Uitslagen 2013-2014

Ronde Drieschouwen (10 Engelse Mijl van Axel) 15/2/2014 5 - 8,2 - 16 Kilometer

5 kilometer

Plts StNr Naam Woonplaats Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- --------------------  ---- ------ ----- -------- ------ -------
1 511 Kevin Strubbe Adegem 1e Man 17:16 17,375 3:27
2 530 Michael Penne Sinaai 2e Man 17:20 17,308 3:28
3 512 Mauro Cooman Lede 3e Man 18:20 16,364 3:40
4 532 Joos Pauwel Kleit 4e Man 18:27 16,26 3:41
5 529 Niek Wieland Axel 5e Man 19:00 15,789 3:48
6 526 Patrick de Sutter Stekene 6e Man 19:08 15,679 3:49
7 533 Pol van de Vijver Koewacht 7e Man 20:40 14,516 4:08
8 506 Jos Goossens Deinze 8e Man 21:04 14,241 4:12
9 522 Dirk Covent Halle-Zoersel 9e Man 21:22 14,041 4:16
10 515 Sabine Vasseur Axel 1e Vrouw 22:06 13,575 4:25
11 521 Alwin Bolleman Axel 10e Man 22:14 13,493 4:26
12 538 Jean Pierre Nolet Axel 11e Man 22:20 13,433 4:28
13 503 Freddy Verstichel Stekene 12e Man 23:08 12,968 4:37
14 534 Ronald Roctus Terneuzen 13e Man 23:40 12,676 4:44
15 518 Pascal Rikers Sas van Gent 14e Man 24:00:00 12,5 4:48
16 537 Juliana Hoogenberg Axel 2e Vrouw 24:09:00 12,422 4:49
17 520 Jan Verbeke Antwerpen 15e Man 24:11:00 12,405 4:50
18 510 Linda van Rijckegem Waasmunster 3e Vrouw 24:30:00 12,245 4:54
19 517 Ludwig van Geyte Hersevelde 16e Man 24:44:00 12,129 4:56
20 535 Georges Vonk St Gillis 17e Man 24:54:00 12,048 4:58
21 523 William Goossens Kieldrecht 18e Man 21:56 13,678 4:23
22 524 Jonas Wagenaer Melsele 19e Man 26:18:00 11,407 5:15
23 514 Daisy van der Haegen Oordegem 4e Vrouw 26:23:00 11,371 5:16
24 508 Irenee Goethals Oostakker 20e Man 26:36:00 11,278 5:19
25 502 Andre Maes Terneuzen 21e Man 27:36:00 10,87 5:31
26 519 Annemarie Verbeke Antwerpen 5e Vrouw 27:42:00 10,83 5:32
27 513 Johan de Beelde St. Niklaas 22e Man 27:58:00 10,727 5:35
28 527 Arnick van der Straeten Westdorpe 6e Vrouw 28:14:00 10,626 5:38
29 507 Andre van Goethem St Gillis Waes 23e Man 28:50:00 10,405 5:46
30 525 Georges Colman Rupelmonde 24e Man 30:15:00 9,917 6:03
31 539 Jac Verberkmoes Axel 25e Man 32:10:00 9,326 6:26
32 516 Marie Jeanne Weemaes St. Gillis Waes 7e Vrouw 32:36:00 9,202 6:31


