4:39
44 433 Eric de Meulenaere St-Gillis-Waas 42e Man 1:20:11 12,736 4:42
45 472 Leo Bracke Axel 43e Man 1:20:52 12,628 4:45
46 435 Evert Knijk Terneuzen 44e Man 1:21:12 12,576 4:46
47 451 Jean-Pierre Nolet Axel 45e Man 1:21:25 12,543 4:47
48 441 Marco Bakker Axel 46e Man 1:21:36 12,515 4:47
49 420 Martine Boute waarschoot 3e Vrouw 1:21:41 12,502 4:47
50 421 Henk de Brauwer Waarschoot 47e Man 1:21:44 12,494 4:48
51 447 Wim Strobbe Kloosterzande 48e Man 1:22:44 12,343 4:51
52 425 Ronald D'hondt Kemzeke 49e Man 1:24:09 12,135 4:56
53 460 Jan Magnus Borsbeek 50e Man 1:25:32 11,939 5:01
54 461 Gwen Krawinkel Lier 51e Man 1:25:35 11,932 5:01
55 408 J.P. Lepoudre Ichtegem 52e Man 1:25:38 11,925 5:01
56 401 Luc Kusseneers Rumst 53e Man 1:25:42 11,916 5:02
57 454 Sjaak Vroonland Lamswaarde 54e Man 1:26:10 11,851 5:03
58 424 Stefan van Damme Terneuzen 55e Man 1:27:22 11,689 5:07
59 415 Fiona Reijers Terneuzen 4e Vrouw 1:27:27 11,678 5:08
60 440 Frederic de Klerk Terneuzen 56e Man 1:27:29 11,673 5:08
61 416 Carlo Rots Laarne 57e Man 1:31:49 11,122 5:23
62 404 Nic Verkinderen Gent 58e Man 1:33:30 10,922 5:29
63 468 Anniek de Rijck Gent 5e Vrouw 1:33:44 10,895 5:30
64 430 Gerald Monteyne Oost-eeklo 59e Man 1:33:47 10,889 5:30
65 422 Els Zwiestra Terneuzen 6e Vrouw 1:34:12 10,841 5:32
66 413 Jan De Smits Evergem 60e Man 1:34:16 10,833 5:32
67 403 Chris de Koe Evergem 61e Man 1:35:14 10,723 5:35
68 437 Wim Lockefeir Nieuw-Namen 62e Man 1:40:25 10,17 5:53
69 417 Romain Bolssens Kieldrecht 63e Man 1:40:49 10,129 5:55
70 457 Louis van der Steen Gent 64e Man 1:45:30 9,68 6:11
71 402 Vivien Kingel Axel 7e Vrouw 1:49:00 9,369 6:24