8,2 kilometer

Plts StNr Naam Woonplaats Uitslag Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ----  ------ ----- -------- ------ -------
1 625 Sander Post Terneuzen 1e Man 28:35:00 16,793 3:34
2 633 Bart Haesebeyt Zottegem 2e Man 28:54:00 16,609 3:36
3 674 Francesco de Groote Gent 3e Man 30:07:00 15,938 3:45
4 658 Didier Verlee Sinaai 4e Man 30:32:00 15,721 3:49
5 646 Anton Smaggghe Gent 5e Man 30:34:00 15,703 3:49
6 650 Martijn Kox Westdorpe 6e Man 32:04:00 14,969 4:00
7 638 Ronny Wagenaer Melsele 7e Man 32:27:00 14,792 4:03
8 631 Peter de Clerck Waarschoot 8e Man 33:00:00 14,545 4:07
9 617 Danny de Baere Waasmunster 9e Man 33:26:00 14,357 4:10
10 603 Dimitri Cuyvers Stekene 10e Man 33:52:00 14,173 4:14
11 620 Chris Schelkens Doudenoule 11e Man 33:59:00 14,125 4:14
12 632 Gert-Jan Kolijn Terneuzen 12e Man 34:06:00 14,076 4:15
13 635 Ard van Houte Heikant 13e Man 34:10:00 14,049 4:16
14 645 Bart Smessaert Aalter 14e Man 34:19:00 13,987 4:17
15 655 Remco Ivens Stekene 15e Man 35:11:00 13,643 4:23
16 640 Stefan van Damme Terneuzen 16e Man 35:15:00 13,617 4:24
17 672 Rene Florussen Terneuzen 17e Man 35:19:00 13,591 4:24
18 665 Joakim van Gasse sint Pauwels 18e Man 36:11:00 13,266 4:31
19 642 Jos van Gremberghe Koewacht 19e Man 36:15:00 13,241 4:31
20 666 Gert de Groote Zelzate 20e Man 36:31:00 13,145 4:33
21 667 Chris de Groote Zelzate 21e Man 36:34:00 13,127 4:34
22 679 Lauran van den Dries Kloosterzande 22e Man 37:15:00 12,886 4:39
23 621 Jochem de Beelde Sint Niklaas 23e Man 37:26:00 12,823 4:40
24 673 Trui Gonnissen Philipine 1e Vrouw 37:35:00 12,772 4:41
25 653 Bennie Bouterse Terneuzen 24e Man 37:37:00 12,76 4:42
26 609 Luc Rogiers Lede 25e Man 37:41:00 12,738 4:42
27 616 Werner de Witte Nieuw Namen 26e Man 37:47:00 12,704 4:43
28 637 Leo Kaijser Terneuzen 27e Man 37:49:00 12,693 4:43
29 639 Simon Harinck Terneuzen 28e Man 37:59:00 12,637 4:44
30 681 William Helskens St-Kruis-Winkel 29e Man 39:18:00 12,214 4:54
31 677 Marc Goris Vosselaar 30e Man 39:22:00 12,193 4:55
32 608 Kristof van de Wiele Oudenaarde 31e Man 39:44:00 12,081 4:58
33 634 Marianne Knijf Philippine 2e Vrouw 40:50:00 11,755 5:06
34 605 Patrick Ceuppens Halle 32e Man 40:53:00 11,741 5:06
35 648 Daan Dieleman Zaamslag 33e Man 41:01:00 11,703 5:07
36 654 Erno Dufon Kieldrecht 34e Man 41:06:00 11,679 5:08
37 671 Ferre Obbels Nijlen 35e Man 41:27:00 11,58 5:10
38 626 Rudy Vlyminck Sint-Gillis Waas 36e Man 41:40:00 11,52 5:12
39 636 Etienne Vlegels Stekene 37e Man 42:26:00 11,312 5:18
40 629 Kimberley van Waesberghe Sint Pauwels 3e Vrouw 42:28:00 11,303 5:18
41 680 Geerd de Ryck Stekene 38e Man 42:30:00 11,294 5:18
42 647 Annelies Rombaut Kieldrecht 4e Vrouw 42:33:00 11,281 5:19
43 641 Rony Pede   39e Man 42:39:00 11,254 5:19
44 614 Barry van Aertselaere Zwijndrecht 40e Man 42:44:00 11,232 5:20
45 678 wim Kint Kloosterzande 41e Man 43:07:00 11,133 5:23
46 612 Marian van Voren Terneuzen 5e Vrouw 43:13:00 11,107 5:24
47 607 Andrea Vermote Evergem 6e Vrouw 43:18:00 11,085 5:24
48 664 Carla Zegers   7e Vrouw 43:59:00 10,913 5:29
49 628 Roger Platjouw Axel 42e Man 44:10:00 10,868 5:31
50 676 Mia Cleymans Vosselaaar 8e Vrouw 44:14:00 10,852 5:31
51 663 Joke cornelissen Terneuzen 9e Vrouw 44:23:00 10,815 5:32
52 622 Cedric de Beelde Sint Niklaas 43e Man 44:36:00 10,762 5:34
53 606 Francois Illegems Hingene 44e Man 44:44:00 10,73 5:35
54 659 Luc Lanaye Sinaai 45e Man 44:54:00 10,69 5:36
55 649 Bram Dees Philippine 46e Man 45:01:00 10,663 5:37
56 675 Mario Rijckaerd Axel 47e Man 45:24:00 10,573 5:40
57 651 Werner Heymans Sinaai 48e Man 45:27:00 10,561 5:40
58 618 Isabelle Jacobs Lokeren 10e Vrouw 45:34:00 10,534 5:41
59 661 Marie-France Dubs st-kruis-Winkel 11e Vrouw 45:41:00 10,507 5:42
60 619 Leander van Haver Elversele 49e Man 45:46:00 10,488 5:43
61 662 Natasja Rijk Hulst 12e Vrouw 46:22:00 10,352 5:47
62 613 Sanne Mettepenningen Hamme 13e Vrouw 46:48:00 10,256 5:51
63 610 Claudia Paelinck Sinaai 14e Vrouw 46:52:00 10,242 5:51
64 630 Rudi van Waesberghe Sint Pauwels 50e Man 46:55:00 10,231 5:51
65 623 Rita Bijl Zwijndrecht 15e Vrouw 47:23:00 10,13 5:55
66 643 Katy de Meyere Sleidinge 16e Vrouw 48:21:00 9,928 6:02
67 644 Patrick Pieters Terneuzen 51e Man 48:30:00 9,897 6:03
68 670 Maria van Belle Sleidinge 17e Vrouw 49:05:00 9,779 6:08
69 624 Willem-Jan de Koeyer Axel 52e Man 49:14:00 9,749 6:09
70 656 Mirella den Beer Axel 18e Vrouw 49:28:00 9,704 6:11
71 660 Domenique van dn Daele Wachtebeke 19e Vrouw 52:07:00 9,21 6:30
72 652 Brigitte de Vrieze Melsele 20e Vrouw 54:16:00 8,845 6:47
73 604 Lizette Beelen Halle 21e Vrouw 55:10:00 8,701 6:53
74 657 Dick Verhels Terneuzen 53e Man 55:19:00 8,677 6:54
75 601 Greta De Vylder St-Gillis Waas 22e Vrouw 56:49:00 8,448 7:06
76 668 Rita van Avermaet assenede 23e Vrouw 56:52:00 8,441 7:06
77 669 Guy Gaellens Gentbrugge 54e Man 56:58:00 8,426 7:07
78 600 Guido Andries Sint Niklaas 55e Man 57:05:00 8,409 7:08
79 611 Vik Vandenplas Brussel 56e Man 1:06:15 7,245 8:16
80 615 Willem van Der Heyden Kieldrecht 57e Man 1:06:38 7,204 8:19


16 kilometer (10 EM)

Plts StNr Naam Woonplaasts Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- ------------- ------ ----- -------- ------ -------
1 829 Thomas Buyle Laarne 1e Man 56:32:00 16,981 3:32
2 844 Dirk van Wesepoel Eeklo 2e Man 57:26:00 16,715 3:35
3 851 Benjamin Gerrits Axel 3e Man 58:57:00 16,285 3:41
4 831 Erwin van den Broeke Axel 4e Man 59:18:00 16,189 3:42
5 805 Eddy Merckx Antwerpen 5e Man 1:00:21 15,907 3:46
6 856 Edwin de la Ruelle Koewacht 6e Man 1:02:09 15,447 3:53
7 860 Joris Zaman Nieuw-Namen 7e Man 1:02:12 15,434 3:53
8 835 Andy Huybens Beveren 8e Man 1:03:15 15,178 3:57
9 809 Patrick van Remortel Hulst 9e Man 1:05:07 14,743 4:04
10 818 Jo Verfaillie Oostakker 10e Man 1:05:23 14,683 4:05
11 804 Martin Noens Kemzeke 11e Man 1:06:17 14,483 4:08
12 857 Sander van Doorn Terneuzen 12e Man 1:07:20 14,308 4:11
13 813 Endy Slock Axel 13e Man 1:07:26 14,236 4:12
14 815 Dennis Florussen Terneuzen 14e Man 1:07:28 14,229 4:13
15 854 Leo Bracke Axel 15e Man 1:07:33 14,212 4:13
16 826 Marc Markusse Terneuzen 16e Man 1:07:49 14,156 4:14
17 852 Luc D'heer Moerbeke 17e Man 1:08:49 13,95 4:18
18 839 Bart Teirlynk Sint-Kruis-Wi 18e Man 1:11:17 13,467 4:27
19 820 Tonny van Aertselaere Melsele 19e Man 1:11:34 13,414 4:28
20 855 Paul Bosman Beveren 20e Man 1:11:46 13,377 4:29
21 812 Frans Verwilling Hulst 21e Man 1:11:56 13,346 4:29
22 817 Filip Coppens Oordegem 22e Man 1:12:34 13,229 4:32
23 827 Ivan de Keyser Waesmunster 23e Man 1:12:47 13,19 4:32
24 806 Pascal Fauconnier Schoten 24e Man 1:12:55 13,166 4:33
25 830 Albert van Deuren Boom 25e Man 1:14:17 12,923 4:38
26 859 Paul Obbels Nijlen 26e Man 1:14:20 12,915 4:38
27 823 Dirk de Bosscher Lokeren 27e Man 1:14:26 12,897 4:39
28 858 Serge Martinu Koewacht 28e Man 1:14:30 12,886 4:39
29 803 Monique Allets Hulst 1e Vrouw 1:14:47 12,837 4:40
30 840 Danny Degroote Gent 29e Man 1:14:59 12,803 4:41
31 869 Koen Koutstaal Hulst 30e Man 1:15:08 12,777 4:41
32 836 Luc Arens St. Niklaas 31e Man 1:16:25 12,563 4:46
33 848 Geert van Hoof Sleidinge 32e Man 1:16:37 12,53 4:47
34 800 Marnix de Bakker Moorslede 33e Man 1:16:59 12,47 4:48
35 808 Guy van Severen Lovendegem 34e Man 1:17:03 12,459 4:48
36 853 Jan de Mits Ertvelde 35e Man 1:17:05 12,454 4:49
37 837 Tjeerd Petrus Sijmonsma Ludwigshafen 36e Man 1:17:15 12,427 4:49
38 838 Niek van Belzen Axel 37e  Man 1:17:21 12,411 4:50
39 811 Jean-Pierre Lepoudre Ichtegem 38e Man 1:17:24 12,403 4:50
40 821 Eline van Passen Melsele 2e Vrouw 1:18:00 12,308 4:52
41 832 Frank van Aertselaere Burcht 39e Man 1:18:21 12,253 4:53
42 833 Carine van Aertselaere wilrijk 3e Vrouw 1:18:24 12,245 4:54
43 849 Evert Kuijk Terneuzen 40e Man 1:18:43 12,196 4:55
44 822 Fiona Reijers Terneuzen 4e Vrouw 1:18:53 12,17 4:55
45 810 Marc de Baets Heusden 41e Man 1:19:35 12,063 4:58
46 819 Arnold Mannaert Ossenisse 42e Man 1:21:08 11,832 5:04
47 862 Marco Bakker Axel 43e Man 1:21:58 11,712 5:07
48 841 Haike van de Velde Etikhove 5e Vrouw 1:22:09 11,686 5:08
49 842 Wendy van de Velde Kruishoutem 6e Vrouw 1:22:45 11,601 5:10
50 865 Marian Sturm Zaamslag 7e Vrouw 1:23:02 11,562 5:11
51 846 Ko de Koeyer Zaamslag 44e Man 1:23:05 11,555 5:11
52 843 Koen Tuyteleers Kruishoutem 45e Man 1:23:14 11,534 5:12
53 825 Dirk van den Hoecke Zaamslag 46e Man 1:24:12 11,401 5:15
54 824 Harry Durinck Kalken 47e Man 1:24:15 11,395 5:15
55 861 Marjan Bolssens Nieuw-Namen 8e Vrouw 1:24:47 11,323 5:17
56 847 Antoine Thoen Axel 48e Man 1:24:49 11,319 5:18
57 828 Jos Bos Aartselaar 49e Man 1:26:12 11,137 5:23
58 850 Erik Bolleman Axel 50e Man 1:26:18 11,124 5:23
59 801 William Verdonck Beveren/Waas 51e Man 1:26:32 11,094 5:24
60 816 Philip Plaetinck Kalkem 52e Man 1:26:50 11,056 5:25
61 868 Henk Eerkes Terneuzen 53e Man 1:30:21 10,625 5:38
62 863 Maurice Dhaene Lokeren 54e Man 1:32:45 10,35 5:47
63 834 Carlos de Willemsacker Aalter 55e Man 1:36:34 9,941 6:02
64 807 Anthonie Mathys De Pinte 56e Man 1:36:40 9,931 6:02
65 802 Didier van den Bulde Gent 57e Man 1:37:23 9,858 6:05
66 867 Gerard Klapwijk Axel 58e Man 1:38:37 9,735 6:09
67 814 Wim Coppieters Strombeek-Bev 59e Man 1:39:24 9,658 6:12
68 845 Romain Bolssens Kieldrecht 60e Man 1:39:47 9,621 6:14
69 864 Diane de Rijbel Stekene 9e Vrouw 1:52:56 8,501 7:03
70 866 Leen Verbuyst Lokeren 61e Man 1:52:59 8,497 7:03