Appelloop 13.8 kilometer

Plts StNr Naam Plts Nr Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- --------------------  ---- ------ ----- -------- ------ -------
1 824 Francesco Degroote Hamme 1e MAN 48:09:00 17,321 03:27
2 820 Bart Bleyaert Knesselare 2e MAN 49:04:00 16,997 03:31
3 855 Kevin Crudde Nazareth 3e MAN 51:21:00 16,241 03:41
4 817 Nen de Brauwer Waarschoot 4e MAN 53:43:00 15,526 03:51
5 813 Rudy van Guyse Stekene 5e MAN 54:53:00 15,196 03:56
6 884 Martijn Kox Westdorpe 6e MAN 54:55:00 15,187 03:57
7 871 Marnix Hillaert Moerbeke 7e MAN 55:01:00 15,159 03:57
8 863 Andy Hujbens Beveren 8e MAN 55:40:00 14,982 04:00
9 809 Alexander Vanwalleghem Veldegem 9e MAN 55:51:00 14,933 04:01
10 866 Kristof de Pan Moerbeke 10e MAN 56:09:00 14,853 04:02
11 819 Tony Demaret St-Kruis-Winkel 11e MAN 56:15:00 14,827 04:02
12 850 Kristof Vereecke Wachtebeke 12e MAN 56:56:00 14,649 04:05
13 864 Francois van de Broecke Breskens 13e MAN 57:04:00 14,614 04:06
14 818 Maurice van Speybroek Ertvelde 14e MAN 57:14:00 14,572 04:07
15 812 Martin Noens Kemzeke 15e MAN 58:06:00 14,355 04:10
16 886 Allan van Alten Axel 16e MAN 58:43:00 14,204 04:13
17 816 Patrick van Remortel Hulst 17e MAN 59:23:00 14,044 04:16
18 867 Luc D Heer Zele 18e MAN 59:34:00 14,001 04:17
19 842 Paul Bosman Koewacht 19e MAN 01:00:02 13,892 04:19
20 888 Philip Braem Vogelwaarde 20e MAN 01:00:23 13,812 04:20
21 877 Dimitri Meverser Wachtebeke 21e MAN 01:01:26 13,576 04:25
22 833 Patrick Willems Wachtebeke 22e MAN 01:01:29 13,565 04:25
23 828 Aschwin van den Abeele Zuiddorpe 23e MAN 01:01:42 13,517 04:26
24 869 Hedwig van Beveren Moerbeke 24e MAN 01:02:06 13,43 04:28
25 827 Mike van der Mark Biervliet 25e MAN 01:02:12 13,408 04:28
26 840 Bart Timmerman Lovendegem 26e MAN 01:02:28 13,351 04:29
27 883 Frank Boerebach Hoek 27e MAN 01:02:32 13,337 04:29
28 808 Geerd de Ryck Stekene 28e MAN 01:02:42 13,301 04:30
29 870 Leon van Bavinchoven Terneuzen 29e MAN 01:03:35 13,117 04:34
30 815 Martine Boute Waarschoot 1e VROUW 01:03:37 13,11 04:34
31 885 Erik Bolleman Axel 30e MAN 01:03:43 13,089 04:35
32 852 Theo Roels Kloosterzande 31e MAN 01:03:51 13,062 04:35
33 830 Jochem de Beelde Sint Niklaas 32e MAN 01:03:58 13,038 04:36
34 889 Emardo de Rijck Sint-Jansteen 33e MAN 01:04:09 13,001 04:36
35 836 Dieter Noe Moebeke 34e MAN 01:04:12 12,991 04:37
36 834 Frans Verwilligen Hulst 35e MAN 01:05:14 12,785 04:41
37 801 Jos Celic Axel 36e MAN 01:05:58 12,643 04:44
38 854 Jan de Mits   37e MAN 01:06:03 12,627 04:45
39 849 Jean-Pierre Nolet Axel 38e MAN 01:06:16 12,586 04:46
40 873 Koen Koutstaal Hulst 39e MAN 01:06:22 12,567 04:46