Halve Marathon van Jasperse Transport 1/3/2014 - 5 - 8,2 - 21 Kilometer

5 kilometer

Plts Nr Naam Woonplaats uitslag Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 408 Frederik de Bakker Waregem 1e Man 17:21 17,291 3:28
2 416 Michael Penne Sinaai 2e Man 17:33 17,094 3:30
3 420 Martijn Kox Westdorpe 3e Man 18:30 16,216 3:42
4 424 Steven Verdonck St. Denijs-Westrem 4e Man 19:04 15,734 3:48
5 409 Tonny Lauret Zaamslag 5e Man 19:11 15,639 3:50
6 423 Nico van de Water Turnhout 6e Man 19:18 15,544 3:51
7 411 Douwe Wortman Axel 7e Man 20:10 14,876 4:02
8 414 W. Bolleman Axel 8e Man 21:30 13,953 4:18
9 422 Peter Deleu Wielsbeke 9e Man 23:03 13,015 4:36
10 415 Ronald Roctus Terneuzen 10e Man 23:38 12,694 4:43
11 410 Lindsay de Cock Zottegem 1e Vrouw 24:05:00 12,457 4:49
12 417 Ryckaerd Axel 11e Man 25:26:00 11,796 5:05
13 421 Jessie Verbeke St. Laureins 2e Vrouw 25:35:00 11,726 5:07
14 412 Juliana Hoogenberg Axel 3e Vrouw 25:52:00 11,598 5:10
15 427 Bram Dees Philippine 12e Man 25:55:00 11,576 5:11
16 425 Natasja Rijk Hulst 4e Vrouw 26:00:00 11,538 5:12
17 419 Marinja Raymakers Axel 5e Vrouw 26:38:00 11,264 5:19
18 418 Eddy Leenknecht Axel 13e Man 26:42:00 11,236 5:20
19 400 Judith Kruithof Zuid Beijerland 6e Vrouw 27:17:00 10,996 5:27
20 403 Andre van Goethem St. Gillis 14e Man 28:28:00 10,539 5:41
21 413 Annick van der Straeten Westdorpe 7e Vrouw 29:10:00 10,286 5:50
22 407 Willem van der Heyden Kieldrecht 15e Man 30:01:00 9,994 6:00
23 406 Joseph Claes Keerbergen 16e Man 31:02:00 9,667 6:12
24 426 JJ. Verberkmoes Axel 17e Man 32:15:00 9,302 6:27
25 401 Cyriel Bucheler Hoboken 18e Man 32:24:00 9,259 6:28
26 405 Marie Jeanne Weemaes St. Gillis-Waas 8e Vrouw 33:39:00 8,915 6:43

9,6 kilometer

 

Plts Nr Naam Woonplts uitslag Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 247 Kristof de Smet Zottegem 1e Man 35:55:00 16,037 3:44
2 227 Dennis vaan den Broeke Heikant 2e Man 37:38:00 15,306 3:55
3 243 Gert-Jan Kolijn Terneuzen 3e Man 38:47:00 14,852 4:02
4 222 Tony Demaret Sint-Kruis-Winkel 4e Man 39:14:00 14,681 4:05
5 225 Louise Renema Antwerpen 1e Vrouw 40:55:00 14,077 4:15
6 226 Dirk de Bock Antwerpen 5e Man 40:57:00 14,066 4:15
7 221 Cathy Poppe Terneuzen 2e Vrouw 41:29:00 13,885 4:19
8 218 Alain Lippens Ertvelde 6e Man 41:31:00 13,874 4:19
9 237 Gilles Faas Terneuzen 7e Man 41:50:00 13,769 4:21
10 244 Stefan v/d Broeke Axel 8e Man 41:55:00 13,742 4:21
11 209 Melanie Roelandt Wevelgem 3e Vrouw 42:26:00 13,574 4:25
12 224 Geerd de Ryck Stekene 9e Man 43:33:00 13,226 4:32
13 200 Luc Kusseneers Rumst 10e Man 43:39:00 13,196 4:32
14 248 Trui Gonnissen Philippine 4e  Vrouw 44:15:00 13,017 4:36
15 230 Jean-Pierre Nolet Axel 11e Man 44:18:00 13,002 4:36
16 228 Jacco Koekkoek Axel 12e Man 44:25:00 12,968 4:37
17 216 Ko de Bruyne Kloosterzande 13e Man 44:41:00 12,891 4:39
18 238 Bennie Bouterse Terneuzen 14e Man 44:55:00 12,824 4:40
19 239 Simon Harink Terneuzen 15e Man 45:00:00 12,8 4:41
20 213 Glenn Christiaens Zele 16e Man 45:06:00 12,772 4:41
21 210 Andy Vertonghen Lokeren 17e Man 45:20:00 12,706 4:43
22 242 William Helskens Sint-Kruis-Winkel 18e Man 45:22:00 12,697 4:43
23 203 Marc de Baets Heusden 19e Man 45:28:00 12,669 4:44
24 241 Leo Kayser Terneuzen 20e Man 46:42:00 12,334 4:51
25 245 Leon van Bavinchoven Terneuzen 21e Man 47:03:00 12,242 4:54
26 207 Kristof van de Wiele Oudenaarde 22e Man 47:09:00 12,216 4:54
27 217 Kurt Crommelinck Gijzenzele 23e Man 47:11:00 12,208 4:54
28 220 Wanda Zegers Terneuzen 5e Vrouw 48:14:00 11,942 5:01
29 246 Petro van Doorn Zaamslag 24e Man 48:54:00 11,779 5:05
30 223 Marnix Haers Watervliet 25e Man 51:42:00 11,141 5:23
31 206 Andrea Vermote Eeregem 5e Vrouw 52:02:00 11,07 5:25
32 201 Francois Illegems Hingene 26e Man 52:22:00 10,999 5:27
33 235 Marie Jeanne de Keyser Bellem Aalter 6e Vrouw 52:32:00 10,964 5:28
34 236 Christian Herteleer Bellem Aalter 27e Man 52:36:00 10,951 5:28
35 214 Marian van Voren Terneuzen 7e Vrouw 52:39:00 10,94 5:29
36 231 Irenee Goedhals Oostakker 28e Man 54:07:00 10,644 5:38
37 240 Patrick Pieters Terneuzen 29e Man 55:59:00 10,289 5:49
38 211 Rudi van Waesberghe Sint-Pauwels 30e Man 56:33:00 10,186 5:53
39 219 Monique van Bellen Hulst 8e Vrouw 56:56:00 10,117 5:55
40 234 Bouchier Ertvelde 31e Man 57:39:00 9,991 6:00
41 229 Mirella den Beer Axel 9e Vrouw 58:06:00 9,914 6:03
42 232 Maria van Belle Sleidinge 10e Vrouw 58:37:00 9,827 6:06
43 233 Veerle van Rentergem Sint-Kruis-Winkel 11e Vrouw 58:38:00 9,824 6:06
44 205 Georges Colman Rupelmonde 32e Man 59:31:00 9,678 6:11
45 215 Els Zweistra Terneuzen 12e Vrouw 59:36:00 9,664 6:12
46 208 Lisette Beelen Halle 13e Vrouw 1:03:52 9,019 6:39
47 212 Dick Verhelst Zaamslag 33e Man 1:05:15 8,828 6:47
48 202 Greta de Vijlder St-Gillis-Waas 14e Vrouw 1:07:00 8,597 6:58
49 204 Guido Andries Sint Niklaas 34e Man 1:07:02 8,593 6:58