41 862 Jos van Gremberghe Koewacht 40e MAN 01:06:30 12,541 04:47
42 872 Luc de Coninck Eeklo 41e MAN 01:06:52 12,473 04:48
43 874 Gino Dhanis Sint Jansteen 42e MAN 01:07:04 12,435 04:49
44 853 Niek van Belzen Middelburg 43e MAN 01:07:56 12,277 04:53
45 860 Jacco Lucasse Zaamslag 44e MAN 01:08:03 12,256 04:53
46 838 Ellen van Leuven Sint Jansteen 2e VROUW 01:09:06 12,069 04:58
47 857 Ferdie de Klerk Terneuzen 45e MAN 01:09:11 12,055 04:58
48 831 Wim Lockefeer Nieuw Namen 46e MAN 01:09:39 11,974 05:00
49 807 Eric de Meulenaere St-Gillis-Waas 47e MAN 01:09:50 11,943 05:01
50 868 Philip Vioen Koewacht 48e MAN 01:10:00 11,914 05:02
51 835 Michael Verstraeten Moerbeke 49e MAN 01:10:03 11,906 05:02
52 858 Frankie Bontinckx Dendermonde 50e MAN 01:10:30 11,83 05:04
53 804 Dirk van den Hoecke   51e MAN 01:12:16 11,541 05:11
54 851 Jochem de Dycker Axel 52e MAN 01:13:32 11,342 05:17
55 876 Josa van der Vliet Terneuzen 3e VROUW 01:14:13 11,237 05:20
56 859 Ko de Koeijer Zaamslag 53e MAN 01:14:38 11,175 05:22
57 890 Anniek de Rijck Sint Jansteen 4e VROUW 01:14:46 11,155 05:22
58 822 Jessica de Vet Axel 5e VROUW 01:16:03 10,966 05:28
59 839 Alex van Leuven Sint Jan Steen 54e MAN 01:16:08 10,954 05:28
60 881 Imo Jongepier Nieuw en Sint Joosla 55e MAN 01:16:32 10,897 05:30
61 880 Rob van Bellen Hulst 56e MAN 01:16:44 10,869 05:31
62 843 Els Zweisstra Terneuzen 6e VROUW 01:16:48 10,859 05:31
63 865 Kristof van Poucke Moerbeke 57e MAN 01:16:53 10,848 05:31
64 893 Filip Goeman Waarschoot 58e MAN 01:18:42 10,597 05:39
65 892 Marcel de Cock Vogelwaarde 59e MAN 01:18:44 10,593 05:39
66 802 Fermen van de Woestijne Watervliet 60e MAN 01:19:11 10,533 05:41
67 878 Gerrit LAngenberg Sluiskil 61e MAN 01:19:50 10,447 05:44
68 845 Rudy van de Velde Wachtebeke 62e MAN 01:20:52 10,313 05:49
69 847 Gerald Monteyne Oosteeklo 63e MAN 01:21:01 10,294 05:49
70 803 Harry Durick Kalken 64e MAN 01:21:14 10,267 05:50
71 844 Lois van der steen Gent 65e MAN 01:21:35 10,223 05:52
72 856 Annemarie Bruch Axel 7e VROUW 01:22:01 10,169 05:54
73 879 Jos van Bellen Hulst 66e MAN 01:23:08 10,032 05:58
74 875 Marc van der Male Axel 67e MAN 01:23:43 9,962 06:01
75 891 Carin Koster Terneuzen 8e VROUW 01:23:57 9,934 06:02
76 846 Linda van Gool Sint-Kruis-Winkel 9e VROUW 01:24:36 9,858 06:05
77 848 Philip De Vroe Sint-Kruis-Winkel 68e MAN 01:24:40 9,85 06:05
78 823 Carlos De Willemacker Aalter 69e MAN 01:27:39 9,515 06:18
79 887 Maurice Dhaese Lokeren 70e MAN 01:27:44 9,506 06:18
80 832 Jakobus Meulenberg Oudelande 71e MAN 01:28:18 9,445 06:21
81 826 Cindy van de Brande Hulst 10e VROUW 01:30:58 9,168 06:32
82 814 Antoine Mathys de Pinte 72e MAN 01:36:12 8,669 06:55