 


Halve Marathon (21 kilometer) 

Plts Nr Naam Woonplaats uitslag Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ----  ------ ----- -------- ------ -------
1 16 Erwin Harmes Middelburg 1e Man 1:11:46 17,641 3:24
2 6 Remy Vasseur Vlissingen 2e Man 1:16:34 16,535 3:37
3 87 Frederik Christiaens Berlare 3e Man 1:16:44 16,499 3:38
4 9 Erwin van den Broeke Axel 4e Man 1:17:17 16,381 3:39
5 84 Bart van Grove Wetteren 5e Man 1:19:16 15,971 3:45
6 112 Christophe de Grande Sinaai-Waas 6e Man 1:19:27 15,935 3:45
7 14 Benjamin Gerritse Axel 7e Man 1:19:47 15,868 3:46
8 74 Patrick Hembracht Sint-Gillis 8e Man 1:20:21 15,756 3:48
9 130 Maarten Dhollander Stekene 9e Man 1:20:23 15,75 3:48
10 34 Eric Goossen Terenuzen 10e Man 1:21:35 15,518 3:51
11 81 Edwin de Neijs Tilburg 11e Man 1:21:44 15,489 3:52
12 18 Dennis Florissen Terneuzen 12e Man 1:21:49 15,474 3:52
13 22 Matti Buysse Stekene (B) 13e Man 1:22:03 15,43 3:53
14 45 Patrick Janssens Brasschaat 14e Man 1:23:01 15,25 3:56
15 64 Fank van den Branden St-Jansteen 15e Man 1:23:26 15,174 3:57
16 3 Andres de Witte Terneuzen 16e Man 1:23:39 15,134 3:57
17 96 Gilles Geschiere Meliskerke 17e Man 1:23:53 15,092 3:58
18 115 Christiaan de Meijer Philippine 18e Man 1:24:15 15,027 3:59
19 10 Endy Slock Axel 19e Man 1:24:29 14,985 4:00
20 92 Patrick Roeland Sint-Niklaas 20e Man 1:24:39 14,956 4:00
21 77 Jo Verfaillie Oostakker 21e Man 1:26:41 14,605 4:06
22 37 Martin Noens Kemzeke 22e Man 1:27:29 14,471 4:08
23 107 Rudy van Daele St-Niklaas 23e Man 1:27:32 14,463 4:08
24 110 Aschwin van den Abeele Zuidorpe 24e Man 1:27:45 14,427 4:09
25 43 Patrick van Remortel Hulst 25e Man 1:30:13 14,033 4:16
26 76 Sofie Claus Sinaai 1e Vrouw 1:30:32 13,984 4:17
27 62 Sander d'Hont Kuitaart 26e Man 1:31:12 13,882 4:19
28 70 Marc Markusse Terneuzen 27e Man 1:31:13 13,879 4:19
29 21 Herman Kuijer Terneuzen 28e Man 1:32:04 13,751 4:21
30 63 Kurt Taghon Zomergem 29e Man 1:32:14 13,726 4:22
31 105 Jan van Bellen Hulst 30e Man 1:32:19 13,714 4:22
32 57 Michel Ridderhof Middelburg 31e Man 1:32:45 13,65 4:23
33 7 Chris Rogghe Deinze-Astene (B) 2e Vrouw 1:33:21 13,562 4:25
34 8 Peter de Petter Oudegem (B) 32e Man 1:33:23 13,557 4:25
35 85 Elisa rijk Axel 3e Vrouw 1:33:36 13,526 4:26
36 13 Leo Bracke Axel 33e Man 1:33:39 13,518 4:26
37 59 Luc de Vrieze Deinze 34e Man 1:34:14 13,435 4:27
38 83 Bart Teirlynck St-Kruis Winkel 35e Man 1:35:16 13,289 4:30
39 128 Niek Wieland Axel 36e Man 1:35:39 13,236 4:31
40 73 Raz Mirzayi St-Jansteen 37e Man 1:35:56 13,197 4:32
41 44 Dimitri Cuyvers Stekene 38e Man 1:36:11 13,162 4:33
42 127 Luc D'heer Moerbeke-Waas 39e Man 1:36:14 13,156 4:33
43 71 Sepp Vermeulen Koewacht 40e Man 1:36:17 13,149 4:33
44 113 Niek van Belzen Axel 41e Man 1:36:28 13,124 4:34
45 29 Rudi de Caluwe Sas van Gent 42e Man 1:36:32 13,115 4:34
46 26 Petra Sliepers Kerksen (B) 4e Vrouw 1:36:46 13,083 4:35
47 25 Willem Schampheleer Kerksken (B) 43e Man 1:36:48 13,079 4:35
48 102 Hedwig van Beveren Moerbeke-Waass 44e Man 1:37:46 12,949 4:38
49 100 Marnis Hillaert Moerbeke-Waas 45e Man 1:38:19 12,877 4:39
50 99 Wim Lammers Beesliensgraaf 46e Man 1:38:22 12,87 4:39
51 15 Frans Verwilligen Hulst 47e Man 1:38:27 12,859 4:39
52 1 Patrick de Sutter Stekene 48e Man 1:38:55 12,799 4:41
53 68 Geert Waelput Vogelwaarde 49e Man 1:39:01 12,786 4:41
54 69 Andy Huybens Beveren 50e Man 1:39:02 12,784 4:41
55 36 Ben Schl舐mann St. Jansteen 51e Man 1:39:27 12,73 4:42
56 88 Theo Roels Kloosterzande 52e Man 1:39:34 12,715 4:43
57 119 Pascal van Hulle Maldegem 53e Man 1:39:39 12,704 4:43
58 52 Mieke Truyens Schoten 5e Vrouw 1:39:48 12,685 4:43
59 49 Dirk van Dijk Merksen 54e Man 1:39:58 12,664 4:44
60 24 Ren・Goetheer Wolfaartsdijk 55e Man 1:40:08 12,643 4:44
61 38 Leo de Rijke Vlissingen 56e Man 1:40:24 12,61 4:45
62 91 Danny van Damme Sinaai 57e Man 1:40:27 12,603 4:45
63 98 Jos van Gremberghe Koewacht 58e Man 1:40:29 12,599 4:45
64 27 Joakim van Gasse St. Pauwels (B) 59e Man 1:40:50 12,555 4:46
65 65 Moique Allets Hulst 6e Vrouw 1:41:08 12,518 4:47
66 50 Chris Van der Linden Stekene 60e Man 1:41:31 12,471 4:48
67 51 Louis Vermast Stekene 61e Man 1:41:32 12,469 4:48
68 23 Erik Bolleman Axel 62e Man 1:41:39 12,455 4:49
69 40 Lennart Piek Hulst 63e Man 1:41:44 12,444 4:49
70 42 Koen Koudstaal Hulst 64e Man 1:41:49 12,434 4:49
71 30 Serge Martinu Koewacht 65e Man 1:42:03 12,406 4:50
72 86 Ferdie de Klerk Terneuzen 66e Man 1:42:35 12,341 4:51
73 72 Hanno de Hoon Terneuzen 67e Man 1:42:36 12,339 4:51
74 31 Rob de Pagter Ritthem 68e Man 1:42:53 12,305 4:52
75 114 Sjaak Vroonland Lamswaarde 69e Man 1:43:16 12,26 4:53
76 66 Etienne Kouijzer Hulst 70e Man 1:43:40 12,212 4:54
77 61 J.P. Lepoudre Ichtegem 71e Man 1:43:53 12,187 4:55
78 120 Marco Bakker Axel 72e Man 1:44:58 12,061 4:58
79 19 Fiona Reijers Terneuzen 7e Vrouw 1:45:47 11,968 5:00
80 117 Eddy Hudders Gent 73e Man 1:46:20 11,906 5:02
81 78 Peter Erpelinck Hulst 74e Man 1:46:51 11,848 5:03
82 125 Jan de Feijter Zaamslag 75e Man 1:47:14 11,806 5:04
83 124 Corn・Boeye Axel 76e Man 1:47:16 11,802 5:05
84 129 Diewert Sturm Zaamslag 77e Man 1:48:01 11,72 5:07
85 53 Connie van den Bergh Ekeren 8e Vrouw 1:48:17 11,692 5:07
86 11 Reinier Hamelink Puttershoek 78e Man 1:48:31 11,666 5:08
87 32 Patrick Ceuppens Halle (B) 79e Man 1:49:02 11,611 5:10
88 20 Hanneke Verschuren-de Bro Axel 9e Vrouw 1:49:52 11,523 5:12
89 95 Sander van Doorn Terneuzen 80e Man 1:49:57 11,514 5:12
90 56 Ferdi Francke Middelburg 81e Man 1:50:54 11,416 5:15
91 126 Marian Sturm Zaamslag 10e Vrouw 1:52:05 11,295 5:18
92 116 Greta Ingels Watervliet 11e Vrouw 1:52:44 11,23 5:20
93 80 Fermin van de Woestijne Wachtebeke 82e Man 1:53:41 11,136 5:23
94 4 Dirk van den Hoecke Zaamslag 83e Man 1:53:52 11,118 5:23
95 5 Harry Duerinck Kalken (B) 84e Man 1:53:58 11,109 5:24
96 93 Eddy Waelput Stekene 85e Man 1:54:30 11,057 5:25
97 108 Els van Daele Sint-Niklaas 12e Vrouw 1:54:41 11,039 5:26
98 103 W. de Block Terneuzen 86e Man 1:54:45 11,033 5:26
99 109 Cecile Boel Nieuwkerken-Waas 13e Vrouw 1:55:26 10,967 5:28
100 104 Rob van Bellen Hulst 87e Man 1:55:28 10,964 5:28
101 121 Peter de Decker Maldegem 88e Man 1:55:52 10,926 5:29
102 54 Corina van de Wege Philipine 14e Vrouw 1:57:11 10,804 5:33
103 75 Marja Haarmans Philipine 15e Vrouw 1:57:13 10,801 5:33
104 55 Marianne Kniff Philipine 16e Vrouw 1:57:14 10,799 5:33
105 118 Maurice d'Hoese Lokeren 89e Man 1:57:50 10,744 5:35
106 82 Kimberley van Waesberche Sint-Pauwels 17e Vrouw 2:00:40 10,492 5:43
107 111 Maureen den Hamer Biervliet 18e Vrouw 2:00:59 10,464 5:44
108 46 Willam Verdonk Beveren-Waas 90e Man 2:01:17 10,438 5:44
109 17 Nicole Serrarens Hulst 19e Vrouw 2:01:36 10,411 5:45
110 89 Johan de Wolf Vlissingen 91e Man 2:02:01 10,376 5:46
111 90 Marcel van Delden Middelburg 92e Man 2:02:02 10,374 5:47
112 12 Louis van der Steen Gent (B) 93e Man 2:02:08 10,366 5:47
113 131 Erno Dupon Kieldrecht 94e Man 2:03:34 10,245 5:51
114 106 Greet Langenberg Sluiskil 20e Vrouw 2:04:33 10,165 5:54
115 58 Danielse Middelburg 95e Man 2:05:20 10,101 5:56
116 48 Carl de Willemcaster Aalten 96e Man 2:05:51 10,06 5:57
117 97 Philip Verhaeghe Aalter 97e Man 2:06:32 10,005 5:59
118 47 Antoine Mathys De Pinte 98e Man 2:06:42 9,992 6:00
119 132 Gerard Klapwijk Axel 99e Man 2:06:47 9,986 6:00
120 123 Linda van Gool St-Kruis-Winkel 21e Vrouw 2:07:00 9,969 6:01
121 35 Marion Goossen Terneuzen 22e Vrouw 2:07:40 9,916 6:03
122 39 Phillip de Vroe Sleidinge (B) 100e Man 2:09:16 9,794 6:07
123 122 Rudy van de Velde Wachtebeke 101e Man 2:09:20 9,789 6:07
124 94 Ronny van Basselaere Waarschoot 102e Man 2:10:55 9,67 6:12
125 60 Wim Coppieters Strombeek-Beveren 103e Man 2:10:57 9,668 6:12
126 33 Veronique Pardaen St. Pauwels (B) 23e Vrouw 2:14:02 9,445 6:21
127 28 Joke Cornelissen Terneuzen 24e Vrouw 2:14:02 9,445 6:21
128 67 Rogier Platjouw Axel 104e Man 2:17:34 9,203 6:31
129 41 Andries den Hollander Hansweert 105e Man 2:18:17 9,155 6:33