Appelloop 9.2 kilometer

Plts StNr Naam Plts Nr Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ----  ------ ----- -------- ------ -------
1 643 Kristof de Smet Zottegem 1e Man 32:41:00 16,889 03:33
2 621 Sander d Hont Kuitaart 2e Man 32:54:00 16,778 03:34
3 613 Ronny Samson Bealare 3e Man 35:55:00 15,369 03:54
4 632 Joos Pauwel Kleit 4e Man 36:26:00 15,151 03:57
5 705 Didier Verlee sinaai 5e Man 37:28:00 14,733 04:04
6 686 tony Lauret Zaamslag 6e Man 37:53:00 14,571 04:07
7 648 Remco Ivens terneuzen 7e Man 37:55:00 14,558 04:07
8 708 Jeroen van Dijk Kloosterzande 8e Man 38:05:00 14,495 04:08
9 668 ronni van Acker Nieuw-Namen 9e Man 38:19:00 14,406 04:09
10 685 Chris de Groote Zelzate 10e Man 38:32:00 14,325 04:11
11 716 ard-Jan Deurwaarder Axel 11e Man 39:16:00 14,058 04:16
12 654 Lorenzo d'hont Hulst 12e Man 39:23:00 14,016 04:16
13 601 Patrick de Sutter Stekene 13e Man 39:28:00 13,986 04:17
14 629 Evert Kuijk terneuzen 14e Man 39:38:00 13,928 04:18
15 662 Cathy Poppe terneuzen 1e Vrouw 39:48:00 13,869 04:19
16 647 Peter Declerck Waarschoot 15e Man 40:18:00 13,697 04:22
17 703 Peter van de abeele Kloosterzande 16e Man 40:21:00 13,68 04:23
18 701 Tarsten van de velde assenede 17e Man 40:32:00 13,618 04:24
19 661 Paul Haertjens Boekhoute 18e Man 40:34:00 13,607 04:24
20 671 Wim de Feijter Terneuzen 19e Man 40:42:00 13,563 04:25
21 603 Rudi de Caluwe Sas van Gent 20e Man 41:09:00 13,414 04:28
22 600 Luc Kusseneers Rumst 21e Man 41:18:00 13,366 04:29
23 719 Omar hillaert westdorpe 22e Man 41:41:00 13,243 04:31
24 683 Ronny Smet Sinaai 23e Man 41:45:00 13,222 04:32
25 669 Ko de Bruijne Kloosterzande 24e Man 41:52:00 13,185 04:33
26 720 Gilles Faas Terneuzen 25e Man 42:02:00 13,132 04:34
27 666 wim De Greyt stekene 26e Man 42:04:00 13,122 04:34
28 679 Frits Vervaet Walsoorden 27e Man 42:11:00 13,086 04:35
29 620 Frank Schoof Destelbergen 28e Man 42:18:00 13,05 04:35
30 609 Didier van den Bussche Stekene 29e Man 42:29:00 12,993 04:37
31 642 Menno van der Zande Philippine 30e Man 42:34:00 12,968 04:37
32 717 Ard-Jan Bakker Axel 31e Man 42:42:00 12,927 04:38
33 610 Carlo Nobus Eede 32e Man 42:47:00 12,902 04:39
34 641 Brigitte Freijzer Terhole 2e Vrouw 43:11:00 12,783 04:41
35 604 Rony Adriaenssens Lokeren 33e Man 43:30:00 12,69 04:43
36 663 Werner de witte Nieuw-namen 34e Man 43:34:00 12,67 04:44
37 622 Kurt Schreyen Evergem 35e Man 43:39:00 12,646 04:44
38 707 william Helskens St-Kruis-winkel 36e Man 43:51:00 12,588 04:45
39 718 Edmond Helskens Zelzate 37e Man 43:56:00 12,564 04:46
40 673 Johan Dekker Middelburg 38e Man 44:18:00 12,46 04:48
41 655 Natasja de Booij Walsoorden 3e Vrouw 44:22:00 12,442 04:49
42 664 Inge de Booij Graauw 4e Vrouw 44:35:00 12,381 04:50
43 674 Erwin de Waele sinaai 39e Man 44:42:00 12,349 04:51
44 633 Stefan van Damme Terneuzen 40e Man 44:47:00 12,326 04:52
45 628 Steven Slock Axel 41e Man 44:56:00 12,285 04:53
46 638 Leo Kayser Terneuzen 42e Man 45:06:00 12,239 04:54
47 630 Jan Boonman Axel 43e Man 45:18:00 12,185 04:55
48 624 Pascal Rikers Sas van Gent 44e Man 45:38:00 12,096 04:57
49 637 Simon Harinck Terneuzen 45e Man 45:47:00 12,057 04:58
50 657 Wendy van de Velde Kruishoutem 5e Vrouw 46:04:00 11,983 05:00
51 626 Corina van de Wege Philippine 6e Vrouw 46:12:00 11,948 05:01
52 639 Cedric de Beelde St-Niklaas 46e Man 46:25:00 11,892 05:02
53 656 Koen Tuyteleers Kruishoutem 47e Man 46:28:00 11,879 05:03
54 670 Eddy Waelput stekene 48e Man 46:32:00 11,862 05:03
55 700 Johan Brouwers terneuzen 49e Man 46:39:00 11,833 05:04
56 694 Fiona Reijers Terneuzen 7e Vrouw 46:47:00 11,799 05:05
57 696 Marcel Kollijn Terhole 50e Man 46:49:00 11,791 05:05
58 635 Jurgen Verstraeten st-jansteen 51e Man 46:53:00 11,774 05:05