Schrijf een commentaar: (Klik hier)

123website.nl
Tekens over: 160
OK Verzenden.

ROAD RUNNING AXEL | Antwoord 19.02.2014 13.11

Beste Bart,
Van start naar finish is het 8.2KM, dus tweede rondje loop je niet via finish maar rechtdoor, dit is ongeveer (heen en terug) 250-300 meter.

Bart | Antwoord 16.02.2014 15.11

Klopt de afstand van de 10 miles? Op het programma stond 16.1km, en ken iemand die op 1 ronde 8.2 km had op gps horloge.

Erno Dupon | Antwoord 10.11.2013 20.58

Mooie omloop , vlekkeloze organisatie ga zo verder

Luc De Coninck | Antwoord 10.11.2013 15.51

Proficiat aan de organisatie. Jullie hebben de vele deelnemers een mooie namiddag bezorgd Echt een mooi parcours
Bedankt en groeten vanwege de Belgen

Werner Heymans / Rts / Sinaai | Antwoord 10.11.2013 11.27

Mooi Side, maar spijtig ik kom niet voor in de uitslag van gisteren in de mooi Run van Axel op de 8,2km ? Werner heymans /sinaai 73plst op 46 ???

Road Running Axel 10.11.2013 12.59

Werner ons excuses we hebben het aangepast!

Allan | Antwoord 10.11.2013 11.05

Daan Dieleman staat 2x in de uitslag #middenafstsand

Road Running Axel 10.11.2013 12.59

Bedankt Allan, is aangepast.

Dennis | Antwoord 09.11.2013 21.11

Perfecte ronde, jongens top !!

Fred Wauters | Antwoord 09.11.2013 18.35

Het was een leuke wedstrijd

Bekijk alle commentaren

Nieuwe commentaren

23.02 | 07:33

Beste,
Is een beoogde eindtijd van 2.30 u aanvaardbaar voor de organisatie op de halve?
Wat is de inschrijvingsprijs op de dag zelf?

Bedankt en Groeten

Tillo

...
21.02 | 11:53

Je kan ALTIJD op de dag zelf inschrijven Steven!

...
21.02 | 11:52

Voorinschrijving is alleen voor de Halve Marathon aangezien dit voor ons en deelnemers vanwege drukte gemakkelijker is. Je kan ALTIJD op de dag zelf inschrijven

...
21.02 | 11:42

Is er onderweg ook een drankpost?

...
Je vindt deze pagina leuk