59 711 Ronald roctus Terneuzen 52e Man 47:12:00 11,695 05:07
60 625 Marianne Knijff Philippine 8e Vrouw 47:36:00 11,597 05:10
61 612 Patrick Ceuppens Halle 53e Man 47:50:00 11,54 05:11
62 712 Ronald Breepoel sluiskil 54e Man 48:01:00 11,496 05:13
63 665 Ludwig Van Geyte Zele 55e Man 47:07:00 11,472 05:13
64 675 Veerle van Eerstvelde Oostakker 9e Vrouw 48:07:00 11,472 05:13
65 676 Sven Celie Oostakker 56e Man 48:09:00 11,464 05:14
66 678 Patric Kint Breda 57e Man 48:22:00 11,413 05:15
67 685 Chris de Groote Zelzate 58e Man 48:38:00 11,35 05:17
68 614 Freer van Roeyen Axel 59e Man 48:41:00 11,339 05:17
69 715 Marc Veenhoute Axel 60e Man 48:43:00 11,331 05:17
70 618 Jos Put Vlissingen 61e Man 48:49:00 11,308 05:18
71 689 Geert vanHoof Sleidinge 62e Man 49:13:00 11,216 05:20
72 615 Aureel Waarschoot 63e Man 49:39:00 11,118 05:23
73 607 Hendriek de Maayer Nieuw Namen 10e Vrouw 49:54:00 11,062 05:25
74 651 Ron Abuys Klooster 64e Man 50:16:00 10,981 05:27
75 652 Saskia Smolenaers Terhole 11e Vrouw 50:26:00 10,945 05:28
76 684 annelies rombout Kieldrecht 12e Vrouw 50:36:00 10,909 05:30
77 698 Jan Folkersma Axel 65e Man 50:40:00 10,895 05:30
78 702 Tim Buysse assenede 66e Man 51:15:00 10,771 05:34
79 704 Yves Bracke Zelzate 67e Man 51:16:00 10,767 05:34
80 660 Erno Dupon Kieldrecht 68e Man 51:23:00 10,743 05:35
81 702 Tim Buysse assenede 69e Man 51:32:00 10,712 05:36
82 681 Carine Cleemput Zelzate 13e Vrouw 51:36:00 10,698 05:36
83 672 Claudia Paeluick Puienvelde 14e Vrouw 51:38:00 10,691 05:36
84 693 Margo Hermans Ossenisse 15e Vrouw 51:42:00 10,677 05:37
85 699 Maartje van der Klooster Terhole 16e Vrouw 51:43:00 10,674 05:37
86 697 Eric van der Klooster Terhole 70e Man 51:47:00 10,66 05:37
87 677 chris Verhage Zaamslag 71e Man 52:30:00 10,514 05:42
88 623 Norbert Ingels Evergem 72e Man 52:40:00 10,481 05:43
89 690 Caroline de Waal Evergem 17e Vrouw 53:21:00 10,347 05:47
90 606 William Verdonk Beveren-Waas 73e Man 53:28:00 10,324 05:48
91 682 Stefan de Saedeleer Zelzate 74e Man 54:10:00 10,191 05:53
92 713 Yves Roovens Wommelgem 75e Man 54:28:00 10,135 05:55
93 649 Rudy van Waesberghe sint-Pauwels 76e Man 54:32:00 10,122 05:55
94 616 Jurgen Lippens Waarschoot 77e Man 55:10:00 10,006 05:59
95 695 Joseph de Schrijver Lamswaarde 78e Man 55:21:00 9,973 06:00
96 619 Veerle van Rentergem Sint-Kruis-Winkel 18e Vrouw 56:00:00 9,857 06:05
97 658 Jacky dooms Terneuzen 79e Man 56:04:00 9,845 06:05
98 688 Marc de Belder Wierevorst 80e Man 56:44:00 9,73 06:10
99 645 Noré Bosman Melsele 19e Vrouw 57:07:00 9,664 06:12
100 653 Paul Huitema Terneuzen 81e Man 57:13:00 9,648 06:13
101 658 Jacky dooms Terneuzen 82e Man 57:16:00 9,639 06:13
102 646 Lotje Buijs terhole 20e Vrouw 57:19:00 9,631 06:13
103 706 Monique van Bellen hulst 21e Vrouw 57:22:00 9,622 06:14
104 659 Marian van Voren Terneuzen 22e Vrouw 57:41:00 9,569 06:16
105 680 Hubert Roels Kloosterzande 83e Man 57:47:00 9,553 06:16
106 611 Wim Coppieters Stroombeek-Bever 84e Man 57:53:00 9,536 06:17
107 650 Kimberly van Waesberghe sint-Pauwels 23e Vrouw 57:57:00 9,525 06:17
108 667 Maria van Belle Ertvelde 24e Vrouw 01:00:07 9,182 06:32
109 634 Aime Samson st-Pauwels 85e Man 01:02:46 8,794 06:49
110 636 Lilian Cambeen Hulst 25e Vrouw 01:02:53 8,778 06:50
111 644 Elly Broeckaart Terhole 86e Man 01:03:13 8,732 06:52
112 641 Brigitte Freijzer Terhole 26e Vrouw 01:03:57 8,632 06:57
113 631 Willem van der Heyden Kieldrecht 87e Man 01:04:18 8,585 06:59
114 709 rita van Avermaet Assenede 27e Vrouw 01:04:26 8,567 07:00
115 710 Guy Gaelens gentBrugge 88e Man 01:04:29 8,56 07:00
116 605 Greta de Vylder Sint-Gillis Waas 28e Vrouw 01:06:50 8,259 07:15

Appelloop 6 kilometer

Plts StNr Naam plts Nr Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- --------------------  ---- ------ ----- -------- ------ -------
1 550 Frederic de Backer Waregem 1e MAN 20:21 17,543 03:25
2 584 Mark Verhage Zaamslag 2e MAN 20:29 17,429 03:26
3 573 Michiel van Gasse Kieldrecht 3e MAN 22:57 15,556 03:51
4 517 Andy Cocquyt Zelzate 4e MAN 24:00:00 14,875 04:02
5 533 Paul d'Hont Bottelare 5e MAN 24:07:00 14,803 04:03
6 521 Alex Cocquit Boekhoute 6e MAN 24:13:00 14,742 04:04
7 572 Joakim van Gasse st Pauwels 7e MAN 24:53:00 14,347 04:10
8 576 Ben van Vliet Terneuzen 8e MAN 25:09:00 14,195 04:13
9 581 Christian Herwegh Axel 9e MAN 25:23:00 14,064 04:15
10 527 Danny de Groote Gent 10e MAN 26:04:00 13,696 04:22
11 525 Douwe Wortman Axel 11e MAN 26:13:00 13,617 04:24
12 503 Irma Varahotka Zottegem 1e VROUW 26:20:00 13,557 04:25
13 565 Gregory van de Kerckhove Kuurne 12e MAN 26:33:00 13,446 04:27
14 513 Racph Schaalje Hulst 13e MAN 26:54:00 13,271 04:31
15 558 Gert de Groote Zelzate 14e MAN 27:05:00 13,182 04:33
16 529 Sabine Vasseur Axel 2e VROUW 27:22:00 13,045 04:35
17 583 Matti Buysse Stekene 15e MAN 27:27:00 13,005 04:36
20 571 Tom van Vliet Zwijnaarde 16e MAN 28:23:00 12,578 04:46
21 542 Rudy van Halle Velkem 17e MAN 28:35:00 12,49 04:48
22 590 Gert Jan Menheere Hulst 18e MAN 29:18:00 12,184 04:55
23 547 Ides Cocquyt Grembergen 19e MAN 29:22:00 12,157 04:56
24 535 Lindsay de Cock Zottegem 3e VROUW 29:28:00 12,115 04:57
25 575 Ron Salome Kloosterzande 20e MAN 29:33:00 12,081 04:57
26 505 Nic Verkinderen Gent 21e MAN 29:36:00 12,061 04:58
27 520 Patricia Dieleman Pieters Terneuzen 4e VROUW 29:49:00 11,973 05:00
28 582 Sandra Beun Axel 5e VROUW 29:56:00 11,927 05:01
29 556 Bruno van Caelenberg Koekelberg 22e MAN 30:00:00 11,9 05:02
30 539 Jan Verbeke Antwerpen 23e MAN 30:05:00 11,867 05:03
31 544 Ton de Rudder Temse 24e MAN 30:23:00 11,75 05:06
32 554 Edwin Riemens Axel 25e MAN 30:26:00 11,731 05:06
33 541 Caroline Govaere Belgie 6e VROUW 30:29:00 11,711 05:07
34 586 Lucia Asensie Belgie 7e  VROUW 31:19:00 11,4 05:15
35 587 Maria Ponce Barrero Terneuzen 8e VROUW 31:22:00 11,382 05:16
36 569 Jolanda Scheele Axel 9e VROUW 31:28:00 11,345 05:17
37 570 Soffie van Heule Lovendegem 10e VROUW 32:15:00 11,07 05:25
38 579 Colin van Nuffel Dendermonde 11e VROUW 32:24:00 11,019 05:26
39 578 Owen van Nuffel Dendermonde 26e MAN 32:35:00 10,957 05:28
40 577 Erwin van Nuffel Dendermonde 27e MAN 32:38:00 10,94 05:29
41 575 Erik de Geul Asten 28e MAN 33:06:00 10,785 05:33
42 532 Bertrand Haeck Beernem 29e MAN 33:12:00 10,753 05:34
43 536 Ignale van Nevel Oostkamp 30e MAN 33:33:00 10,641 05:38
44 516 Irene Goethals Terneuzen 31e MAN 33:49:00 10,557 05:41
45 574 Salome Bernatte Kloosterzande 12e VROUW 33:54:00 10,531 05:41
46 555 Mark Coppens Axel 32e MAN 33:56:00 10,521 05:42
47 524 Jacqueline d'Hont Kuitaart 13e VROUW 34:00:00 10,5 05:42
48 561 Guido de Vliegher Bachte Maria Leerne 33e MAN 34:05:00 10,474 05:43
49 510 Andre Maes Terneuzen 34e MAN 34:17:00 10,413 05:45
50 553 Annick van der Straeten Westdorpe 14e VROUW 34:25:00 10,373 05:47
51 568 Petra Ulijn Terneuzen 15e VROUW 34:33:00 10,333 05:48
52 537 Johan de Beelde St Niklaas 35e MAN 34:36:00 10,318 05:48
53 538 Paulette de Huyvetter Zelzate 16e VROUW 34:44:00 10,278 05:50
54 502 kristian Gijssels St Pauwls 17e VROUW 35:09:00 10,156 05:54
55 523 Amber Wortman Axel 18e VROUW 35:16:00 10,123 05:55
56 566 Imeloa de Pooter Terneuzen 36e MAN 35:26:00 10,075 05:57
57 552 Arsene van Laeken Assenede 37e MAN 35:31:00 10,052 05:58
58 560 Joke Cornelissen Terneuzen 38e MAN 35:38:00 10,019 05:59
59 526 Ronnie Verhelst Axel 39e MAN 36:06:00 9,889 06:04
60 588 Ricardo Sudreu Terneuzen 40e MAN 36:11:00 9,866 06:04
61 585 Josep Guimera Terneuzen 41e MAN 36:14:00 9,853 06:05
62 567 Julina Hoogenberg Axel 19e VROUW 36:47:00 9,705 06:10
63 519 Shirly de Meyer Zelzate 20e VROUW 37:35:00 9,499 06:18
64 545 Emanuela Bracke Axel 21e VROUW 37:44:00 9,461 06:20
65 580 Ann Lommelen Ossenisse 22e VROUW 38:18:00 9,321 06:26
66 540 Leo Bracke Axel 42e MAN 38:23:00 9,301 06:27
67 551 Geertje van den Broeke Axel 23e VROUW 39:11:00 9,111 06:35
68 511 Georges Coman Rupelmonde 43e MAN 39:36:00 9,015 06:39
69 522 Marie Jeanne Weemaes St Gillis Waes 24e VROUW 39:56:00 8,94 06:42
70 546 Dominique Van Den Daele Wachtebeke 44e MAN 40:10:00 8,888 06:45
71 563 Cinthia Yskout St Pauwels 25e VROUW 40:16:00 8,866 06:46
72 509 Andre van Goethem St. Gillis Waes 45e MAN 40:31:00 8,811 06:48
74 507 Tamara Dieleman Axel 26e VROUW 40:34:00 8,8 06:49
75 508 Liana de Feyter Axel 27e VROUW 40:37:00 8,789 06:49
77 514 Lisette Beelen Halle 28e VROUW 41:26:00 8,616 06:57
78 564 Francisca Geelhoedt Axel 29e VROUW 41:56:00 8,455 07:00
79 543 Bianca Fossen Boekhoute 30e VROUW 43:37:00 8,185 07:19
80 563 Cinthia Yskout St Pauwels 31e VROUW 43:43:00 8,166 07:20
81 512 Vik van der  Plas Brussel 46e MAN 01:02:06 5,749 10:26

Schrijf een commentaar: (Klik hier)

123website.nl
Tekens over: 160
OK Verzenden.
Bekijk alle commentaren

Nieuwe commentaren

23.02 | 07:33

Beste,
Is een beoogde eindtijd van 2.30 u aanvaardbaar voor de organisatie op de halve?
Wat is de inschrijvingsprijs op de dag zelf?

Bedankt en Groeten

Tillo

...
21.02 | 11:53

Je kan ALTIJD op de dag zelf inschrijven Steven!

...
21.02 | 11:52

Voorinschrijving is alleen voor de Halve Marathon aangezien dit voor ons en deelnemers vanwege drukte gemakkelijker is. Je kan ALTIJD op de dag zelf inschrijven

...
21.02 | 11:42

Is er onderweg ook een drankpost?

...
Je vindt deze pagina leuk